Преміум-ліга: «Сокіл-2» з мінімальним рахунком поступається клубу «Beerloga»

Голи: Плосконос (48)
«Beerloga»: Восканян, Гарбар, Самсонов, Стеценко, Шутяк, Плосконос, Павліш, Кучерук, Шульган, Мельник, Антонов
«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Стрельцов, Данилюк, Сохорук, В’язовецький, Гончар, Донець, Зданевич, Барабаш, Чорний, Ожеледа, Храпач, Чайка
Попередження: Шульган (35) – Омарі (18), Сохорук (27), Зданевич (44)

У другому турі Преміум-ліги з футзалу підопічні Віталія Розпаченюка зустрічались з клубом «Beerloga». Обидва суперники по різному зіграли у своїх стартових зустрічах, а тому психологічний настрій у колективів був дещо різний. Можливо цим можна пояснити помітне хвилювання у діях нашої команди в стартові хвилини. Номінальні господарі були більш активні в атаці і перша половина зустрічі пройшла переважно біля воріт нашої команди. Непогані шанси відкрити рахунок були у Самсонова, Стеценка та Шутяка. А найкращий шанс змарнував Шульган, який з кількох метрів не влучив у порожній кут воріт Гриня. Стримавши стартовий натиск суперника, вже наші хлопці перехопили ініціативу і створили низку власних гольових можливостей. Чудово пробивав метрів с десяти Омарі, але Восканян у ефектному стрибку перевів м’яч на кутовий. Перший тайм завершився внічию – 0:0.

74693255_2148812615414588_70225386759258112_o

А ось у другому таймі ми побачили зовсім інший «Сокіл». «Малинові» провели ударну десятихвилинку, насичену достатньою кількістю моментів, щоб вийти уперед. Супер-шанси були у Зданевича та Барабаша, але їх удари впритул прийшлись у голкіпера господарів. «Beerloga» поступово вирівняла положення і гра потрохи котилась до свого завершення. Однак за чотири хвилини до кінця матчу «пивні» здобули право на вільний удар і Плосконос хитрим ударом знайшов шпарину між захисниками – 1:0. До кінця поєдинку наші хлопці намагались застосовувати штучну більшість, але бажаного результату це не принесло. 0:1 – як і у стартовій грі «соколята» пропускають на останніх хвилинах і зазнають другої прикрої поразки. Можливо далась взнаки і фізична втома після насиченого турніру в Львові. Наступний свій поєдинок молодіжна команда проведе наступними вихідними. Черговим суперником буде клуб «Конфермат».