Преміум-ліга: «Сокіл-2» впевнено обіграв «Олімп»

0
1506

«Олімп» – «Сокіл-2» – 3:8 (1:3)

Голи: Гуліватий (22, 46), Дмитришен (42) – Луцюк (7, 26, 34, 41), Кіт (21, 51), Зарванський (33), Барабаш (48)

«Олімп»: Падневич, Івановський, Романов, Молнар, Колтуновський, Скибінський, Гайновський, Берлінський, Підпанюк, Дмитришен, Гуліватий, Біляк

«Сокіл-2»: Гончар, Мельник, Луцюк, Оліферчук, Кіт, Остроголов, Омарі, Барабаш, Зарванський, Сохорук, Гринь, Чайка

Звітний поєдинок був надважливим для обох колективів. «Соколу» потрібно закріплюватись у чільній вісімці, а «Олімпу» переривати власну сумну серію і намагатись уникнути вильоту. Але боротьби у матчі так і не трапилось.

Розпочалась зустріч з атак номінальних гостей і досить швидко вони відкрили рахунок у матчі. Луцюк відзначився голом після блискучої проникаючої передачі Мельника. Обидва суперники з перших хвилин почали грати практично без оборони і лише неточність виконавців у завершальній стадії не дала змоги обом командам зробити рахунок більшим ще до перерви. Дві чудові нагоди не використав Омарі, а у деражнянців близькі до того, щоб зрівняти рахунок були Гуліватий та Гайновський. А на 21-й хвилині Кіт за допомоги рикошету зробив рахунок 2:0. Але часу що залишилось до перерви вистачило клубам, щоб обмінятись голами. Спочатку Гуліватий скористався грубою помилкою Луцюка, а невдовзі вже сам Луцюк виправився і знову довів перевагу своєї команди до двох м’ячів.

50750926_1974706532825198_7782575543165124608_o

У другій половині зустрічі перевага «Сокола» по грі стала ще помітнішою. Зарванський після розіграшу стандарту робить рахунок 4:1.  Через кілька хвилин пройшла двоходівка «Мельник-Луцюк» і останній ювелірно поклав кулю у дальній кут – 5:1. «Олімп» відповів двома моментами Подневича, але м’яч після його ударів підступно  влучав у стійки. Кілька ефектних сейвів зробив Гончар, не дозволивши відзначитись Гуліватому і все тому ж Подневичу. А ось «соколята» до своїх моментів відносились більш ретельно. Мельник знову віддав на Луцюка і 6:1. Після цього «малинові» дозволили собі дещо розслабитись і були одразу ж покарані суперником. По черзі Дмитришен та Гуліватий завершували стрімкі контратаки своїх партнерів результативними ударами. Але після цього підопічні Віталія Віталія Розпаченюка вже не піддали сумніву власну перевагу у сьогоднішній дуелі. Барабаш та Кіт в останні хвилини  довели рахунок до крупного – 8:3. Особливо хочеться відмітити дії захисника «малинових» – Мельника, який провів просто блискучу зустріч. В його активі аж 7 (!) гольових передач партнерам.

50259888_1974705616158623_1599141252014538752_o

У підсумку впевнена перемога «Сокола-2», яка піднімає їх на сьомий рядок у турнірній таблиці. Наступним суперником молодіжної команди стане «Динамо-ГУНП», яке зараз знаходиться не в найкращих ігрових кондиціях. Але про це ми поговоримо в анонсі до поєдинку. Час та дата матчу ще визначається.