Преміум-ліга: «Сокіл-2» впевнено перемагає «Ладу»

0
86

«Сокіл-2» – «Лада» – 6:1 (3:0)

Голи: Луцюк (9), Барабаш (23, 54), Кіт (27), Оліферчук (31), Мельник (34) – Умаров (31)

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Сохорук, Луцюк, Барабаш, Мельник, Оліферчук, Зарванський, Кіт, Омарі, Гринь

«Лада»: Тимощук, Умаров, Шульган, Зощук, Дияк, Замогильний, Мустафін, Самсонов, Магаляс

Попередження: Омарі (18), Зарванський (40) – Умаров (25), Самсонов (25), Шульган (33)

Ось і підходить до завершення турнір Преміум-ліги сезону 2018-2019. Молодіжній команді “Сокола” залишалось провести у ньому лише два матчі. З “Ладою”, та в наступні вихідні проти “Ротора”. Для того, щоб продовжити боротьбу з “Прикордонником”  за перемогу у Кубку Виклику підопічним Віталія Розпаченюка потрібно було лише перемагати.

І з самого початку поєдинку був помітний бойовий настрій “соколят”. Вони одразу ж сміливо пішли в атаку, щоразу  загрожуючи Тимощуку з різних позицій. Небезпечно пробивали в бік воріт Барабаш та Кіт. Такий натиск скоро приніс бажаний результат – гості втратили м’яч у власному карному майданчику і Луцюк відкрив рахунок у поєдинку. Після пропущеного голу “Лада” стала більш активно приділяти увагу атаці і відповідно почали відкривати більше вільних зон для контратак суперника. І однією з таких “Сокіл” невдовзі скористався. Луцюк промчався по лівому флангу і “вирізав” передачу на Барабаша. Тому залишалось лише підставити ногу – 2:0. А перед самою перервою “малинові” ще раз впіймали “бордових” на контратаці. Омарі на швидкості проскочив по бровці, віддав на Кота і той не схибив – 3:0.

У другому таймі малюнок гри не змінився. “Лада” намагалась переламати хід гри, але кілька разів чудово на лінії зіграв Чайка, парирувавши удари Мустафіна та Самсонова. Але перевага у командній швидкості була надто помітна і саме цей елемент став вирішальним у цьому протистоянні. Луцюк виграв боротьбу біля кутової позначки, викотив “круглого” на Барабаша, а той прострілив на дальню стійку, де Оліферчук збільшив перевагу своєї команди до чотирьох голів. Свій гол врешті-решт “Лада” забила – допомогла індивідуальна майстерність Умарова. Той перехопив передачу на власній половині поля, сміливо пройшов уперед та потужно пробив у ближній кут – 4:1. Але вже через три хвилини рахунок став 5:1. Луцюк буквально “пролетів” по вільній зоні і виконав передачу на Мельника – 5:1. На останніх хвилинах команди дозволили собі пограти у відкритий футзал. Непогані нагоди були у Шульгана, Дияка та Омарі. Але останнє слово все таки залишилось за переможцями. “Соколята” розіграли швидку комбінацію і Барабаш оформив дубль.

6:1  – “Сокіл-2” вдруге в сезоні перемагає “Ладу” та продовжує боротьбу за трофей. В завершальному турі “Соколята” поміряються силами з “Ротором”, але для перемоги у Кубку виклику їм потрібно, щоб “Прикордонник” втратив очки в матчі проти немотивованого “Кардіффа”.