Преміум-ліга: «Сокіл-2» на останніх секундах втрачає перемогу над «Прикордонником-Frisor»

0
146

«Сокіл-2» – «Прикордонник-Frisor» – 3:3 (1:2)

Голи: Сохорук (14), Данилюк (42),  Омарі (44) – Романченко (5, 54), Сологуб (10)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Барабаш, Зданевич, Донець, Данилюк, Чорний, Стрельцов, Сохорук, В’язовецький, Храпач, Боднар

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Сологуб, Скіцько, Косінов, Рефель, Сяньков, Романченко, Журомський

Попередження: Рефель (9)

Після насиченого європейського вояжу молодіжна команда «Сокола» повернулась до Хмельницького і продовжила власний виступ у вітчизняній Преміум-лізі. Суперник був принциповим, особливо згадуючи минулий сезон, в якому «військові» двічі обіграли наших хлопців. Дебют поєдинку знову ж таки залишився за гостями. Спочатку Романченко п’ятою переправив у ворота простріл Сологуба, а через п’ять хвилин нападник вже особисто елегантною підсічкою зробив рахунок 2:0 на користь «Прикордонника». На 14-й хвилині Сохорук потужним ударом забив перший гол «Сокола» в 2020-му році і відродив інтригу в поєдинку. Створивши ще кілька небезпечних моментів опоненти залишили подальше з’ясування відносин на другий тайм.

Перша десятихвилинка пройшла в досить в’язкому темпі і команди створили мінімум небезпеки біля чужих воріт. Але на 42-й хвилині Данилюк був першим на відскоку в карному майданчику суперника і буквально «прошив» Мостового – 2:2. А через дві хвилини Омарі більярдним по влучності ударом вже вивів «соколят» вперед – 3:2. Після цього «жовто-сині» влаштували  справжню осаду воріт Гриня і лише майстерність останнього вберегла господарів від пропущеного голу. Але й він був безсилим, коли за 16 секунд до кінця гри Романченко грудьми переправив м’яч у порожні ворота. 3:3 – бойова нічия, яка навряд чи задовольнила жодного із тренерів. «Сокіл-2» продовжує боротьбу за прописку у вищому дивізіоні міста, і наступна гра стане для них багато в чому вирішальною. «Лада», яка зараз йде на передостанній сходинці турнірної таблиці, відстає лише на один заліковий пункт, а значить нас очікує битва за життя. А отже ми запрошуємо усіх вболівальників прийти та підтримати нашу команду в одному з найважливіших ігор сезону.