Преміум-ліга: «Сокіл-2» продовжує перемагати

Голи: Михайленко (1,8), Рудюк (30) – Голдасевич (23), Тимощук (35)

«Сокіл-2»: Гринь, Барабаш, Омарі, Стрельцов, Храпач, Гончар, Рудюк, Михайленко, Кручек, Зданевич, Розпаченюк, Донець

«Vігор»: Черногод, Вислободський, Шадрін, Зенін, Тимощук, Голдасевич, Семенчук, Калошин

Попередження: Стрельцов (10), Омарі (23)

106073575_2336123823350132_5442909508839127060_o

У 4 турі Літньої Преміум-ліги на майданчику зійшлися команди «Сокіл-2» та «Vігор». Вже на 12-й секунді поєдинку рахунок було відрито. Кручек виконав ідеальну передачу на Михайленка, а той вправно пробив – 1:0. На 8-й хвилині він же подвоїв перевагу «соколят», майстерно виконавши штрафний удар. Незважаючи на ґантикап у два м’ячі, номінальні господарі продовжували тиснути на захист суперника, однак впевнена гра Черногорода дозволила опоненту не пропустити більше до перерви. А ось «Vігор» заробив необхідну кількість тактичних фолів і під завісу тайму вдало цим скористався. Семенчук грамотно підставився під Омарі, а Голдасевич впевнено виконав вирок арбітра. 2:1 – за підсумком першої половини.

106095099_2336126756683172_8379498605483499370_o

Початок другої двадцятип’ятихвилинки виявився результативним для команди в малиновій формі. Михайленко та Рудюк блискавично розіграли хитру комбінацію і останній забив свій черговий гол в чемпіонаті. Тепер по цьому показнику він зрівнявся з Кручеком, у обох гравців по 4 м’ячі. Досить швидко гостям вдалось відновити інтригу у матчі, і вона протрималась до самісінької фінальної сирени. Найкращий шанс зрівняти рахунок був у Шадріна, однак після його виходу віч-на-віч з Гринем куля пройшла в сантиметрах від стійки. 3:2 – перемога «соколів», які продовжують перебувати в групі лідерів Дивізіону 2. Наступну свою гру підопічні Віталія Розпаченюка проведуть у найближчу суботу. Суперником стане клуб «Менс», який набрав непогану форму в останніх іграх та здобув дві перемоги поспіль. Час зустрічі ще визначається.