Преміум-ліга: “Сокіл-3” завершив регулярний чемпіонат у трійці лідерів

0
466

В матчі останнього туру “соколята” зустрілися з діючим чемпіоном Преміум-ліги “Хмельницькими делікатесами”. Цікавий і напружений матч завершився нічиєю – 2:2.

“Сокіл-3” – “Хмельницькі делікатеси” – 2:2 (1:1)

Голи: Оліферчук (8), Сорока (49) – Нік (7), Сорока (47, автогол)

Сокіл-3: Гончар (Гринь), Омарі, Сорока, Луцюк, Барабаш, Мельник, Ахмедов, Оліферчук, Зарванський, Сохорук, Місюра, Чайка, Оніщук

Хмельницькі делікатеси: Сиворог, Самчук, Леонов, Нік, Рябоконь, Кащук, Токарчук

Попередження: Кащук (21), Рябоконь (50)

На початку гри більше володіли м’яче “соколята”. Але перший момент виник у суперника. Кащук віддав передачу вздовж воріт і Нік мав замикати дальню штангу, але не влучив у ворота. “Сокіл-3” відповів небезпечним ударом Ахмедова з дальньої дистанції після розіграшу кутового, який парирував Самчук.

Рахунок відкрили все ж “делікатесні”. Рябоконь пробивав метрів з п’яти і його удар парирував Гончар. З добиванням Ніка шансів справитися він не мав – 0:1. Уже за хвилину “Сокіл-3” забив у відповідь. Оліферчук перекатом обіграв суперника і з семи метрів пробив у дев’ятку воріт – 1:1.

Олиферчук

“Сокіл-3” міг пропускати знову. Партнери вивели Рябоконя на ударну позицію і той пробив метрів з семи. Гончар перевів на кутовий. Це ж він повторив після удару Леонова з меж штрафного майданчика. Чудовий шанс виводити свою команду вперед мав Оліферчук. Він обігрався з Мельником і вийшов на побачення із Самчуком, але пробив у голкіпера. Перерва.

У другому таймі небезпечних моментів було значно менше. Ті, що виникали, завершувалися відверто неточними ударами або ж ставали легким здобутком голкіперів. Перший гол після перерви було забито наприкінці гри. Рябоконь сильно з ауту прострілив у штрафний майданчик і влучив м’ячем у Сороку. Від нього сфера залетіла у сітку воріт – 1:2.

Після пропущеного голу Микола Сохорук, який у цій грі виконував роль тренера “Сокола-3”, вирішив перейти на гру із п’ятим польовим. Тоді вперше на майданчик вийшов Гринь. Забивати міг Омарі, але його удар парирував Самчук. Міг “Сокіл-3” і пропускати, але Нік не влучив в пусті ворота, коли наші втратили м’яч при розіграші зайвого.

Сорока

Часу відігратися залишалося все менше. Суперник вміло тримав м’яч і не давав розіграти хоч якусь комбінацію. Допоміг командний пресинг, завдяки якому м’яч опинився в Мельника і той відразу віддав пас на Сороку. Він обробив сферу й відразу пробив з восьми метрів у ближню шістку – 2:2.

У підсумку нічия, яка з турнірної точки зору влаштувала обидві команди. “Хмельницькі делікатеси” залишилися на другому місці. А “соколята” піднялися на третє. Трапилося це і завдяки несподіваній поразці “Вентса” від “Ротора-2” (2:4).

Уже сьогодні, 5 серпня, “Сокіл-3” зіграє перший матч чвертьфінальної серії плей-офф. Суперником стане “Beerloga”. У чемпіонаті “соколята” обіграли “пивних” із рахунком 8:2. Як буде на цей раз, покаже лише гра. Вона пройде на другому майдачнику НВК №10. Початок – 17:00.