Преміум-ліга: статистика після перших матчів 1/2 фіналу Кубку

0
1571

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/2 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика перших матчів 1/2 фіналу Показник Статистика Кубку
2 Ігор 83
8 (4) Голи (в сер.) 704 (8,48)
0 (0%) Перемоги господарів 40 (48,19%)
2 (100%) Нічиї 8 (9,64%)
0 (0%) Перемоги гостей 35 (42,17%)
0 Пенальті призначено 7
0 Пенальті реалізовано 6 (85,71%)
3 (1,5) Попередження (в сер.) 143 (1,72)
1 (0,5) Вилучення (в сер.) 8 (0,1)
0 Крупні перемоги 51
0 Вольові перемоги 19
0 Дублі 106
0 Хет-трики 44

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Ошовський Артем Евеліна 9
Кульбачний Денис Бамбук 7
Лисий Іван Новатор 7
Цимбалюк Валерій Агробізнес 7
Глас Артем Сокіл-3 6
Малишевський Юрій Прикордонник 6
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 6
Шмаков Євген Ракета 6
Вербовий Валерій Епіцентр К-Forex Club 5
Дуда Володимир Менс 5
Козубович Тарас Менс 5
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 5
Муляр Віталій Олімпік 5
Невінський Олександр Лунтік 5
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 5
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 5
Святий Дмитро Вентс 5
Сорока Дмитро Атлетик-Ферозіт 5
Ціх Ростислав Кардіфф 5
Чайковський Сергій AVIVA 5
Юхимович Дмитро Сокіл-3 5
Якубов Алішер АВІСТ-Красилів 5
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 4
Бойко Денис Феміда-Старлайф 4
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 4
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 4
Горбієвський Максим Ракета 4
Комарівський Дмитро Електротранс 4
Король Валентин Сокіл-3 4
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 4
Лук’янов Сергій Кардіфф 4
Макаров Данііл ДЮСШ №1 2000 4
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 4
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 4
Пліс Тарас Кардіфф 4
Побережник Дмитро Вентс 4
Подвисоцький Владислав Лунтік 4
Роговський Максим Сокіл-3 4
Романов Дмитро Олімп 4
Соколюк Андрій Сокіл-3 4
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 4
Умаров Іскандер Лада 4
Шатілов Денис Ауді 4
Шевченко Віктор Агробізнес 4
Шум Сергій Кардіфф 4
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 4
Якубовський Денис Філтекс 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Яровий Сергій Бамбук 4
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 3
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 3
Білецький Сергій Максимум 3
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 3
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 3
Бородій Дмитро Евеліна 3
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 3
Волощук Андрій ЕкоАльт 3
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 3
Гавага Павло Фахівець 3
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 3
Дикий Олександр Вентс 3
Загродський Сергій МФК “Ехо” 3
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Ліповуз Андрій Атлетик-Ферозіт 3
Лантвойт Максим Електротранс 3
Левчук Сергій Менс 3
Логвінов Едгард Максимум 3
Люблінський Артем Сокіл-2 3
Мельник Максим Евеліна 3
Наконечний Андрій Олімп 3
Новіцький Вадим Агробізнес 3
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 3
Панасенков Артем Лада 3
Паперовський Віталій Вентс 3
Романов Владислав Раково-сіті 3
Романюк Артем Феміда-Старлайф 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Стець Андрій Вентс 3
Сулима Богдан ДЮСШ №1 2000 3
Темнюк Микола Кардіфф 3
Цибулько Олександр БРАЗЕР 3
Цимбалюк Олександр Агробізнес 3
Черкезов Фархат Кардіфф 3
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 3
Шульган Андрій Лада 3
Юрчук Андрій Думка 3
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 3
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 3
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 3 (1)
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 3 (1)
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Атласюк Сергій Феміда-Старлайф 2
Бідюк Владислав Вентс 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 2
Божик Олександр Атлетик-Ферозіт 2
Бойко Володимир Товтри 2
Вєтров Олександр Карат-Олешин 2
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Герчак Євген Прикордонник 2
Глаз Вадим Газовик 2
Голова Сергій Легіон 2
Гоцуляк Олександр Агробізнес 2
Грицик Дмитро Вентс 2
Деговець Олег Олімпік 2
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 2
Демчук Андрій Вікторія 2
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 2
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 2
Дячук Костянтин Думка 2
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 2
Зощук Андрій Лада 2
Казмірчук Сергій AVIVA 2
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Клубніцький Дмитро Максимум 2
Когут Павло АВІСТ-Красилів 2
Кондратюк Роман Легіон 2
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1 Україна 2
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 2
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Лоборчук Богдан Сокіл 2
Луцюк Віталій Сокіл-3 2
Максименко Віталій Думка 2
Мельник Богдан Новатор 2
Мельник Владислав ККФА-Vivasan 2
Миколайчук Віталій Ротор-2 2
Мокрота Олександр ЕкоАльт 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 2
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Московчук Богдан ФК Міць 2
Московчук Ярослав ФК Міць 2
Наконечний Олександр Зооветпром-Поділля 2
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 2
Палійчук Богдан Патріот 2
Патоїшин Михайло Патріот 2
Полупан Олександр Олімпік 2
Резніченко Петро Максимум 2
Сакович Віталій Кардіфф 2
Самолига Олег UBC 2
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Ситнік Олег Газовик 2
Скальський Олег ФК “ЛП” 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 2
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 2
Слободян Віталій Ракета 2
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 2
Стеценко Богдан Бамбук 2
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 2
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 2
Тимошенко Антон ФК Розсоша 2
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 2
Цуприк Олександр Прикордонник 2
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 2
Шульган Павло Лада 2
Шуляк Денис Лунтік 2
Юрко Петро Кардіфф 2
Ярмоленко Ростислав Атлетик-Ферозіт 2
Ящук Дмитро УПП 2
Чорний Максим Адвокат-Starlife 2 (1)
Єрмаков Олексій Дантист 1
Алі Хусейн Мустафа Ковчег-Десятка 1
Алексеєв Микола Ауді 1
Андрієв Валерій Легіон 1
Анохін Олексій БРАЗЕР 1
Антонов Олександр Бамбук 1
Ахмедов Іван Сокіл-2 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Бабак Кирило Атлетик-Ферозіт 1
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 1
Баранов Олександр Crispus 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 1
Басараба Денис ФК Розсоша 1
Басистий Ярослав Прикордонник 1
Батура Дмитро БРАЗЕР 1
Белінський Микола Евеліна 1
Блажко Микола Газовик 1
Бойчук Василь Інкогніто 1
Бондар Сергій Вентс 1
Бондаренко Юрій Максимум 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 1
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 1
Булка Олександр ЕкоАльт 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 1
Вакух Олег Філтекс 1
Валеєв Володимир Crispus 1
Васільєв Руслан Стимул 1
Васильчук Олександр Філтекс 1
Вознюк Руслан Електротранс 1
Волошин Олександр Атлетик-Ферозіт 1
Гаврілов Ігор Crispus 1
Геут Костянтин Алея Взуття 1
Голенко Михайло Спорттовари.com 1
Голов Сергій Товтри 1
Горошко Віктор Новатор 1
Гриньков Вадим Ауді 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 1
Данілов Павло Алея Взуття 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 1
Дембіцький Сергій Землемір 1
Дячок Владислав Алея Взуття 1
Жеребний Віктор Думка 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 1
Забавчук Ігор Адвокат-Starlife 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Задерейко Максим Хмельницькі делікатеси 1
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 1
Зембіцький Сергій М’ясник 1
Кіт Вадим Сокіл-2 1
Казва Олександр Максимум 1
Калошин Максим АВІСТ-Красилів 1
Камінський Руслан ЕкоАльт 1
Киданчук Сергій Менс 1
Кириченко Павло Стимул 1
Кліщенко Вадим Олімпік 1
Климчук Євген Атлетик-Ферозіт 1
Ковальчук Олександр Патріот 1
Корєхов Артем МФК “Ехо” 1
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1
Королевський Олександр Електротранс 1
Коротун Олександр Патріот 1
Косінов Дмитро Стимул 1
Кошелюк Вадим Регбі-Evolution 1
Кравчук Андрій Ковчег-Десятка 1
Кравчук Андрій. Максимум 1
Кравчук Олексій Адвокат-Starlife 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 1
Куречко Вадим ДЮСШ №1 Україна 1
Куцак Максим Фортуна 1
Кучерук Костянтин Бамбук 1
Кучерявий Олег Crispus 1
Кушлак Артур ФК Міць 1
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1
Ліщук Петро Легіон 1
Лазарчук Володимир Ветеран 1
Левковицький Олександр Думка 1
Леонтієв Дмитро Прикордонник 1
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 1
Лисий Михайло Карат-Олешин 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Луцюк Вадим ЕкоАльт 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Мілаш Дмитро Легіон 1
Міщук Вадим Лада 1
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 1
Мандрик Вадим ФК Розсоша 1
Марущак Віталій Патріот 1
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Машевський Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Медведчук Максим Смайл 1
Мельник Олександр Дантист 1
Мельник Роман Сокіл-2 1
Мельников Володимир Прикордонник 1
Миколайчук Владислав Прикордонник 1
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 1
Михайлюк Іван Ауді 1
Мустафін Павло Лада 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Нємий Артур Газовик 1
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Нестеренко Максим Вентс 1
Новік Олександр Новатор 1
Овчинніков Павло Фахівець 1
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 1
Підручний Андрій Бамбук 1
Павлюк Євген Менс 1
Паламарчук Андрій Стимул 1
Паляниця Антон Ротор-2 1
Панасюк Олександр ЕкоАльт-Адрія 1
Папірович Вадим Бамбук 1
Пасічник Олексій Сокіл-2 1
Первеєв Євген Інтерпродсервіс 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Побережний Євген UBC 1
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Подольський Андрій Філтекс 1
Потюк Віталій ЕкоАльт 1
Пушкар Олексій Лунтік 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Радюк Іван Лунтік 1
Рогальський Андрій Стимул 1
Рябець Богдан Олімпік 1
Савлук Микола Олімпік 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 1
Сироватко Віталій Мустанг-Червона Зірка 1
Скринський Віктор Ракета 1
Сницаренко Володимир Алея Взуття 1
Собко Ростислав Прикордонник 1
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 1
Століта Михайло Карат-Олешин 1
Стрілець Володимир Ракета 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Тимощук Ростислав AVIVA 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Тринадцятко Олег Новатор 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 1
Христофоров Євген AVIVA 1
Ціпко Костянтин Карат-Олешин 1
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 1
Чернилевський Ростислав УПП 1
Чиж Сергій Феміда-Старлайф 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Швець Олександр Енергетик 1
Шендера Андрій Аваль 1
Шиманський Анатолій Лунтік 1
Шкодяк Іван UBC 1
Шкодяк Данііл UBC 1
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Щербаков Ярослав Вікторія 1
Щербатюк Андрій Електротранс 1
Юрах Юрій ФК “ЛП” 1
Яворський Андрій ЕкоАльт-Адрія 1
Ягринець Вадим UBC 1
Яновий Сергій Олімп 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Яремчук Андрій Кардіфф 1
Дишльовський Ігор Смайл 1 (1)
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 (1)
Сас Павло AVIVA 1 (1)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ