Преміум-ліга: «Сокіл-2» програє «Епіцентр К-Forex Club-у»

«Епіцентр К-Forex Club» – «Сокіл-2» – 5:1 (2:0)

Голи: Олянчук (17, 39), Моночков (20), Безвещук (33, 34) – Стрельцов (53)

«Епіцентр К-Forex Club»: Слобоженюк, Моночков, Мельничук, Гарієвський, Безвещук, Качур, С. Вербовий, Тринадцятко, Олянчук, Успенський, Романов, Самсонюк, Лисий, Слівінський

«Сокіл-2»: Гончар, Омарі, Стрельцов, Данилюк, Сохорук, Чорний, Гринь, Барабаш, Зданевич, Донець, Храпач, В’язовецький, Чайка, Ожеледа

Попередження: С. Вербовий (15)

У черговому турі Преміум-ліги молодіжна команда «Сокола» екзаменувала на міцність клуб «Епіцентр К-Forex Club». У минулому турі підопічні Віктора Власова зазнали першої в сезоні поразки, а тому були максимально настроєні реабілітуватись за прикру похибку. Хоча дві перші небезпечні нагоди в матчі створили саме наші хлопці (з пострілами Стрельцова та Донця впорався Слобоженюк), однак в подальшому перевага надовго перейшла до ніг команди в блакитній формі. Спочатку Моночков пробив в сантиметрах від стійки, а на 17-й хвилині Олянчук вдало зіграв на добиванні після сейву Гончара. Захист відверто проспав цей епізод. Вже через три хвилини перевага господарів збільшилась до двох м’ячів. Безвещук вичертив ідеальну розрізну діагональ на Моночкова і той технічно відправив кулю у кут. До завершення першої половини поєдинку гра проходила переважно на половині поля нашої команди. Мало що вдавалось в атаці підопічним Віталія Розпаченюка і якби не вдалі дії воротарів, то перевага «Епіцентра» могла бути б і більш серйозною.

78223689_2172912969671219_2821435815710687232_o

Другий тайм продовжився в схожому ключі. «Будівельники» швидко та спритно комбінували, користались перевагою в індивідуальній майстерності і на 33-й хвилині забили втретє. Відзначився Безвещук після зручного пасу Моночкова. Наша команда миттєво спробувала примінити схему гри з п’ятим польовим гравцем, однак вже через хвилину була покарана за власну необережність. Все той же Безвещук складним технічним прийомом відправив головний футбольний знаряд у порожні ворота. А на 39-й хвилині ще однією помилкою нашого захисту скористався Олянчук, довівши рахунок до розгромного – 0:5.

78347358_2172918899670626_3440706963774636032_o

Лише за хвилину до фінальної сирени схема штучної більшості принесла бажаний результат. Стрельцов замкнув дальню стійку після вдало розіграної комбінації. Могли «соколята» забити і вдруге, однак м’яч після удару Сохорука поцілив у стійку. 5:1 – «Епіцентр К-Forex Club» перемагає «Сокіл-2» і піднімається на другу сходинку в турнірній таблиці. «Сокіл» ж продовжує перебувати у підвалинах ліги, маючи у власному активі лише один заліковий бал. Наступну свою гру «малинові» проведуть у рамках розіграшу кубку. Суперником стане клуб «Agora».