Преміум-ліга серед юнаків: усі наші команди проходять у півфінали

0
338

                                  Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

                                         1/4 фіналу плей-офф 

ДЮСШ “Спортлідер+” – “Новатор-2” – 2:0

Голи: Хібовський (24), Бевз (26)

У 1/2 фіналу плей-офф (з двох матчів) зустрінуться наступні пари команд:

ДЮСШ “Спортлідер+” – “ДЮСШ №1-2”

“ДЮСШ №2-1” – F.S. “ProffiBall”

                 Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

                                      1/4 фіналу плей-офф

ДЮСШ “Спортлідер+” – “ДЮСШ №2-1” – 2:1

Голи: Мержук (25, 27) – Бодак (5)

У 1/2 фіналу плей-офф (з двох матчів) зустрінуться наступні пари команд:

“ДЮСШ №1-1” – “ДЮСШ Спортлідер+”

“Новатор-09” / “Новатор-1” – “ДЮСШ №1-2”

 

Усі результати чергових поєдинків Преміум-ліги серед юнаків від 23-24 лютого:

                         

                              Вікова група U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.)

                                             1/4 фіналу плей-офф

“Поділля-ДЮСШ №2” – “Поділля-1” – 11:0

Голи: Бобиляк (2, 6, 33), Прохорчук (8, 25), Боднар (12, 17), Лазарів (22), Федінов (26, 31), Поян (30)

ДЮСШ Спортлідер+ – “Поділля-2” – 4:1

Голи: Сторожук (5, 15), Сохорук (36), Подорванюк (38) – Віштал (33)

“ДЮСШ №1-1” – “ДЮСШ №1-4” – 7:4

Голи: Везденецький (9, 19, 36), Глушко (15), Трухін (16), Токарь (29), Сендель (39) – Басістий (23, 37), Годущан (24, 34)

ДЮЦ Іскра-2 – ДЮЦ Іскра-1 – 6:6 пен. 0:2

Голи: Швець (8), Олійник (11, 19, 25, 27), Сабуняк (32) – Діхтяр (16), Герщук (23), Флінта (26, 34), Ткачук (29), Гайдай (36)

Примітка. За участь у матчі незавленого гравця Оргкомітетом змагань команді “ДЮЦ Іскра-1” зараховано технічну поразку. Відповідно, у півфіналі плей-офф зіграє команда “ДЮЦ Іскра-2”

У 1/2 фіналу плей-офф (з двох матчів) зустрінуться наступні пари команд:

“Поділля-ДЮСШ №2” – ДЮСШ “Спортлідер+”

“ДЮСШ №1-1” – ДЮЦ Іскра-2

                                 

                                         Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

                                                     1/8 фіналу плей-офф

ДЮСШ Спортлідер+ – “Поділля-3” – 7:2

Голи: Житніковський (8), Бевз (9, 10), Майдан (17), Лисенко (17), Стасюк (20), Хібовський (25) – Дерій (7), Колісник (19)

“Новатор-2” – “ДЮСШ №2-2” – 3:1

Голи: Малюта (9), Вайман (23, 28) – Сафі (14)

“Поділля-1” – “ДЮСШ №2-3” – 5:0

Голи: Штарунь (3, 12, 24), Кора (10), Анрі (30)

ДЮСШ Деражня – “ДЮСШ №1-2” – 0:2

Голи: Петрик (18), Малюта (30)

“ДЮСШ №2-1” – “Новатор-3” – 5:0 (тех. результат)

“ДЮСШ №1-1” – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – 2:3

Голи: Кондрич (18, 20) – Чекирда (1, 6), Замрій (16)

“Поділля-2” – ДЮЦ Іскра – 8:1

Голи: Сичов (1, 2, 19, 24, 28, 30), Синюк (12), Чернега (21) – Кресан (5)

“Новатор-1” – F.S. ProffiBall – 0:7

Голи: Площинський (5, 8, 10, 12, 21), Шиманський (16), Лис (29)

1/4 фіналу плей-офф

ДЮСШ Спортлідер+ – “Новатор-2” – 2:0

Голи: Хібовський (24), Бевз (26)

“Поділля-1” – “ДЮСШ №1-2” – 2:3

Голи: Штарунь (8), Романов (16) – Петрик (7, 12, 24)

“ДЮСШ №2-1” – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – 9:1

Голи: Гудзь (4, 6, 8, 18, 28), Добжанський (9, 10), Закотянський (21, 24) – Замрій (2)

“Поділля-2” – F.S. ProffiBall – 1:5

Голи: Чернега (14) – Лис (3, 4), Площинський (7, 11, 18)

 

                                Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

                                                 1/4 фіналу плей-офф

“ДЮСШ №1-1” – “Новатор-Катіон” – 5:0 (тех. результат)

ДЮСШ Спортлідер+ – “ДЮСШ №2-1” – 2:1

Голи: Мержук (25, 27) – Бодак (5)

“Новатор-09” – “Новатор-1” – матч перенесено

“ДЮСШ №1-2” – F.S. ProffiBall – 3:3 пен. 3:2

Голи: Білоцерківський (21), Греков (23), Антонюк (27) – Бицик (2, 17)

Матеріали взяті з сайту: http://amff.km.ua/

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ