Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Динамо-ГУНП». Анонс матчу

0
498

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. 4 тур

16 листопада. 17:30. Спорткомплекс ГУНП.

У  рамках 4-го туру Преміум-ліги «Сокіл-2» зустрінеться з ветераном хмельницького футзалу клубом «Динамо-ГУНП». У перших трьох турах наші хлопці не змогли здобути ні одного залікового балу, а тому поки що знаходяться у підвалі турнірної таблиці. Головними причинами слабкого старту є важкий календар та відсутність потрібного досвіду гри на такому рівні. Можна також згадати присутність фактору банального невезіння, адже виглядаючи по грі не гірше своїх суперників, «соколята» двічі пропускали вирішальні м’ячі на останніх хвилинах. Стосовно календаря, то «завдяки» жеребу у перших 8-ом турах підопічні Віталія Розпаченюка зустрінуться з 7-ма командами, що потрапили у плей-офф минулого сезону. Це «Евеліна», «Beerloga», «Конфермат», «Динамо-ГУНП», «Helpix», «Епіцентр» та «Хмельницькі делікатеси». Погодьтесь, важкий варіант навіть для найамбіційніших та більш майстеровитих колективів.

Але жереб жеребом, а боротися та доводити своє право виступати в коґорті найсильніших команд міста потрібно в кожному матчі. Саме це і будуть намагатись зробити «малинові» вже завтра. Суперник добре відомий, напевно, усім вболівальникам Преміум-ліги, оскільки приймає в ній участь з самого першого її сезону. Сохорук, Колесников, Подлюк, Наскальний, Бабій – прізвища, що не потребують окремого представлення. Кожен з цих гравців сам по собі сильний індивідуально, а враховуючи той факт, що усі вони грають разом уже багато років, зрозуміло, чому «Динамо» кожного сезону сприймається як один з фаворитів на перемогу в чемпіонаті. Однак час плине, ветерани з роками втрачають свою швидкість, гостроту та фізичну міць, а взята їм на допомогу «свіжа кров», поки що не може повноцінно доповнити основну команду. Якщо Грицик і Соколюк вже повноцінно адаптувались пліч-о-пліч з більш віковими одноклубниками, то перспективні Шляховий, Федорко, Щасливий, Середюк ще поки що шукають себе. Те саме стосується і узятого на підміну основному голкіперу Чекерського. Саме ігрова нестабільність окермих виконавців змушує головного тренера команди Миколу Сохорука постійно змінювати склад та регулярно тасувати четвірки. Це безсумнівно позначається і на результатах клубу – у нинішньому сезоні «білі» вже спробували на смак усі можливі варіанти закінчення гри. Одна перемога, нічия та одна поразка – такий доробок «Динамо» у стартових трьох турах. Однак усі ми розуміємо, що все головне розпочнеться в плей-офф, а туди «поліцейські» потраплять у будь-якому випадку. Саме там на перший план виходять бійцівські та морально-вольові якості, а з цим у «Динамо» ніколи не було проблем. Багато в чому завдяки ним «динамівці» здобували перемоги у матчах, де їх не вважали фаворитами.

У цьому двобої саме вони є головними претендентами на перемогу, однак ми можемо пригадати минулий сезон, коли лише на останніх хвилинах поєдинку Колесникову та компанії вдалось забити переможний м’яч. Спірний переможний гол, тому що перш ніж опинитися у сітці куля явно потрапила у руку Бабію… Але це вже історія, а вже завтра нас очікує нове протистояння цих суперників. І хто вийде з нього сильнішим – відповість лише сама гра та її учасники. Початок – о 17:30.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Данилюк, Барабаш, Чорний, Храпач, Заєць, В’язовецький, Ожеледа, Сохорук

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Щасливий, А. Шляховий, Сторожук, Грицик, Подлюк, Соботюк, Бабій, Колесников, Березовський, Сохорук, Заєць, Федорко, Середюк

Прес-служба СК «Сокіл»    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ