Преміум-ліга: стартові успіхи дебютантів

0
1818

Огляд матчів 1-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Адвокат-Starlife» – «Карат-Олешин» – 1:3 (0:1)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Забавчук (31) – Вєтров (12), Сінькевич (28), М. Лисий (29)

«Адвокат-Starlife»: Гончаров, Козак, Галюк, Горчиця, Буткевич, Дунець, Забавчук, Кравчук, Зозуля, Крафт

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Гуляк, В. Лисий, М. Лисий, О. Лисий, Садовський, Сінькевич, Століта, Хребтатий, Грильов, Муляр, Олійник, Ціпко, Вєтров

Попередження: Буткевич (10), Забавчук (33) – Ціпко (19), Століта (22), М. Лисий (23), Садовський (24)

Відкривав стартовий тур змагань у дивізіоні 2 очний двобій його дебютантів, «Адвоката-Starlife» та «Карат-Олешина». З перших хвилин ігровою ініціативою заволоділи «каратівці», які втілили її в гол всередині першої 25-ти хвилинки зусиллями Вєтрова, а потім ударно провівши початок другої половини матчу, двічі вразивши протягом однієї хвилини ворота Гончарова, зняли усі питання щодо переможця. «Адвокат-Starlife» ж на це все спромігся відповісти лише голом престижу, автором якого став Забавчук – 3:1 на користь «Карат-Олешин».

«Товтри» – «Філтекс» – 2:4 (1:2)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Крулік (18, пен.), Клапченко (47) – Клапченко (6, аг.), Вакух (20), Васильчук (41), Дацишин (44)

«Товтри»: Рудюк, Забродський, Червоняк, Деркач, Крулік, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак

«Філтекс»: Холодецький, Підлісний, Вакух, Хдейр, Васильчук, Васільєв, Ярославський, Подольський, Бейбутов, Дацишин

Попередження: Дзюбак (30) – Васільєв (18), Васильчук (21), Бейбутов (35)

Розпочав з перемоги сезон і «Філтекс», який в стартовому турі змагань переграв «Товтри». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на паркеті після перерви, але його свідками вболівальники у спорткомплексі ХНУ так і не стали. «Філтекс» лише продовжив свій атакувальний натиск, і видавши на гора ударну трихвилинку, впродовж якої забитими м’ячами відзначилися Васильчук та Дацишин, довівши рахунок на табло до розгромного. «Товтри» до останнього намагалися врятувати поєдинок, проте зусиллями Клапченка в кінцівці поєдинку зуміли лише дещо скоротити відставання – 4:2 на користь «Філтекса».

«AVIVA» – «Ковчег-Десятка» – 5:3 (3:2)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Тимощук (7), Мороз (15), Чайковський (25), Христофоров (37), Пампурак (43) – Гуменюк (1), Мазур (17), Магаляс (48)

«АVIVA»: Мавлютов, Глушок, Пампурак, Чеботарьов, Казмірчук, Доліба, Сас, Тимощук, Воловик, Мороз, Чайковський, Христофоров, Катриченко, Косаренко

«Ковчег-Десятка»: Лозинський, Мазур, Ковальський, Кравчук, Муравський, Гуменюк, Щиголь, Янковий, Магаляс

Попередження: Мороз (2) – Ковальський (25), Мазур (43)

Дещо несподіваним став результат наступного матчу, у якому зустрічалися «AVIVA» та «Ковчег-Десятка». Фаворитом цього протистояння вважалася «Ковчег-Десятка», яка ще в минулому сезоні виступала у елітному дивізіоні Преміум-ліги, але «AVIVA» вдалося втерти носа усім скептикам. Підопічні Ігоря Вислободського, які провели якісну селекцію напередодні у дебюті в дивізіоні 2, добротно підсиливши власний склад, зуміли не програти боротьбу та реалізувати створені моменти, що стало певним шоком для зіркового «Ковчега-Десятки». У відкритій грі цікавіше виглядали номінальні господарі, яким вдалося п’ять разів змусити капітулювати Лозинського, «Ковчег-Десятка» ж як не старався, зумів відповісти лише трьома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – перемога «AVIVA» з рахунком 5:3.

«Новатор» – «Сокіл-2» – 2:1 (0:0)

Арбітри: Сохорук, А. Сас

Голи: Бедратий (39, 44) – Ахмедов (31)

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Горошко, Бедратий, Лисий, Музиченко, Невзоров, Мартинюк, Жовнір, Мельник, Караім

«Сокіл-2»: Ліпчинський, Ноль, Райтаровський, Кіт, Омарі, Барабаш, Люблінський, Пасічник, Ахмедов, Цикра

Попередження: Бедратий (12)

Також в певній мірі сенсаційним видався результат поєдинку між «Новатором» та «Соколом-2». З перших хвилин номінальні гості, які рахувалися фаворитом в цій парі, заволоділи мінімальною ігровою перевагою, яку втілили у забитий м’яч на 31-ій хвилині зусиллями Ахмедова. Такий розвиток подій не знітив гравців «Новатора», в складі якого найбільше виділявся Бедратий. Саме він і став героєм протистояння, двічі протягом п’яти хвилин сильними та точними ударами з середньої дистанції змусивши капітулювати голкіпера «соколят», таким чином схиливши шальки терезів на користь «блакитних» – мінімальна перемога «Новатора» з рахунком 2:1.

«Мустанг-Червона зірка» – «Олімпік» – 1:5 (0:3)

Арбітри: А. Сас, Сохорук

Голи: Веселовський (49) – Івановський (7), Кліщенко (18), Савлук (23), Муляр (42, 50)

«Мустанг-Червона зірка»: Януш, Голець, Петрук, Будченко, Третьяков, Сироватко, Гуторов, Мевша, Веселовський, Р. Огогороднічук, Д. Огороднічук

«Олімпік»: Ковальчук, Соломко, Савлук, Муляр, Нехаєнко, Деговець, Кліщенко, Полупан, Івановський

Попередження: Савлук (29)

З перемоги розпочав сезон і старокостянтинівський «Олімпік», який в 1-ому турі впевнено розібрався із «Мустангом-Червоною зіркою». Номінальні гості продемонстрували феноменальну як для першого матчу в сезоні командну взаємодію та реалізацію, в ефектному стилі провели п’ять м’ячів у ворота Януша, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш активним в стадії завершення атак в стані «Олімпіка» був Муляр, який в підсумку відзначився дублем. «Мустангівці» ж які за відсутності дискваліфікованого Савчука відчували серйозні проблеми в атаці, зуміли відповісти лише голом Веселовського, дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – переконлива перемога «Олімпіка» з рахунком 5:1.

«Олімп» – «Патріот» – 4:2 (3:0)

Арбітри: Фертюк, Попик

Голи: Золотар (16), Романов (22, 45), Івановський (24) – Вольський (42), Атласюк (47)

«Олімп»: Підпанюк, Івановський, Біляк, Романов, Золотар, Чеберяк, Гуліватий, Берлінський, Головатий, Ярош, Гайновський

«Патріот»: Гах, Насідач, Папроцький, Палійчук, Марчук, Атласюк, Вольський, Лівчинський, Топільчук, Ковальчук

Центральний поєдинок стартового туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися одні з його фаворитів, «Олімп» та «Патріот», так і не виправдав свій статус та сподівань вболівальників. Виною тому, перш за все, надпереконлива гра команди з Деражні, яка переконливо провівши першу 25-ти хвилинку, впродовж якої у впевненій манері провівши три голи без відповіді у ворота Гаха, зробивши цим самим більш ніж переконливу заявку на підсумковий успіх. Після перерви «Патріоту» ж після перерви вдалося відродити тінь інтриги в матчі та дещо скоротити відставання, однак на більше зусиль Атласюка та компанії в цьому протистоянні не вистачило – 4:2 на користь «Олімпа».

«Ротор-2» – «Атлетик-Ферозіт» – 0:2 (0:0)

Арбітри: Попик, Фертюк

Голи: Яюс (42), Волошин (43)

«Ротор-2»: Данилюк, Паляниця, Олексійчук, Гайдашевський, Логвіненко, Крутяков, Зощук, Камінський, Умаров, Глушко

«Атлетик-Ферозіт»: Рентовський, Яюс, Босак, Степанюк, Божик, Розізнаний, Климчук, Сорока, Гончарук, Волошин, Кривак, Загребельний, Денисюк

Попередження: Логвіненко (41) – Босак (49)

В заключній грі стартового туру у дивізіоні 2 перемогу здобув ще один його дебютант, «Атлетик-Ферозіт», який в напруженій боротьбі здолав «Ротор-2». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати в’язку боротьбу з мінімумом гольових моментів. Гра плавно котилася до нульової нічиєї, але все кардинально змінилося в кінцівці поєдинку, коли більш свіжішим виконавцям «Атлетика» таки вдалося дотиснути свого візаві, і завдяки голам Яюса та Волошина, які з інтервалом в одну хвилину змусили капітулювати Данилюка. Спантеличений таким розвитком подій «Ротор-2» відчайдушно кинувся відіграватися, влаштувавши справжній фінальний штурм воріт Рентовського, однак номінальним гостям ціною надзусиль таки вдалося вистояти та зберегти переможний результат – 2:0 на користь «Атлетика-Ферозіт».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ