Преміум-ліга: «Сокіл-2» програє «Прикордоннику-Frisor» у другому турі Кубку Виклику

0
868

«Сокіл-2» – «Прикордонник-Frisor» – 0:4 (0:0)
Голи: Сологуб (33), Р. Собко (37), Романченко (37, 54)
«Сокіл-2»: Гринь, Данилюк, Стрельцов, Сохорук, Чорний, Донець, Зданевич, Боднар, В’язовецький, Барабаш
«Прикордонник-Frisor»: Журомський, Мельніков, Рефель, Сологуб, Р. Собко, Остапишен, Косінов, Сяньков, Романченко, Кожевніков
Попередження: Гринь (54) – Журомський (54)
Вилучення: Романченко (54, навмисний удар суперника під час гри), Журомський (54, непристойні та образливі жести після завершення гри)

У другому турі Кубку Виклику підопічні Віталія Розпаченюка вийшли помірялись силами з клубом «Прикордонник-Frisor». У стартові хвилини поєдинку колективи обмінялись небезпечними моментами. Потужний удар Мельникова пройшов повз штангу, а на постріли Барабаша та Сохорука вправно зреагував Журомський. Більш вправніше стартову десятихвилинку провели наші хлопці і завершив її Данилюк підступним ударом у хрестовину. Перший тайм пройшов у обережній манері, обидві команди намагались не ризикувати даремно і терпляче вичікували помилки суперника. На перерву клуби пішли з нулями на табло.

87324666_2243565605939288_1873092262066388992_o

А ось друга половина почалась під диктовку «прикордонників». Спочатку Гринь майстерно парирував небезпеку від Собка, а згодом гості таки зуміли досягти свого. Донець не вслідкував за Сологубом під час розіграшу стандартного положення і той холоднокровно спрямував кулю повз воротаря – 0:1. Миттєво тренер «Сокола» перебудував схему на гру з п’ятим польовим, однак перша же атака його підопічних стала для них фатальною. Сохорук виконав авантюрну поперечну передачу і Романченко вражав уже порожні ворота – 0:2. Череда незрозумілих помилок продовжилась і вже Данилюк втратив м’яч біля власного карного майданчику, чим охоче скористався Собко – 0:3.

87407382_2243566315939217_8127813965129449472_o

Після провальної п’ятихвилинки наші футзалісти перехопили ініціативу і створили вдосталь нагод, щоб, як мінімум, скоротити різницю в рахунку. Однак кураж зловив голкіпер «жовто-синіх», який по черзі парирував удари Данилюка, Донця та Стрельцова. А «Прикордонник» ще раз підловив наш захист на контратаці та встановив кінцевий підсумок на табло – 0:4. На останніх секундах Романченко відмітився відвертою грубістю, що спричинило до тимчасового безладу на майданчику, однак скоро емоції стихли.

Виклику

Свій наступний поєдинок «Сокіл-2» проведе у суботу, 29 лютого, одразу ж після завершення матчу Екстра-ліги за участю першої команди. Суперником стане клуб «Конфермат». Час гри – 14:00.