Преміум-ліга: «Сокіл-2» мінімально поступається чемпіону

0
179

«Сокіл-2» – «Helpix» – 2:3 (0:1)

Голи: Гринь (52), Данилюк (54) – Бондаренко (24), Черкезов (39), Богославський (54)

«Сокіл-2»: Гончар, Омарі, Сохорук, Стрельцов, Данилюк, Храпач, Гринь, Барабаш, Зданевич, Донець, Чорний, Ожеледа, В’язовецький, Чайка

«Helpix»: Райтаровський, Шкрябець, Антонюк, Панасенков, Богославський, Наталюк, Каленюк, Бондаренко, Глуховатий, Марущак, Семенюк, Папроцький, Черкезов

Попередження: Гринь (21)

У минулому турі молодіжна команда «Сокола» здобула свої перші очки в чемпіонаті і була максимально мотивованою, щоб продовжити минулотижний успіх. Щоправда на цей раз її суперником був колектив дійсно іменитий, сильний, ще й голодний до перемог. Тим паче в минулому турі «Helpix» потерпів першу в нинішньому сезоні поразку і тому прагнув реабілітуватись за допущену осічку. Чемпіон розпочав гру на максимальних оборотах і вже з перших хивлин Гончару довелось рятувати свою команду після неприємних пострілів Панасенкова та Бондаренко.

77248724_2172913033004546_4556766860023955456_o

Витримавши стартовий штурм, «соколята» відповіли власними атаками і були близькими до того, щоб відкрити рахунок у грі. Спочатку Барабаш направив кулю в сантиметрах від стійки, а хитрий удар Омарі прийшовся вже у саму штангу. «Блакитні» відповіли своєю стовідсотковою нагодою, але Шкрябець не реалізував пенальті, пробивши повз ворота. Після цього були ще небезпечні постріли Сохорука і Зданевича, але як часто буває в нинішньому сезоні з нашою командою, відбувся гол на останніх хвилинах. Гол-красень вдався Бондаренко, який засадив м’яч у самісіньку дальню дев’ятку. На перерву обидва колективи пішли за рахунку 0:1 на користь «Helpixа».

77276680_2172918913003958_8193951676894281728_o

Як і першу половину зустрічі, другий тайм чемпіон розпочав дуже активно. Шквал атак обрушився на наш захист і лише вміння воротарів вберегли нас від пропущеного голу. Однак постійно це тривати не могло і на 39-й хвилин гості подвоїли перевагу. Черкезов обігрався в стінку з Папроцьким і переправив кулю у дальній кут. Майже одразу ж «малинові» перейшли на гру з п’ятим польовим і на 52-й хвилині скоротили відставання. Гринь вдало підставив ногу під постріл Данилюка і різниця скоротилась до одного голу. Однак одразу ж суперник відновив перевагу. Богославський виконав стрімкий рейд вздовж воріт і закінчив його влучним ударом – 3:1. На останніх секундах підопічні Віталія Розпаченюка продемонстрували характер і знову відродили інтригу. Але на більше у «соколят» просто не вистачило часу.

79163508_2172919063003943_9135687212900286464_o

2:3 – знову мінімальна поразка, як і у більшості ігор цього сезону. Поки що є відчуття, що хлопці ще не вірять, що вже можуть на рівних боротись з найкращими клубами міста та області. Але у них все ще попереду, а поки що «Сокіл-2» залишається з одним заліковим балом в активі. Наступний свій матч «малинові» проведуть у наступні вихідні. Суперником стане клуб «Епіцентр К-Forex Club». День та час гри ще невідомі.