Преміум-ліга: «Сокіл-2» здобуває першу перемогу в сезоні!

Голи: Мустафін (50), Шульган (54) – Мельник (29, 53), Барабаш (45), Луцюк (54)

«Лада»: Анд. Панасенков, Умаров, Шульган, В. Воловик, О. Воловик, Мустафін, Замогильний, Арт. Панасенков, Зощук, Магаляс, Самсонов

«Сокіл-2»: Мельник, Луцюк, Омарі, Барабаш, Сохорук, Оліферчук, Гринь, Гончар, Боднар, Місюра, Чайка

Попередження: В. Воловик (22), О. Воловик (54) – Омарі (37)

У неділю, 18 листопада підопічні Віталія Розпаченюка здобули свою першу перемогу в сезоні. Але про все по порядку.

Незважаючи на наші прогнози про атакуючу гру обох колективів, почали зустріч команди на середніх швидкостях.  Непоганий момент був у Зощука, але він не влучив у ворота. Відповідь «Сокола» не забарилась і Луцюк перевірив на міцність поперечину. Гострі випади у грі чергувались. У господарів активними були Умаров і Замогильний, у гостей – Мельник, Луцюк та Омарі.  Наприкінці тайму клуби обмінялись гострими шансами для взяття воріт. Сам на сам з Гончарем виходив Умаров, але нашого голкіпера переграти не зумів. Прекрасний шанс отримав Мельник, але не влучив у ворота с кількох метрів. На цьому перший тайм і завершився.  0:0 і вирішання питання про переможця команди перенесли на другу половину зустрічі.

46507365_1941092316186620_1966504184391925760_o

А краще її почала  наша молодіжна команда. Все той же Мельник після чудової передачі Омарі вийшов один на один з Андрієм Панасенковим і витончено переграв останнього.  Після цього гра помітно оживилась. Повинен був зрівнювати рахунок Артем Панасенков, але направив кулю мимо дальньої стійки. Обидва колективи продовжували шукати шляхи до воріт суперника, але краще це вдалось «соколятам». Барабаш впевнено пішов на двох суперників і користуючись їх пасивністю пробив у дальній кут. 2:0 – на 45-й хвилині поєдинку.

46482522_1941091152853403_7592555890658508800_o

Щоправда через 5-ть хвилин «Ладі» вдалось відіграти один м’яч. Потужний та влучний удар вдався Мустафіну і перевага «малинових» стала мінімальною. Час спливав і «бордові» ризикнули  перейти на схему з п’ятим польовим. Однак ризик себе не виправдав і «Сокол-2» двома голами на останніх хвилинах поховав усі надії «Лади» на позитивний результат. Спочатку знову спрацювала зв’язка Омарі-Мельник і останній поцілив у порожні ворота.  А  на останній хвилині Луцюк вийшовши віч на віч з голкіпером забив 4-й командний м’яч. Відмічаємо також 3-и гольові передачі Омарі, який став одним із героїв поєдинку. Все на що вистачило «Ладу» – це гол престижу. Його у свій актив записав Шульган.

46486273_1941091459520039_5862670078897553408_o

4:2 – впевнена перемога «Сокола-2» при доволі якісній та змістовній грі. Вольова нічия проти «Феміди» однозначно додала впевненості молодим гравцям і помітно, що їх гра прогресує з кожним матчем. Наступний свій поєдинок команда проведе у наступні вихідні. Суперником буде клуб «Хмельницькі делікатеси».