Преміум-ліга: «Сокіл-2» програє «Тетрі-Конфермату»

0
218

«Сокіл-2» – «Тетра-Конфермат» – 1:5 (1:3)

Голи: Мельник (27) – Гнатюк (10), Осацький (14), Ціх (26), Клекот (40), Бадло (52)

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Боднар, Омарі, Остроголов, Барабаш, Зарванський, Сохорук, Місюра, Гринь, Чайка

«Тетра-Конфермат»: Лановий, Сергеєв, Сендель, Федоров, Гнатюк, Осацький, Басістий, Брицький, Сулима, Ціх, Клекот, Бадло, Гвіанідзе

Попередження: Сергеєв (54), Сендель (54)

Стартові хвилини матчу пройшли практично без моментів, але з плином часу команди почали шукали слабкі ланки у захисті суперника. Спочатку Луцюк ударом впритул розстрілював Ланового, а згодом вже «Конфермат» відповів своїм моментом, який, на жаль,  виявився результативним для суперника . Барабаш обрізався на власній половині і Гнатюк впевнено реалізував вихід віч-на-віч з Гончарем. 0:1 – на 10-й хвилині зустрічі.   А через кілька хвилин «соколята» пропустили вдруге. Знову необов’язкова втрата м’яча, контратака і Осацький сильним ударом завершив голом зусилля партнерів.

Після невдалого старту «малинові» зуміли створити кілька гострих моментів біля чужих воріт. Так після удару Остроголова м’яч з лінії воріт виніс захисник. «Кофермат» огризнувся шансом Гвіанідзе, але у цьому випадку прекрасно зіграв Гончар. А на 26-й хвилині Ціх збільшив рахунок до 3:0. Чергова втрата м’яча на власній половині поля і досвідчений нападник легко переграв голкіпера «Сокола». Розлючені таким перебігом подій підопічні Віталія Розпаченюка кинулись в атаку і відзначились голом і роздягальню. Допоміг стандарт – Мельник навісив на Луцюка, той пробив, а все той же Мельник добив м’яч у ворота. Поки що у складі «Сокола» відзначається лише він.

Другий тайм розпочався майже без моментів. Гості грали по рахунку, а номінальні господарі намагались знайти шпарини у їх захисті.  Могли забивати Барабаш і Зарванський, але Лановий у цей вечір діяв бездоганно. А на 40-й хвилині «Конфермат» збільшив різницю у рахунку. Клекот замкнув бездоганну передачу від Ціха. «Сокіл» одразу ж перейшов на гру з п’ятим польовим і подовгу контролюючи м’яч намагався розхитати оборону суперника. Свої моменти реалізувати не вдалось, а ось Бадло виявився більш вправнішим. Удар по порожнім воротам і 5:1.  Не зважаючи на рахунок, «соколи»  продовжували шукати свої моменти, регулярно змушуючи гравців «Конфермата» нервувати і порушувати правила, але матч так і завершився з рахунком 5:1 на користь гостей.

Черговий свій матч молодіжна команда проведе у наступні вихідні. Суперником буде клуб  «Епіцентр К-Forex Club». Час матчу поки що невідомий.