Голи: Омарі (30, 32), Донець (47) – Ліхновський (31, пен.)

«Сокіл-2»: Чайка, Барабаш, Омарі, Донець, Стрельцов, Чорний, Сохорук, Данилюк, Заєць, Гончар, Гринь, Ожеледа

«Vігор»: Ліхновський, Доліба, Галдасевич, Стрельбіцький, Зенін, Деркач

Попередження: Зенін (28)

У шостому турі Преміум-ліги з міні-футболу «соколята» зустрічались з клубом «Vігор». Суперник був одним з лідерів дивізіону, маючи у власному активі дванадцять очок, натомість у «Сокола» їх було лише сім. Через невдачі в минулих турах наша молодіжна команда випала з вісімки, а тому ця гра була важлива з турнірної точки зору.
Більш агресивніше гру розпочав саме суперник. Небезпечних ударів з дальньої та середньої дистанції завдавала головна атакуюча сила гостей – Зенін. Проте з усіма його спробами по черзі вміло впорались Гончар та Гринь, а коли й вони були безпорадні, на поміч голкіперу прийшла поперечина. Удар наносив реактивний Ліхновський. Наша команда відповіла гострими випадами Данилюка та Омарі, але й їх загрози бажаного результату не принесли. За підсумками тайму з мінімальною кількістю моментів була зафіксована нульова нічия.

64788676_2059510301011487_2498451698071109632_oА ось початок другої половини виявився кардинально протилежним. На 31-й хвилині Омарі ударом від бокової лінії відкрив рахунок. Буквально через хвилину після помилки нашого захисту Зенін вийшов віч-на-віч з Гончарем і тому не залишалось нічого іншого, як зупиняти форварда ціною фолу. Пенальті вдало реалізував Ліхновський – 1:1. Але майже одразу ж після продовження гри швидкий сольний прохід вдався Омарі, який він особисто завершив влучним ударом – 2:1! Господарі знову виходять уперед!

65137722_2059509271011590_8762304694878994432_oТепер уже «вігорівцям» потрібно було активізуватись в атаці і вони почали настирно шукати шляхи до воріт суперника. Час стрімко спливав і опонент все більше і більше тиснув на захист «соколів». Двічі стійки приходили на поміч господарям, ще кілька разів своїх партнерів виручили воротарі. А перетерпівши підопічні Віталія Розпаченюка відповіли своєю нагодою. На 47-й хвилині шансом відзначитись вдало скористався Донець.
Матч завершився з рахунком 3:1 на користь команди «Сокіл». Ця перемога дозволила колективу піднятись одразу на сьому сходинку в турнірній таблиці. Наступного уїк-енду нас очікує одразу два поєдинки чемпіонату. Суперниками будуть клуби «Максимум» та «Ауді». Час матчів стане відомий дещо пізніше.