Преміум-ліга: «Сокіл-2» перемагає «AVIVA» в центральному матчі туру у дивізіоні 2 та повертається в боротьбу за перемогу у «регулярці»

0
1484

Огляд матчів 12-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Виходить на фініш груповий етап Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 5-го лютого, в дивізіоні 2 були зіграні поєдинки 12-ого туру, які дали відповіді на безліч турнірних запитань та значно прояснили диспозицію сил напередодні останніх матчів «регулярки». Про все це далі у нашому огляді.

Найбільший інтерес привертали очні матчі представників верхньої частини «турнірки», яких у турі під порядковим номером 12 виявилося відразу два. Центральним поєдинком виглядав матч між «AVIVA» та «Соколом-2», але як на ділі боротьби такої і не вийшло. «Соколята», які до цієї зустрічі підходили на тлі без виграшної серії з трьох матчів поспіль, на матч проти одного з лідерів виходили із рішучими намірами перервати сумну для себе тенденцію, і наймолодшій команді Ліги це вдалося сповна. Перший тайм завершився за мінімальної переваги «Сокола-2», а ось після перерви підопічні Артема Гласа в ефектному стилі провели три сухі «м’ячі» у ворота Мавлютова та вирішили долю переможця ще задовго до фінальної сирени – 5:1 на користь «Сокола-2», який завдяки цій перемозі закріплюється у трійці лідерів, та зберігає шанси на підсумкове перше місце за підсумками групового етапу.

Стало це можливим завдяки осічці лідера, деражнянського «Олімпу», який не може перемогти вже вдруге поспіль. Хоча, все для «Олімпа», який до останнього володів мінімальною перевагою у матчі з непростим «Олімпіком», складалося як не можна краще, але на останніх секундах «салатові» завдяки влучному удару свого кращого голеадора, Віталія Муляра, зуміли врятуватися від поразки у цьому протистоянні – нічия з рахунком 2:2, яка ще більше сплутала карти у верхній частині турнірної таблиці. Тепер окрім «Олімпа» та «Сокола-2» теоретичні шанси на те, аби вийти у плей-офф з першого місця зберігає і «Патріот», який в 12-ому турі у результативному поєдинку здолав «Ротор-2» – 5:3. Ця поразка відправила «роторців» однією ногою у дивізіон 3, причому нарікати за фіаско підопічним Валерія Олексійчука, які не реалізували пенальті в першому таймі та два десятиметрових у другому, варто лише на самих себе. Тепер аби вберегтися від прямого вильоту, «Ротору-2» потрібно в останньому турі кров з носа перемагати «Ковчег-Десятку», та очікувати на поразку найближчих конкурентів.

Підсумовуючи розстановку сил у верхній таблиці, зазначимо, що перша четвірка вже забезпечила собі вихід у плей-офф, а підсумкове становище у ній визначать два очні матчі її представників у останньому турі – «Сокіл-2» зіграє з «Олімпом», а «AVIVA» зустрінеться з «Патріотом».

Забезпечив собі путівку до плей-офф і «Філтекс», який в 12-ому турі розійшовся миром з «Каратом-Олешин» – 1:1. Доля останньої «прямої» перепустки до вирішальної стадії турніру вирішиться в останньому турі групової стадії. Найбільш привабливими на її здобуття шанси є у «Олімпіка», який і посідає наразі шосту позицію, а «посунути» з неї команду із Старокостянтинова теоретично може лише «Ковчег-Десятка». Щиголь та компанія, розгромивши у 12-ому турі «Адвокат-Starlife» – 8:2, таким чином позбавили «адвокатівців» шансів на продовження боротьби за збереження прописки у дивізіоні 2, і наступний сезон підопічні Віктора Буткевича розпочнуть вже у дивізіоні 3.

Не менш гаряче було і у нижній частині турнірної таблиці. Другу перемогу поспіль здобули «Товтри», які здолавши «Атлетик-Ферозіт» – 7:3, піднялися на дев’яте місце. Окрилений успіхом над лідером в попередньому турі «Мустанг-Червона Зірка», з аналогічним рахунком здолав «Новатор», і завдяки цьому успіху закріпився у середині «турнірки». Найбільш цікавим у останньому турі тут виглядатиме матч між «Каратом-Олешин» та «Товтрами», які в очному протиборстві визначать, хто зіграє у стикових матчах за вихід у плей-офф, а хто – у «стиках» за збереження місця у дивізіоні 2 на наступний сезон.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 12-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Товтри» – «Атлетик-Ферозіт» – 7:3 (3:2)

Арбітри: Папірович, Фертюк

Голи: Дзюбак (3), Карпишин (8, 40, 50), Кулинич (18), А. Деркач (45, 49) – Волошин (3, 25), Божик (30)

«Товтри»: Рудюк, Червоняк, А. Деркач, Садовнік, Карпишин, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Кулинич, Д. Деркач

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Сорока, Жук, Заяц, Степанюк, Волошин, Кривак, Божик, Денисюк

 

«Олімп» – «Олімпік» – 2:2 (1:1)

Арбітри: Фертюк, Папірович

Голи: Романов (9), Подневич (28) – Підпанюк (17, аг.), Муляр (50)

«Олімп»: Підпанюк, Біляк, Івановський, Романов, Подневич, Золотар, Молнар, Чеберяк, Берлінський

«Олімпік»: Ковальчук, Соломко, Савлук, Муляр, Нехаєнко, Деговець, Кліщенко, Полупан

Попередження: Подневич (1) – Соломко (22), Савлук (24)

 

«Адвокат-Starlife» – «Ковчег-Десятка» – 2:8 (2:5)

Арбітри: Фертюк, Папірович

Голи: Поворознюк (1), Никонюк (14) – Щиголь (2, 24, 40), Дунець (4, 10, 25), Алі Хусейн (46), Ніскевич (50)

«Адвокат-Starlife»: Нєвзоров, Горчиця, Поворознюк, Школяр, Чорний, Буткевич, Крафт, Никонюк, Галюк

«Ковчег-Десятка»: Ніскевич, Муравський, Янковий, Григорук, Алі Хусейн, Щиголь, Дунець, Підкамінський, Магаляс

Попередження: Горчиця (42)

 

«Філтекс» – «Карат-Олешин» – 1:1 (0:0)

Арбітри: Папірович, Фертюк

Голи: Ярославський (47) – Століта (34)

«Філтекс»: Холодецький, Свіщов, Васильчук, Якубовський, Дацишин, Вакух, Ярославський, Чижов

«Карат-Олешин»: Олійник, Садовський, Століта, Хребтатий, Гуляк, Ціпко, О. Лисий, Ветров, М. Лисий, Нагорняк, Муляр

Попередження: Свіщов (50) – Садовський (25)

 

«AVIVA» – «Сокіл-2» – 1:5 (1:2)

Арбітри: Фертюк, Папірович

Голи: Цилепа (12, аг.) – Ахмедов (3), Люблінський (24, 27), Пасічник (30, 50)

«AVIVA»: Мавлютов, Вислободський, Глушок, Казмірчук, Чеботарьов, Доліба, Сас, Чайковський, Мороз, Воловик, Калошин, Катриченко, Шпичко

«Сокіл-2»: Ліпчинський, Хмиз, Кіт, Барабаш, Люблінський, Пасічник, Ахмедов, Первеєв, Цилепа, Омарі, Райтаровський

 

«Ротор-2» – «Патріот» – 3:5 (1:3)

Арбітри: Сохорук, Щепанський

Голи: Гайдашевський (4), Морговський (27), Орошкевич (48) – Вараниця (7, 31), Патоїшин (22), Палійчук (24), Папроцький 924)

«Ротор-2»: Данилюк, Морговський, Миколайчук, Олексійчук, Гайдашевський, Крутяков, Паляниця, Штолько, Логвіненко, Глушко, Орошкевич

«Патріот»: Гах, Папроцький, Палійчук, Марчук, Марущак, Коротун, Вольський, Патоїшин, Вараниця, Шадрін, Доценко

Попередження: Глушко (46) – Гах (45)

 

«Новатор» – «Мустанг-Червона Зірка» – 4:7 (1:3)

Арбітри: Щепанський, Сохорук

Голи: Лисий (4), Осадчук (41, 44, 50) – Третьяков (1), Альміз (19, 47), Савчук (25), Косевич (43), Веселовський (45, 47)

«Новатор»: Прокопишен, Лисий, Осадчук, Горошко, Тринадцятко, Посполіта, Музиченко, Шатілов, Бондар

«Мустанг-Червона Зірка»: Януш, Петрук, Третьяков, Голець, Будченко, Сироватко, Косевич, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Савчук, Альміз

Попередження: Тринадцятко (19) – Голець (48)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ