Преміум-ліга: «Вентс» громить «Агробізнес» та робить вагому заявку на вихід до півфіналу Кубку

0
1606

У першій грі 1/4 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу «вентсівці» впевнено переграли представника дивізіону 4, «Агробізнес» з Нової Ушиці

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Вентс» – «Агробізнес» – 6:2 (3:0)

Арбітри: Подворний, Щепанський

Голи: Бондар (5), Стець (17, 42), Дикий (23, 31), Бідюк (38) – Гоцуляк (34), Шевченко (48)

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Бідюк, Дикий, Святий, Стець, Грицик, Діброва, Бондар, Нік, Монастирський

«Агробізнес»: Дробний, В. Цимбалюк, Суховерко, Гоцуляк, О. Цимбалюк, Шевченко, Новіцький, Кошовський

Попередження: Шевченко (53)

Поєдинок між «Вентсом» та «Агробізнесом», який відбувся у понеділок, 9-го січня, завершив програму перших матчів 1/4 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, левова частка яких була зіграна ще минулого тижня. На «Агробізнес», який вже встиг стати головним творцем сенсацій кубкового турніру, очікувало випробування «Вентсом», і як показала гра, подолати його команді з Нової Ушиці, яка представляє дивізіон 4, попри усі старання не вдалося.

Розпочався матч з атак «вентсівців», які і створили перший гольовий момент у поєдинку. Змінювати нулі на табло повинен був Святий, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут після націленої передачі Дикого з кутового. Номінальні господарі продовжували тим часом діяти першим номером, і свою ігрову перевагу втілили у забитий м’яч на 5-ій хвилині. Дива воротарської майстерності продемонстрував Дробний, парирувавши потужний удар під поперечину від Бідюка, однак далі ніхто не завадив Бондару з кількох метрів вразити вже незахищену ціль – 1:0. На куражі «Вентс» відразу міг подвоїти власну перевагу у рахунку, однак Стець своїм шансом не скористався, програвши очну дуель кіперу «Агробізнеса». Команда з Нової Ушиці теж не прагнула засиджуватися в обороні, і невдовзі відновлювати статус-кво міг Валерій Цимбалюк, однак після швидкої багатоходівки своєї команди пробив у лічених сантиметрах поруч із «дев’яткою». Номінальні господарі подібним марнотратством у атаці не страждали, і ще двічі до перерви змусивши капітулювати Дробного, довели рахунок на табло до розгромного. Спочатку відзначився Стець, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Діброви, а далі овації трибун зірвав Дикий, який вишуканим фінтом поклавши на паркет голкіпера, вразив потім вже незахищену ціль – 3:0.

Доля переможця матчу остаточно стала зрозумілою на 31-ій хвилині, коли дубль оформив Дикий, який вдало зігравши «на стовпа» після передачі з глибини майданчику, холоднокровно пробив з розвороту впритирку із стійкою метрів з 10-ти – 4:0. Далі Гоцуляк, потужним ударом зі штрафного метрів з 15-ти заставши зненацька Восканяна дещо відродив тінь інтриги у протистоянні, однак жила вона недовго. Вже за 5 хвилин відновив перевагу «вентсівців» у чотири забиті м’ячі Бідюк, влучно пробивши вдотик під поперечину після чудової передачі від Святого, а невдовзі оформив також дубль в матчі і Стець, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Дробним після помилки захисту «Агробізнеса» – 6:1. Щоправда, представник дивізіону 4 бився до останнього, за що отримав приємний бонус на 48-ій хвилині, коли Шевченку вдався розкішний удар зі штрафного під поперечину. Як пізніше виявилося, цей гол і став останнім у матчі, однак в заключні хвилини рахунок міг ще декілька разів змінитися у бік збільшення переваги «Вентса», в складі якого по черзі на міцність каркас воріт перевірили Монастирський та Побережник. В підсумку – впевнена перемога «Вентса» із рахунком 6:2, який підходить до матчу-відповіді із більш ніж переконливим гандикапом у чотири забиті м’ячі.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області