Преміум-ліга: «Сокіл-2» не зумів впоратися з «Конферматом»

0
174

«Сокіл-2» – «Конфермат» – 3:4 (1:3)

Голи: Данилюк (7, 54), Барабаш (44) – Осацький (11, 17), Гнатюк (25), Сулима (46)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Стрельцов, Сохорук, Данилюк, В’язовецький, Гончар, Зданевич, Донець, Барабаш, Чорний, Храпач, Чайка

«Конфермат»: Сулима, Гнатюк, Осацький, Гуринович, Соловей, Брицький, Міщук, Лісніченко, Чекирда, Фролов, Дияк, Сандулов, Лановий

Попередження: Барабаш (45) – Гуринович (29)

На третій тур Преміум-ліги підопічні Віталія Розпаченюка вийшли помірятись силами з футзальним клубом «Конфермат». Обидва колективи в двох перших турах не зуміли відчути смак перемоги, а тому на цю гру налаштовувались особливо. Стартові хвилини більш впевнено провели наші хлопці. Спочатку Омарі створив для себе прекрасний шанс відзначитись, але з його потужним пострілом впорався Сандулов. Через кілька хвилин він знову парирував дальній удар все того ж Омарі. Активність у атаці не пройшла дарма і на сьомій хвилині «соколята» відкрили рахунок у зустрічі. Данилюк наважився на удар з дальньої дистанції і м’яч ювелірно сковзнув у дальню лузу – 1:0. Відчувши смак гри в атакуючий футзал, господарі понеслись забивати вдруге і пропустили стрімку контратаку суперника. Гринь дальнім вводом відрізав трьох гравців в малиновій формі і Осацький чітко реалізував командну більшість – 1:1. А через шість хвилин ще одна помилка біля власних воріт коштувала нашим хлопцям пропущеного голу. Чорний виконав необачну передачу біля власних воріт і Осацький оформив дубль – 1:2. А перед самою перервою «Сокіл-2» пропустив втретє. Знову стрімкий вихід «Конфермата» з оборони в атаку і Гнатюк з другої спроби переграв Гончара – 1:3.

75380237_2154793064816543_4453681984153059328_o

Друга половина зустрічі продовжилась атаками у виконанні обох команд. Рахунок міг змінюватись у будь-який бік, але чудову гру продемонстрували голкіпери. Найкращий шанс скоротити рахунок у нашого клубу був у Зданевича, але реалізувати вихід віч-на-віч з воротарем він не зумів. Зате це вдалося Барабашу, який опинився в потрібному місці в потрібний час і вчасно замкнув дальню стійку – 2:3. І знову на заваді здобуття перших очок в чемпіонаті стала слабка гра в обороні. Трійка оборонців просто пасивно спостерігали за тим, як Сулима розстрілює Гончара після прострілу з флангу – 2:4. Хвилини, що залишились, «малинові» провели в атаці і навіть скоротили рахунок до мінімуму – Данилюк класним ударом трансформував у гол пас Сохорука, але на більше наших хлопців не вистачило.

75371518_2154790704816779_1231161802851614720_o

3:4 – «Сокіл-2» традиційно вже демонструє непогану видовищну гру, але втретє поступається опоненту в один м’яч. Будемо сподіватись, що вже в наступній грі ця тенденція зміниться в кращу для нас сторону. Хоча суперник буде не менш грізним – срібний призер минулорічного розіграшу – «Динамо-ГУНП». День і час гри ще визначається.