Преміум-ліга: у дивізіоні 2 визначився одноосібний лідер

0
2000

Огляд матчів 4-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Загострюється інтрига у найбільш непередбачуваному дивізіоні Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, дивізіоні 2, де минулої суботи, 24-ого червня, були зіграні поєдинки 4-ого туру. Забігаючи наперед відзначимо, що їх результати зробили ситуацію на усіх ділянках турнірної таблиці ще більш заплутанішою, а головним підсумком туру під порядковим номером «4» у дивізіоні 2 стало те, що у ньому визначився одноосібний лідер.

Стало це можливим після того, коли досі непереможний «Інтерпродсервіс» вперше відчув гіркоту поразки, поступившись у очному поєдинку іншому дебютанту дивізіону 2, «Лунтіку». Саме «лунтіки» більш ніж впевнено розпочали зустріч, повівши у рахунку вже на першій хвилині після голу Подвисоцького, а далі «салатові», використовуючи грамотну гру другим номером та завдяки старанням Рижука, довели рахунок до розгромного. Віддамо належне номінальним господарям, які зуміли проявити характер, і впродовж восьми хвилин відіграти відставання, яке для них виглядало на певному етапі відверто безнадійним, а найбільше «феєрив» в складі «Інтерпродсервіса» Гончар, в активі якого дубль. Це вселило надію підопічним Сергія Малукалова, які великими силами стали атакувати, прагнучи вирвати перемогу, але, як говориться, «пішли в атаку, а потрапили в полон». Чудовий контрвипад гостей, який завершив влучним ударом з кількох метрів Пушкар, став останньою і вирішальною гольовою атакою у матчі – непроста вікторія «Лунтіка» з рахунком 4:3, який перемагаючи вдруге поспіль, закріплюється у групі лідерів.

Як пізніше виявилося, ця поразка коштувала «Інтерпродсервісу» першої сходинки у «турнірці», оскільки найближчий його переслідувач, «ККФА-Vivasan», здобув три очки, перегравши «ЕкоАльт-Адрію». Хоча ця перемога далася підопічним Миколи Федорка ой як не просто, а щодо подій на майданчику, то гра йшла, як говориться «від ножа». Обмінявшись результативними ударами в першому таймі, і після перерви суперники активно продовжували шукати свого щастя в атаці. За таких умов все вирішила реалізація, яка виявилася кращою у «вівасанівців», а також геній Касапчука, вдалі дії якого у «рамці» номінальних гостей не дозволили збалансованій «ЕкоАльт-Адрії» зачепитися бодай за нічию. Отже – 4:1 на користь «ККФА-Vivasan», який завдяки цій непростій вікторії стає одноосібним лідером у дивізіоні 2, і у хорошому настрої підходить до сотого офіційного матчу у своїй історії, який проведе вже у наступному турі.

Підходить до нього у доброму гуморі і суперник «вівасанівців», «Філтекс», який в 4-ому турі здобув перемогу в напруженому протистоянні із «ЕкоАльтом». Хоча, саме для «зелених» все складалося як не можна краще, оскільки саме «ЕкоАльт» довгий час володів мінімальною перевагою у рахунку, однак все перевернулося у кінцівці гри з ніг на голову. Прикрий автогол Камінського подарував надію номінальним господарям, а влучний удар Шляхового дозволив «помаранчевим» вирвати дуже важливі три очки – непроста перемога «Філтекса» з рахунком 3:2, який завдяки цьому успіху впритул наближається до трійки лідерів дивізіону 2.

На третю ж сходинку піднявся «Атлетик-Ферозіт», який не залишив жодних шансів «Ауді». Підопічні Олександра Розізнаного володіли на майданчику більш ніж відчутною перевагою, яку втілили у три забиті м’ячі у ворота суперника в кожному з таймів. «Автомобілісти» ж на це зуміли ж відповісти лише дублем Кореганова, чого вистачило їм на те, аби лише дещо підсолодити гіркоти власної поразки – 6:2 на користь «Атлетика-Ферозіт», а ось для «Ауді» ця поразка стає вже четвертою у чотирьох проведених зустрічах та залишає «чорних» на останньому рядку у табелі про ранги дивізіону 2.

Поступається «атлетикам» лише за різницею забитих та пропущених м’ячів «Менс», який видряпав три очки у поєдинку із «Політехніком». Після нічийного першого тайму переконливіше виглядали «червоні», які видавши ударний відрізок з 32-ої по 36-ту хвилину, впродовж якого забили три «сухі» голи у ворота Пекнича, зробили більш ніж впевнену заявку на підсумковий успіх. «Політехнік» бився до останнього, і зумів скоротити відставання до цілком відігруваних «-1», однак на більше в цій зустрічі підопічні Олександра Забродського в цій зустрічі не спромоглися – непроста перемога «Менса» з рахунком 4:3, яка стає для «червоних» вже другою у сезоні.

Вперше смак перемоги у турнірі відчув «ПатріотVігор», який здолав опір «Сокола-2». Хоча, не все так погано складалося для найбільш молодшої команди Ліги, яка відкрила рахунок у грі завдяки розкішному удару Хмиза у «дев’ятку» після швидкого розіграшу ауту, однак примножити свій успіх підопічним Віталія Розпаченюка не вдалося. Натомість, дався взнаки більш високий клас «патріотівців», які покаравши свого опонента за неприпустимі огріхи в обороні у другому таймі, в підсумку довели справу до розгромної перемоги з рахунком 6:1 і залишили зону вильоту, а ось для юних «соколят» ця зустріч має стати хорошим уроком на майбутнє.

У наступному, 5-ому турі (матчі 1-2 липня), зустрінуться наступні пари команд: «ЕкоАльт» – «Сокіл-2», «Філтекс» – «ККФА-Vivasan», «Патріот-Vігор», «ЕкоАльт-Адрія» – «Менс», «Атлетик-Ферозіт» – «Лунтік», «Політехнік» – «Інтерпродсервіс».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 4-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Інтерпродсервіс» – «Лунтік» – 3:4 (0:2)

Арбітри: А. Сас, Щепанський

Голи: Віхренко (36), Гончар (41, 44) – Подвисоцький (1), Рижук (11, 31), Пушкар (47)

«Інтерпродсервіс»: Гарбар, Панькевич, Троян, Паштепа, Віхренко, Черняк, Первєєв, Самолига, Гончар, Шевчук, Даньков

«Лунтік»: Заболотний, Пушкар, Радюк, Петреченко, Подвисоцький, Шуляк, Чекирда, Гавришко, Шевчук, Пилипчук, Ліщук, Рижук, Мисик

Попередження: Первєєв (50) – Чекирда (32), Радюк (40)

«Філтекс» – «ЕкоАльт» – 3:2 (1:1)

Арбітри: Щепанський, А. Сас

Голи: Вакух (11), Камінський (38, аг.), Шляховий (49) – Михайлов (20), Булка (31)

«Філтекс»: Дацишин, Хдейр, Вакух, Ярославський, Шляховий, Юнчик, Посмітюха, Щербатюк

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Потюк, Михайлов, Луцюк

Попередження: Юнчик (45) – Величко (9), Луцюк (38), Рибчинський (42)

«Патріот-Vігор» – «Сокіл-2» – 6:1 (1:1)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Марчук (19), Чеботарьов (29), Чайковський (34, 40), Палійчук (35), Коротун (36) – Хмиз (16)

«Патріот-Vігор»: Атласюк, Марчук, Палійчук, Папроцький, Коротун, Вольський, Вислободський, Чайковський, Глушок, Чеботарьов, Калошин

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Мазур, Первєєв, Хмиз, Омарі, Барабаш, Пелих, Зарванський, Гаврилюк, Стасішин

«Політехнік» – «Менс» – 3:4 (1:1)

Голи: Садовнік (13, 47), Гаєвський (37) – Козубович (19), Левчук (32), Дуда (33), Лісоводський (36)

«Політехнік»: Крулік, Пекнич, Садовнік, Гаєвський, А. Салабай, Н. Салабай, Дзюбак, Гриньков, Бойко, Забродський

«Менс»: Попов, Лісоводський, Гілюк, Павлюк, Козубович, Левчук, Дуда, Скальський, Юзвак, Юрах

Попередження: Пекнич (26)

«Атлетик-Ферозіт» – «Ауді» – 6:2 (3:1)

Арбітри: П. Сас, Данилюк

Голи: Сорока (4), Басараб (20), Романов (24, 42), Розізнаний (40), Волошин (48) – Кореганов (2, 31)

«Атлетик-Ферозіт»: Денисюк, Яюс, Сорока, Волошин, Розізнаний, Басараб, Романов, Босак, Місюра

«Ауді»: Кореганов, Войтович, Гулега, Галкін, Загребельний, Ковбасюк, Баценко, Бондарчук, Студенець

Попередження: Сорока (4), Денисюк (14), Басараб (47)

Вилучення: Галкін (27, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«ЕкоАльт-Адрія» – «ККФА-Vivasan» – 1:4 (0:1)

Арбітри: Данилюк, П. Сас

Голи: Гончар (30) – Забавський (21), Матковський (28), Гуменний (32), Сушицький (46)

«ЕкоАльт-Адрія»: Гончар, Яворський, Трофанюк, Шнира, Франков, Миронюк, Лис, О. Рогульський, Коник, Годованюк

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Федорко, Розуман, Качур, Сушицький, Забавський, Матковський, Феринський, Чабан, Король, Ковальчук, Гуменний, Токовенко

Попередження: Лис (34) – Феринський (15), Касапчук (48), Качур (50)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області