Преміум-ліга: «Сокіл-2» терпить фіаско в грі з «Динамо-ГУНП»

Голи: Соколюк (17), Сторожук (19), Бабій (42, 54)

«Сокіл-2»: Гончар, Омарі, Стрельцов, Сохорук, Данилюк, Гринь, Донець, Барабаш, Зданевич, Храпач, Ожеледа, Чорний, Чайка

«Динамо-ГУНП»: Грицик, Сторожук, Федорко, Соколюк, Середюк, А. Шляховий, Щасливий, Сохорук, Бабій, Заєць, Соботюк, Наскальний, Березовський

Попередження: Данилюк (41)

У четвертому турі Преміум-ліги підопічні Віталія Розпаченюка зустрілись з віце-чемпіоном минулорічного сезону – клубом  «Динамо-ГУНП».  Команда Миколи Сохорука вже двічі у перших чотирьох турах втрачали очки і на звітній матч вийшла максимально мотивованою. Це відчувалось уже з перших хвилин поєдинку, коли Соботюк перевірив на міцність стійку воріт Гриня, а добивання  Бабія вийшло неточним. Однак вже на 11-й хвилині гості досягли свогоСоколюк влучним ударом відкрив рахунок у зустрічі. Слід також відмітити, що «Динамо» з перших хвилин застосовувало тактику гри з п’ятим польовим гравцем і проти цього козиря у менш досвідчених опонентів відповіді не знайшлось . На 19-й хвилині зміцнив перевагу власної команди Сторожук. У хвилини, що залишились, «соколята» повинні були зменшувати відставання, але двічі поспіль наші гравці не влучили у порожні ворота.

Друга половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі. Соботюк вдруге поцілив у штангу, а Храпач не зумів переграти у ближньому бою Шляхового. А на 42-й хвилині «білі» забили втретє. Бабій буквально протаранив Барабаша на дальній стійці і вписав своє прізвище в прокотол гри. І знову наші хлопці в чергове пробачили суперника, тепер вже Данилюк поцілив не у ворота, а у вартувавшого на лінії Наскального. А на 54-й хвилині Бабій оформив дубль, холоднокровно реалізувавши 10-тиметровий удар.

0:4 – сумний результат для нашої молодіжної команди, однак підсумок гри дійсно справедливий. Різниця у фізичних можливостях та у впевненості у власних силах відчувалась колосально. Поразка, яка залишає «Сокіл» у підвалинах турнірної таблиці, але не полишає оптимізму на майбутнє. Наступним суперником нашої команди буде клуб «Agora». Час та дата матчу поки що невідомі.