Преміум-ліга: “Сокіл-3” поступився “Forex club”

0
500

Переможна серія “соколят” перервалася у матчі 9-ого туру дивізіону 1 проти міцного “Forex club”.

“Сокіл-3” ще в минулому турі забезпечив собі місце у плей-офф. Вдалося йому зробити це достроково завдяки серії з трьох мінімальних перемог. Продовжити її підопічні Віталія Розпаченюка могли у протистоянні із “Forex club”. Команда Віктора Власова теж не програвала в останніх трьох турах. І саме серія нашого суперника продовжилася.

Forex club – Сокіл-3 – 4:1 (1:1)

Forex club: Власов, В. Вербовий, Богославський, Яровий, Овчинніков, Шутяк, Ягодзінський, Успенський, С. Вербовий, Гарієвський

Сокіл-3: Гончар, Омарі, Луцюк, Р. Мельник, Сорока, Сохорук, Зарванський, Оніщук, Місюра, Ахмедов, Чайка

Голи: Богославський (20, 42), Успенський (31), Вербовий (43) – Луцюк (22)

Попередження: Шутяк (38)

Початок матчу був за нашим суперником. Вже на другій хвилині Гончар парирував три поспіль удари суперника. “Соколята” в захисті відіграли не надто впевнено, даючи опонентам пробивати.

В подальшому гра дещо вирівнялася. У “соколят” почали з’являтися шанси забити. Найбільш реальний втратив Луцюк, який пробив поруч із ближньою штангою метрів з семи. Загалом гра була відносно рівною з невеликою кількістю моментів.

Луцюк

Рахунок в матчі було відкрито лише на початку останньої п’ятихвилинки першого тайму. Партнери вивели на ударну позицію Богославського і той точно пробив з семи метрів – 1:0. Але досить швидко наші зрівняли рахунок. Допоміг розіграш стандарту, коли Мельник з ауту відкотив на Луцюка і той сильно пробив у дальній кут воріт Власова – 1:1.

“Forex club” міг піти на перерву ведучи в рахунку. Мельник на чужій половині поля підштовхнув суперника в спину і заробив шостий фол. Гарієвський з 10-метрової позначки пробив у штангу і м’яч вилетів в аут.

Після відпочинку гра розпочалася у тому ж стилі – за відносно рівної боротьби з невеликою кількістю моментів. Змінив усе гол Успенського. Він опинився в потрібний момент в потрібному місці і замкнув простріл Овчиннікова після розіграшу ауту – 2:1.

борьба

Після пропущеного голу Віталій Розпаченюк відразу взяв тайм-аут, після якого “Сокіл-3” перейшов на гру із п’ятим польовим. Роль голкіпера виконував Ахмедов. Затяжні розіграші зрідка завершувалися ударами, але наших підводила точність або ж загрозу ліквідовував Власов з партнерами.

Натомість “Forex club” свої шанси використав. Команда змогла втекти в контратаку. Шутяк, притримавши м’яч, відкотив його на Богославського і той сильно пробив у дальній кут з правого флангу – 3:1. Ще за хвилину Сергій Вербовий перехватив передачу суперника при розіграші “зайвого” і поцілив у порожні ворота – 4:1.

“Сокіл-3” продовжував атакувати. Але своїх моментів не реалізував. Гра в команди у цей день відверто не заладилася. В атаці постійно не вистачало останнього пасу чи удару. У підсумку – поразка, з якого потрібно зробити необхідні висновки.

У Віталія Розпаченюка й хлопців буде тиждень, щоб підготуватися до наступної гри, в якій “соколята” зустрінуться із аутсайдером дивізіону 1 літньої Преміум-ліги “Ротором-2”.