Преміум-ліга серед юнаків: 9 тур. Чотири перемоги у чотирьох матчах

0
276

                                     

                                                         Вікова група U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.)

9 тур

ДЮСШ “Спортлідер+” – “ДЮСШ №1-3” – 6:1

Голи: Сторожук (1, 38), Заєць (12), Стрельцов (16), Храпач (18), Ожеледа (32) – Титянін (21)

“Поділля-ДЮСШ №2” – “Поділля-2” – 10:1

Голи: Бобиляк (5), Лазарів (8, 20), Судаков (9, аг.), Біляк (18), Коцман (22), Козак (29), Блонський (34, аг.), Поян (37, 38) – Чижик (23)

“Поділля-1” – “ДЮСШ №1-2” – 3:0

Голи: Серафімов (19), Ясінський (28), Лень (36)

“ДЮСШ №1-1” – ДЮЦ Іскра-1 – 5:5

Голи: Дрезналь (15), Глушко (17, 23, 36), Савчук (37) – Флінта (8), Рибак (13), Ткачук (23), Гурницький (30, 36) 

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Поділля-ДЮСШ №2
3:0 7:3 10:1 2:3 4:0 5:1 7:1 8:2 4:0 9 8 0 1 50-11 24
2
ДЮСШ №1-1
0:3 8:4 12:3 3:1 5:5 12:1 7:2 7 5 1 1 47-19 16
3
ДЮЦ Іскра-2
3:7 4:8 4:2 7:5 2:2 6:3 9:0 4:1 8 5 1 2 39-28 16
4
Поділля-2
1:10 2:4 4:1 2:2 4:2 5:6 5:4 7:2 8 4 1 3 30-31 13
5
ДЮСШ №1-2
3:2 3:12 5:7 1:4 6:2 9:3 0:3 8:5 8 4 0 4 35-38 12
6
ДЮСШ Спортлідер+
0:4 1:3 2:2 2:2 2:6   8:4   6:1 4:2 8 3 2 3 25-24 11
7
ДЮЦ Іскра-1
1:5 5:5 3:6 2:4 3:9 4:8 11:0 4:3 8 2 1 5 33-40 7
8
Поділля-1
1:7 1:12 0:9 6:5 3:0 0:11 0:4 2:9 8 2 0 6 13-57 6
9
ДЮСШ №1-3
2:8 4:5 5:8 1:6 4:0 5 1 0 4 16-27 3
10
ДЮСШ №1-4
0:4 2:7 1:4 2:7 2:4 3:4 9:2 7 1 0 6 19-32 3

 

51016092_2222796224449446_5958815679187517440_o                                           

                                                                  Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

9 тур

Підгрупа “А”

“Поділля-1” – ДЮСШ Деражня – 2:0

Голи: Анрі (28), Гурняк (30)

ДЮСШ “Спортлідер+” – “Новатор-1” – 4:0

Голи: Мельник (2, 18), Жук (8), Бевз (26)

“Новатор-2” – “Новатор-4”  – 11:0 

Голи: Малюта (1, 13), Вайман (5), Грищук (9), Глушков (10, 11, 14, 24), Лужняк (18), Горбатюк (19), Кайновський (21)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Спортлідер+
  4:1 2:1 4:1 2:3 4:3 6:3 4:0 10:0 8 7 0 1 36-12 21
2
Поділля-1
1:4 3:3 3:2 2:0 5:2 5:0 8:0 10:1 8 6 1 1 37-12 19
3
ДЮСШ №2-1
1:2 3:3 1:0 6:0 5:0 5:2 6 4 1 1 21-7 13
4
Новатор-2
1:4 2:3 0:1 6:3 1:3 5:2 1:0 11:0 8 4 0 4 27-16 12
5
ДЮСШ Деражня
3:2 0:2 0:6 3:6 2:9 6:4 6:1 6:0 8 4 0 4 26-30 12
6
Поділля-2
3:4 2:5 3:1 9:2 4:0 5 3 0 2 21-12 9
7
ДЮСШ №1-1
3:6 0:5 0:5 2:5 4:6 6:0 12:0 7 2 0 5 27-27 6
8
Новатор-1
0:4 0:8 2:5 0:1 1:6 0:4 0:6 8:1 8 1 0 7 11-35 3
9
Новатор-4
0:10 1:10 0:11 0:6 0:12 1:8 6 0 0 6 2-57 0

 

 51304187_2222801824448886_7529383561753788416_o                                  

                                                          Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

11 тур

“ДЮСШ №1-1” – “ДЮСШ №2-1” – 6:1

Голи: Штейдер (5, 6), Дериконь (16, 18, 24), Скотинянський (26) – Гордєєв (21)

“ДЮСШ №1-2” – “ДЮСШ №2-2” – 9:0

Голи: Макаров (14), Антонюк (15, 24), Білоцерківський (17, 19), Лоза (18), Греков (25), Кулик (26), Захарченко (30)

ДЮСШ “Спортлідер+” – “Поділля-2” – 10:1

Голи: Онищук (2, 9, 22), Зарванський (3), Глушко (5, 12, 13), Цуцуловський (7), Басараба (11, 20) – Никончук (10)

“Новатор-09” – “Новатор-3” – 5:1

Голи: Поліщук (12), Худік (17, 23), Малюта (22), Леськов (28) – Велижанін (25)

“Новатор-Катіон” – “Поділля-1” – 4:1

Голи: Гончар (7), Ніколайчук (10), Литвіненко (23, 30) – Алі Агоб (21)

ДЮСШ Деражня – “Новатор-2” – 0:0

12 тур

“ДЮСШ №1-1” – “Поділля-1” – 12:0

Голи: Штейдер (2, 16, 17, 19, 27, 29), Коробков (8), Шишурак (10, 21, 29), Болібрух (19), Скотинянський (28)

“ДЮСШ №1-2” – “ДЮСШ №2-1” – 3:1

Голи: Греков (13), Хомяк (17), Кулик (25) – Бодак (1)

“Новатор-1” – “ДЮСШ №2-2” – 2:0

Голи: Камнєв (16), Міщук (17)

“Новатор-2” – “Новатор-Катіон” – 2:6

Голи: Іскра (4), Дзядін (22) – Литвіненко (1, 5, 12, 19), Моїсеєв (10), Нікончук (13)

“Поділля-2” – “Новатор-09” – 0:4

Голи: Малюта (1, 7), Поліщук (3, 16)

“Новатор-1” – ДЮСШ “Спортлідер+” – 0:4

Голи: Басараба (3, 16, 18), Онищук (6)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
5:1 4:2 4:2 15:0 17:1 3:1 6:1 13:0 12:0 10:0 14:0 11 11 0 0 103-8 33
2
ДЮСШ Спортлідер+
1:5 4:0 8:2 4:1 5:2 7:0 6:0 8:0 10:1 12:0 16:0 11 10 0 1 81-11 30
3
ДЮСШ №1-2
2:4 2:4 5:0 6:0 2:1 3:1 7:0 8:0 9:0 6:0 12:1 9:0 12 10 0 2 71-11 30
4
Новатор-09
2:4 4:2 5:1 5:2 3:0 5:1 6:3 4:0 8:0 9 8 0 1 42-13 24
5
Новатор-1
0:15 0:4 0:5 1:5 0:1 1:1 1:6 3:0 3:2 3:1 2:1 2:0 12 5 1 6 16-41 16
6
Новатор-Катіон
1:17 2:8 0:6 1:0 1:7 1:4 4:1 3:2 6:1 6:2 10 5 0 5 25-48 15
7
F.S. ProffiBall
1:3 1:4 1:2 2:5 1:1 7:1 0:4 1:0 6:0 5:1 10 4 1 5 25-21 13
8
ДЮСШ №2-1
1:6 2:5 1:3 0:3 6:1 4:0 3:1 18:0 8 4 0 4 35-19 12
9
Новатор-3
0:13 0:7 0:7 1:5 4:1 1:3 0:1 4:1 6:1 1:0 10 4 0 6 17-39 12
10
Поділля-1
0:12 0:6 0:8 3:6 0:3 1:4 0:1 1:0 2:2 9:1 10 2 1 7 16-43 7
11
ДЮСШ Деражня
0:10 0:8 0:9 2:3 2:3 0:6 1:4 1:0 0:0 3:1 10 2 1 7 9-44 7
12
Поділля-2
1:10 0:6 0:4 1:3 1:6 1:6 2:2 0:1 3:0 9 1 1 7 9-38 4
13
Новатор-2
0:14 0:12 1:12 0:8 1:2 2:6 1:5 0:1 0:0 9 0 1 8 5-60 1
14
ДЮСШ №2-2
0:16 0:9 0:2 0:18 1:9 1:3 0:3 7 0 0 7 2-60 0

 

Матеріали взяті з сайту: http://amff.km.ua/

Фото Віктора Зарванського

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ