Преміум-ліга: «Сокіл-2» перемагає «Феміду» і фінішує першим на груповому етапі змагань

0
479

Цього уїк-енду «соколи» провели одразу два важливих поєдинки. У суботу їх очікував «золотий матч», у якому мала вирішитись доля чемпіонства на груповому етапі, а вже в неділю стартувала стадія плей-офф, яка розігрується в серії до двох перемог.

11 тур

«Сокіл-2» – «Феміда» – 5:3 (2:0)

Голи: Кручек (7, 47, 50), Михайленко (10, пен., 41) – Пасічник (32), Гребенюк (36), Рижук (49)

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Кручек, Рудюк, Барабаш, Михайленко, Омарі, Храпач, Грушкевич, Бігос, Розпаченюк

«Феміда»: Остяк, Бойко, Глега, Гончар, Гребенюк, Михайленко, Пасічник, Гуринович, Бродзянський, Палійчук, Рижук

Попередження: Остяк (9), Рижук (39)

Символічно, що останній тур групового етапу завершувався матчем між клубами, що посідали першу та другу сходинку, а отже цей поєдинок можна було вважати своєрідним фіналом. Тому й не дивно, що незважаючи на початок плей-офф вже наступного дня, обидва колективи виставили оптимальні склади на гру. Лише відсутність у «Феміди» Музичука можна вважати дійсно вагомою втратою.

Початок гри лише підтвердив серйозність намірів опонентів, які з перших хвилин намагались нав’язати супернику свою гру. Краще це вдалось зробити нашій команді, яка на 7-й хвилині відкрила рахунок у зустрічі. Кручек хитрим ударом відправив кулю поміж ніг голкіперу – 1:0. За три хвилини він же заробив пенальті, який впевнено реалізував Михайленко. Тепер уже «Феміді» потрібно було демонструвати власну майстерність в атаці, чим вона активно займалась до кінця тайму. Найкращий шанс відзначитись був у Гончара, однак його хитрий удар з лінії воріт виніс Омарі.

117105265_2362321927396988_8984943793393135611_o

Другий тайм розпочався з очікуваної активності гостей і невдовзі це принесло свій результат. Спочатку Пасічник скоротив різницю у рахунку, а через чотири хвилини Гребенюк блискучим ударом  рахунок зрівняв – 2:2! На 41-й хвилині ідеально розіграна контратака «малинових» приносить їм черговий успіх – 3:2. Ще через шість хвилин Рудюк асистує Кручеку і збільшує перевагу господарів знову до двох м’ячів – 4:2. Рижук на останніх хвилинах повертає інтригу в гру – 4:3. Однак шедевр техніки у виконанні Кручека остаточно кладе «Феміду» на лопатки. Розкішний перекат змушує капітулювати Остяка і дарує Богдану звання «гравця матчу». Хет-трик, дві гольові передачі та зароблений пенальті – доробок форварда у цій вирішальній грі.

116793845_2362321210730393_2953658417920531177_o

«Сокіл-2» перемагає головного суперника і займає перше місце за підсумками групового етапу змагань. Справжній подарунок зробили підопічні Віталія Розпаченюка своєму наставнику в день його народження!

Підсумкова таблиця регулярного чемпіонату:

11 тур

1/4 фіналу. 1 матч

«Сокіл-2» – «Філтекс-Аваль» – 6:0 (4:0)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Рудюк (1, 14, 38, 46), Кручек (5, 15)

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Рудюк, Михайленко, Кручек, Бігос, Омарі, Барабаш, Храпач, Розпаченюк, Грушкевич

«Філтекс-Аваль»: Підлісний, Ковальчук, Доценко, Свіщов, Хдейр, Гончарук, Якубовський

116515933_2363212697307911_3275477897225464136_o

А ось недільний матч виявився для команди менш енергозатратним. Легка перемога – 6:0 приносить першу перемогу «Соколу» на стадії 1/4 фіналу. Як не старався «Філтекс-Аваль» забити бодай гол престижу в ворота суперника, однак зробити це їм не вдалось. І хоча моменти для цього були, однак впевнена гра Гончара та Гриня на лінії допомогли їм зберегти свої ворота «сухими». Хочеться відмітити два останніх голи у поєдинку. Шикарний гол Рудюка п’ятою неодмінно увійшов би до топ-голів тижня, а гольова передача Кручека при останньому взятті воріт сподобалась би будь-якому поціновувачу футзальної естетики.