Преміум-ліга: «Сокіл-3» виходить на друге місце, «Сокіл-2» вилітає з кубку

0
2523

Друга і третя команди «Сокола» зіграли чергові матчі. Старші здобули важку перемогу над «AVIVA-Beerloga», молодші поступилися «Раково-сіті».

«Сокіл-3» у новому сезоні Преміум-ліги омолодився і, напевне, мало хто бачив нашу команду на верху турнірної таблиці. Пройшло уже чотири тури, а «соколята» забираються все вище в турнірній таблиці. Продовжила успішну серію в дивізіоні 1 наша команда матчем проти «AVIVA-Beerloga».

AVIVABeerloga – Сокіл-3 – 3:4

Голи: Луцюк (3, 17), Мельник (15), Ноль (27) – Плосконос (4), Стеценко (36), Кульбачний (39)

AVIVABeerloga: Гарбар, Плосконос, Антонов, Кульбачний, Папірович, Кучерук, Стеценко, Левченко

Сокіл-3: Ліпчинський, Цилепа, Луцюк, Ноль, Мельник, Побережник, Першин, Лапненко, Оліфарчук, Гончар

Попередження: Плосконос (33), Мельник (35), Кульбачний (37), Папірович (47), Побережник (54)

Вилучення: Кульбачний (54)

5 - копия

Розпочали команди дуже жваво. Луцюк вже на 3-ій хвилині відгукнувся на передачу Цилепи з кутового і поцілив у нижній кут воріт – 0:1. Гол суперника був ефектніший. Плосконос метрів з 12 пробив у дальню дев’ятку – 1:1.

З прицілом на атаку команди грали й в подальшому. У наших могли забивати Мельник, удар якого потягнув Гарбар, і Цилепа, який не влучив у ворота із меж штрафного майданчика. В суперника міг забивати Антонов, який з дальньої дистанції  влучив у штангу.

Переграти голкіпера суперника Мельник зміг із другої спроби. Він отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, перекатом положив Гарбара на паркет і перекинув його – 1:2. Вже за дві хвилини після цього свій восьмий гол в чемпіонаті забив Луцюк. Ліпчинський, який встиг дебютувати в Екстра-лізі, класно закинув на партнера і той головою ефектно підсік м’яч над воротарем – 1:3.

У відповідь міг забивати Кульбачний. Та він перекинув не лише Ліпчинського, а й ворота. Натомість «Сокіл-3» забив. І знову автором гольової передачі став наш голкіпер, який точною передачею знайшов Ноля і той з лету пробив у ближній кут – 1:4.

Після відпочинку забивала лише «AVIVA-Beerloga». Спочатку скоротив відставання Стеценко. За три хвилини після цього Кульбачний підсік м’яч над Ліпчинським, залишившись наодинці в трьох метрах від воріт – 3:4. За пропущений гол «на горіхи» від тренера дістав Луцюк, який помилився в цьому епізоді. Віталій Розпаченюк через вилучення в минулому турі керував діями команди, будучи біля вболівальників.

В останні хвилини гри команди потішили вболівальників великою кількістю моментів. У «Сокола-3» могли забивати Мельник, Луцюк і Побережник. Останній пробивав тричі. В останньому випадку Гарбар лицем прийняв удар найстаршого в цьому матчі гравця «соколят».

Зрівнювати рахунок тричі міг Кульбачний. Та щоразу, пробиваючи із вигідних позицій, він був неточним. Можливо, саме розпач від втрачених моментів вплинув на його рішення на останній секунді гри. Цилепа тримав м’яч у центрі поля, очікуючи на сирену, а Кульбачний цього не витримав і штовхнув нашого гравця у спину. За це він отримав справедливу другу жовту картку і був вилучений.

У підсумку важка перемог «Сокола-3», яка дозволила команді вийти на друге місце у дивізіоні 1. У наступному турі наша команда зіграє проти «Хмельницьких делікатесів», які є одними з головних претендентів на нагороди у цьому сезоні.

Щодо «Сокола-2», то він зіграв перший матч на кубок Преміум-ліги. На жаль, він став останнім в розіграші. Нашу команду знову представили гравці з U-14 і вони не змогли перемогти старших від себе суперників із «Раково-сіті».

23804564_1738904282809886_873835152_n

Раково-сіті – Сокіл-2 – 7:3 (6:1)

Голи: Приян (4), Сікора (5), Ткачук (6), Романов (10, 19, 32), Сторожук (12, автогол) – Тихонець (19, 28, 36)

Раково-сіті: Лісний, Гурман, Дашкевич, Романов, Ковальов, Рубцов, Макаров, Сікора, Приян, Ніколайчкук, Ткачук

Сокіл-2: Чайка, Зарванський, Корнеєв, Сохорук, Сторожук, Чорний, Тихонець, Заєць

Попередження: Дашкевич (15)

Вирішальними у грі стали перші 12 хвилин. Цей відрізок нашим відверто не вдався. У ворота Чайки влетіло п’ять голів. В подальшому «соколята» прийшли до тями і змогли поступово вирівняти гру. Моментами вони навіть володіли ігровою перевагою. Та хоча б наздогнати суперника вони так і не змогли.

23755929_1738904329476548_1927465759_n

До перерви рахунок «розмочив» Тихонець. Він же і став автором ще двох голів «Сокола-2» після перерви. Щодо самої гри, то на фоні фізично сильнішого і старшого за складом суперника наші виглядали досить пристойно. Відрізками вони подовгу контролювали м’яч і комбінували. Часто для логічного завершення багатоходівки не вистачало швидкості або сили удару. Усе це має прийти з часом. Напередодні старту в чемпіонаті України для наших головне набратися ігрової практики.

Вже в середу, 22 листопада, «Сокіл-2» в рамках четвертого туру дивізіону 2 зіграє проти «Менса». Гра в залі НАДПСУ розпочнеться о 19:00.