Преміум-ліга: «Сокіл-2» перемагає «Олімп» у серії пенальті та залишається в Дивізіоні 1!

0
728

Цими вихідними молодіжну команду «Сокола» очікувало серйозне випробування. Перехідні ігри за право й надалі виступати у вищому дивізіоні міста. Суперником став бронзовий призер Дивізіону 2 – клуб «Олімп» з міста Деражня.

«Сокіл-2» – «Олімп» – 3:3 (1:2)

Голи: Барабаш (27), Омарі (39), Храпач (54) – Гуліватий (3), Романов (4), Берлінський (32)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Барабаш, Стрельцов, Донець, Зданевич, Храпач

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Падневич, О. Біляк, Івановський, Молнар, Яновий, Романов, Берлінський, П. Біляк

Попередження: Романов (29)

Ми вже прогнозували у нашому анонсі, що команда Віталія Розпаченюка очікувано зіштовхнеться з кадровими проблемами.  Сохорук, Данилюк і Бондар активно займаються з першою командою, і тренерським штабом було прийнято рішення не залучати їх до перехідних ігор.

Можливо тому перші хвилини поєдинка пройшли не на нашу користь. Вже до 4-ї хвилини «соколята» пропустили два швидкі голи. Спочатку Гуліватий продерся по флангу і влучно поцілив у дальній кут. А менше ніж за хвилину гостям вдалась швидка контратака і Романов подвоїв перевагу. Заспокоївши гру та власні емоції, вже господарі перехопили ініціативу та зуміли відквитати один гол ще до перерви. Барабаш спритно замкнув проникаючу передачу від Донця.

101725107_2320936284868886_4741370772271283894_o

Друга половина зустрічі  розпочалась знову з голу «Олімпа». Швидка контратака, вихід віч-на-віч нападника з Гринем і 1:3. На 39-й хвилині Омарі розкішним ударом з льоту знову скорочує різницю у рахунку до одного м’яча. «Сокіл-2» продовжував тиснути на захист опонента і здобув право на 10-метровий штрафний удар, але Омарі поцілив у стійку. Однак «малинові» таки зуміли дотиснути суперника. Все той же Омарі ефектно розкрутив захисника і націлено прострілив на дальню стійку, де вже очікував Храпач. 3:3 – і вся інтрига протистояння перенеслась на другий матч.

101703415_2320936471535534_8892072060813584362_o

«Олімп» – «Сокіл-2» – 3:3 (1:2) пен. 0:2

Перший матч: 3:3

Голи: Гуліватий (23), Падневич (34), Молнар (51) – Омарі (20, 31), П. Біляк (24, аг.)

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, О. Біляк, Романов, Падневич, П. Біляк, Яновий, Молнар, Скибінський

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Барабаш, Храпач, Зданевич

Попередження: Падневич (50)

Вилучення: Зданевич (19, явне позбавлення суперника взяття воріт)

Серія пенальті: Яновий – 0:0 (воротар), Омарі – 0:1, Гуліватий – 0:1 (воротар), Донець – 0:2

На другу гру «соколята» вийшли максимально мотивованими і вже на стартових хвилинах могли двічі виходити уперед. Однак удар Омарі прийняла на себе стійка, а пострілу Храпача не вистачило кількох сантиметрів. На 19-й хвилині наші хлопці залишились в меншості. За фол «останньої надії» було вилучено Зданевича. Здавалось цей епізод мав піти на користь «Олімпу», однак сталось навпаки. Омарі вивалився сам на сам з голкіпером і проткнув кулю повз нього – 1:0!

103254548_2320936194868895_3268900935494790112_o

Наступні три хвилини вмістили у себе одразу два голи. Спочатку Гуліватий пострілом зі штрафного зрівняв рахунок, але менше ніж за хвилину Храпач нав’язав боротьбу захиснику в карному майданчику і той зрізав м’яч у власні ворота – 2:1. На 31-й хвилині він же зручно прострілив на Омарі і рахунок збільшився до 3:1. Саме в цей проміжок часу «Сокіл-2» міг вирішувати долю протистояння, однак не реалізувавши власні нагоди, пропустив. Падневич забив гол-шедевр, відправивши кулю у самісіньку дев’ятку. А на останніх хвилинах втомлені «соколи» пропустили втретє. Молнар був першим на відскоку і рахунок зрівняв. Доля путівки до еліти хмельницького футзалу вирішувалась в серії пенальті.

101692892_2320956234866891_7439408350306377190_o

І тут вчергове вже продемонстрував свою майстерність Гринь. Він впевнено відбив два перших удари суперника, натомість наші хлопці були влучні. 2:0 – перемога нашої команди, а це значить, що у наступному сезоні «Сокіл-2» продовжить виступи в Дивізіоні 1. Хотілось би особливо відзначити бійцівські якості та характер цих ще зовсім юних фузалістів. Не зважаючи на стрімкі зміни у рахунку, на кадрові проблеми, вилучення, вони продовжували боротись і таки досягли бажаного. Так тримати!