Преміум-ліга: «Сокіл-2» терпить фіаско від «Епіцентр К-Forex Club»

0
200

«Епіцентр К-Forex Club» – «Сокіл-2» – 8:2 (4:0)

Голи: Безвещук (21, 26), Богославський (23, 25), С. Вербовий (29), Ягодзінський (31), Качур (47), В. Вербовий (52) – Луцюк (31, 45)

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Безвещук, Гарієвський, Моночков, Олянчук, С. Вербовий, Богославський, Ягодзінський, Самсонюк, В. Вербовий, Слівінський, Сандулов, Качур

«Сокіл-2»: Гринь, Луцюк, Оліферчук, Бондар, Мельник, Барабаш, Зарванський, Сохорук, Омарі, Іванощук, Гончар, Остроголов, Чайка

Розгромною поразкою останніх завершився матч між «Епіцентр К-Forex Club» та «Соколом-2». Суперник дійсно був більш майстерніший, швидкісний та по футзальному злий, після не зовсім вдалого старту у Преміум-лізі.

А розпочалась гра для нашої команди цілком оптимістично. Виходи віч на віч з Остяком не реалізували Мельник та Луцюк. Хороший шанс відзначитись був у Омарі. Але як говорить прописна істина – не забиваєш ти, забивають тобі.  Безвещук завершив зусилля партнерів потужним ударом з лінії штрафного майданчика. Гринь у  цій ситуації був безсилим.

Віталій Розпаченюк майже одразу ж перебудував гру команди на схему з п’ятим польовим, але більш досвідчений «Епіцентр» забив вдруге. Богославський підстеріг технічну помилку при прийомі м’яча у Омарі і влучно пробив по порожнім воротам.  А через дві хвилини він же оформив дубль після точної передачі Олянчука.  Швидкі пропущені голи негативно вплинули на психологічний стан молодіжки «Сокола» і до перерви вони пропустили вчетверте. Знову груба помилка захисника і на цей раз Безвещук оформляє дубль.

5

На початку другої половини зустрічі «малинові» намагались відродити інтригу у матчі і були кілька разів близькі до того, щоб відкрити рахунок своїм голам. Але удари Омарі і Зарванського прийшлись знову точно в Остяка.  А ось «будівельники» були більш ефективні в реалізації власних нагод. Сергій Вербовий  та Ягодзінський на протязі двох хвилин двічі карали «соколят» за позиційні помилки в обороні.

Лише при рахунку 0:6 «Сокіл» зумів матеріалізувати свої нагоди у голи. Два ефектних та схожих за виконанням взяття воріт вдались Луцюку після блискавичних індивідуальних проходів. 6:2 і це натякало хоча б на якусь надію відродження інтриги. Але підопічні Віктора Власова швидко перехопили ініціативу і двома голами в останні хвилини поставили масну крапку у поєдинку. 8:2 – впевнена перемога «Епіцентр К-Forex Club».

Наступний свій матч молодіжна команда проведе проти чинного чемпіона Преміум-ліги – «Феміди-Старлайф». Дата та час матчу стануть відомі пізніше.