Преміум-ліга: «Сокіл-2» розписав гольову нічию з «Алмазом»

0
229

«Сокіл-2» – «Алмаз» – 5:5 (3:1)

Голи: Барабаш (1, 10), Омарі (17, пен., 46), Данилюк (36) – Остапущенко (24, 29), Даценко (38), Шевченко (45), Новіцький (50)

«Сокіл-2»: Гончар, Омарі, Донець, Барабаш, Стрельцов, Гринь, Зданевич, Чорний, Сохорук, Данилюк, Храпач, Сачалко, Заєць, Ожеледа

«Алмаз»: Ростківський, Остапущенко, Шевченко, Новіцький, Кожуховський, Пилипюк, Замогильний, Андрушко, Кацитадзе, Романенко, Даценко, Даниш

Попередження: Даценко (42)

Після перемоги у стартовій грі нового сезону у Преміум-лізі з міні-футболу “Сокіл-2” чекало більш серйозне випробування. Команда “Алмаз”, на разі, перебуває в блискучій формі, здолавши у першому турі “Lifecell” та була повна рішимості продовжити власну переможну серію.

Але більш впевненіше зустріч розпочали якраз підопічні Віталія Розпаченюка. Вже на першій хвилині гри вдалий розіграш стандартного положення допоміг їм відкрити рахунок. Влучним ударом відзначився Барабаш.”Алмаз” відповів цілою низкою небезпечних моментів, але Гончар на останньому рубежі діяв бездоганно. Перечекавши тиск опонента “соколята” пішли вперед і забили вдруге – Барабаш після помилки голкіпера оформив дубль. А на 17-й хвилині він же заробив пенальті, який впевнено реалізував Омарі – 3:0. “Блакитні” кинулись уперед і до перерви відквитали один гол – Остапущенко ударом зі штрафного переграв нашого голкіпера.

62147780_2045954852367032_7008400313602277376_o

А на початку другої половини все той же Остапущенко зробив перевагу господарів мінімальною. “Соколи” помилились під час розіграшу власного штрафного удару і нападник гостей вдало використав міні-футбольний буліт – 3:2.

Градус гри помітно підвищився і обидва колективи заграли в відкритий атакуючий футбол. Гончар здійснив черговий ефектний сейв, а удар Омарі з порожніх воріт вибив захисник. На допомогу господарям знову прийшов вдало розіграний стандарт. Сохорук виконав простріл на дальню стійку, а Данилюк вчасно опинився у потрібному місці.”Алмаз” не затримався з відповіддю – Даценко вдало  підставив ногу під передачу партнера – 4:3!

61500054_2045955655700285_6116740965236473856_o

А за п’ять хвилин до фінальної сирени рахунок став рівним. Шевченко майстерно прибрав на замасі Данилюка і прицільним ударом відправив кулю у самісінький кут. Матч стрімко котився до свого завершення, але за дві хвилини до завершення “Сокіл” знову вийшов уперед. Омарі виявився найспритнішим у чужому карному майданчику і 5:4! Супернику не залишалось нічого іншого, як йти на вирішальний штурм. Перебудувавши власну схему на гру з п’ятим польовим гравцем “блакитні” кинулись відіграватись. І на останніх секундах поєдинку Новіцький знайшов шпарину між Гончарем та стійкою і врятував команду від поразки.

61940929_2045953855700465_8311808577383694336_o

5:5 – феєрична гра у виконанні обох колективів. Один з центральних матчів туру став його справжньою окрасою. Хочеться лише подякувати суперникам за таке яскраве шоу, в якому жоден з опонентів не заслуговував на поразку. Гра ж нашої команди особливо сподобалась. Залізна дисципліна, космічні командні швидкості, бажання боротись до останньої хвилини – ті якості, які, безсумнівно, потрібні молодим хлопцям для прогресу та індивідуального росту. Свій наступний поєдинок “Сокіл” проведе у суботу, 8 червня. Суперником буде клуб “Лунтік”.