Преміум-ліга серед юнаків: у четвертому турі 2 перемоги та 1 поразка

0
543

                         Вікова група U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.)

4 тур

“ДЮСШ №1-1” – “Поділля-ДЮСШ №2”  – 0:3

Голи: Лазарів (29, 31), Козак (36)

“ДЮСШ №1-2” – “Поділля-2” – 1:4

Голи: Савчук (23) – Нагаєвський (11), Ясінський (23), Лозовий (29), Серафімов (39)

ДЮЦ Іскра-2 – “Поділля-1” – 9:0

Голи: Олійник (1, 16), Горпинич (2), Ковалевський (2, 34, 38), Сабуняк (21, 25), Тимощук (26, пен.)

“ДЮСШ №1-4” – ДЮСШ Спортлідер+ – 2:4

Голи: Кошаловський (17), Сікорський (27) – Храпач (7), Сторожук (12, 28), Донець (18)

Матч “ДЮСШ №1-3” – ДЮЦ Іскра-1 перенесено

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Поділля-ДЮСШ №2
3:0 4:0 5:1 7:1 4 4 0 0 19-2 12
2
ДЮСШ №1-1
0:3 8:4 3:1 12:3 4 3 0 1 23-11 9
3
ДЮЦ Іскра-2
4:8 4:2 7:5 9:0 4 3 0 1 24-15 9
4
Поділля-2
2:4 5:4 7:2 4:1 4 3 0 1 18-11 9
5
ДЮСШ Спортлідер+
0:4 1:3         4:2 8:4     4 2 0 2 13-13 6
6
ДЮСШ №1-3
4:5 5:8 4:0 3 1 0 2 13-13 3
7
ДЮСШ №1-4
2:7 2:4 3:4 9:2 4 1 0 3 16-17 3
8
ДЮЦ Іскра-1
1:5 4:8 4:3 3 1 0 2 9-16 3
9
ДЮСШ №1-2
3:12 5:7 1:4 8:5 4 1 0 3 17-28 3
10
Поділля-1
1:7 0:9 0:4 2:9 4 0 0 4 3-29 0

 

48368274_2153430734719329_701954005860876288_o                             

                             Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

4 тур

Підгрупа “А”

ДЮСШ Спортлідер+ – ДЮСШ Деражня – 2:3

Голи: Подлюк (6), Сікорський (12) – Середюк (17, 18), Гарматюк (17)

“Новатор-1” – “ДЮСШ №2-1” – 2:5

Голи: Магера (21), Сємцов (23) – Закотянський (1), Зайцев (4), Омельчишин (16), Гудзь (20, 25)

“ДЮСШ №1-1” – “Поділля-1” – 0:5

Голи: Кора (11, 22), Анрі (15), Штарунь (21, 29)

“Поділля-2″ – “Новатор-2” – 3:1

Голи: Чернега (8, 20), Сичов (13) – Гріщук (12)

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
3:3 5:0 1:0 5:2 4 3 1 0 14-5 10
2
ДЮСШ Деражня
3:2 6:4 3:6 6:1 4 3 0 1 18-13 9
3
Поділля-1
3:3 5:0 3:2 3 2 1 0 11-5 7
4
ДЮСШ Спортлідер+
  2:3     4:3       10:0 3 2 0 1 16-6 6
5
Поділля-2
3:4 3:1 4:0 3 2 0 1 10-5 6
6
ДЮСШ №1-1
0:5 4:6 0:5 12:0 4 1 0 3 16-16 3
7
Новатор-2
0:1 6:3 2:3 1:3 4 1 0 3 9-10 3
8
Новатор-1
2:5 1:6 0:4 8:1 4 1 0 3 11-16 3
9
Новатор-4
0:10 0:12 1:8 3 0 0 3 1-30 0

 

48374666_2153438928051843_2488109996642926592_o                             

                            Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

5 тур

ДЮСШ Деражня – “Новатор-Катіон” – 2:3

Голи: Кірєєв (21, пен.), Малий (23) – Літвіненко (9), Гончар (12, 12)

“ДЮСШ №1-2” – F.S. ProffiBall – 2:1

Голи: Крижанівський (7, 17) – Беляк (10)

ДЮСШ Спортлідер+ – “ДЮСШ №2-2” – 16:0

Голи: Глушко (1, 3, 19, 23, 30), Басараба (6, 17, 18), Онищук (9, 10, 16), Кащен (11), Цуцуловський (11), Крижелюк (19), Павлик (26), Мержук (26)

“ДЮСШ №2-1” – “Новатор-3” – 3:1

Голи: Бодак (19, 20), Бабій (20) – Грушко (1)

Матчі “Поділля-1” – “Новатор-09” та “Поділля-2” – “ДЮСШ №1-1” перенесені

Матч 8 туру

“ДЮСШ №1-1” – “Новатор-09” – 4:2

Голи: Дериконь (7), Шнимурак (16), Щербіюк (17), Скотинянський (22) – Малюта (18), Журавка (23, пен.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
5:1 4:2 4:2 13:0 14:0 5 5 0 0 40-5 15
2
ДЮСШ Спортлідер+
1:5       8:2   4:1       8:0     16:0 5 4 0 1 37-8 12
3
ДЮСШ №1-2
2:4 6:0 2:1 9:0 6:0 5 4 0 1 25-5 12
4
ДЮСШ №2-1
4:0 6:1 3:1 3 3 0 0 13-2 9
5
Новатор-Катіон
2:8 0:6 1:0 3:2 6:1 5 3 0 2 12-17 9
6
Поділля-1
0:1 0:3 1:0 9:1 4 2 0 2 10-5 6
7
F.S. ProffiBall
1:4 1:2 0:4 1:0 5:1 5 2 0 3 8-11 6
8
Новатор-1
1:6 0:1 3:0 1:5 2:1 5 2 0 3 7-13 6
9
Новатор-09
2:4 5:1 2 1 0 1 7-5 3
10
Новатор-3
0:13 1:3 0:1 1:0 4 1 0 3 2-17 3
11
ДЮСШ Деражня
0:8 0:9 2:3 1:0 4 1 0 3 3-20 3
12
Поділля-2
0:6 1:6 0:1 3 0 0 3 1-13 0
13
Новатор-2
0:14 1:5 1:2 0:1 4 0 0 4 2-22 0
14
ДЮСШ №2-2
0:16 1:9 2 0 0 2 1-25 0

 

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ