Преміум-ліга: відеоогляди матчів 1/16 фіналу та поєдинків 1/8 фіналу Кубку та Малого Кубку

0
3478

Надаємо Вашій увазі відеоогляди матчів 1/16 фіналу та стартових поєдинків 1/8 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Кубок. 1/16 фіналу

“ЕкоАльт” – “Феміда-Старлайф” – 1:15

“Арсенал-Ротор” – “Хмельницькі делікатеси” – 1:5

“Вентс” – МФК “Ехо” – 3:2

“Евеліна” – “АВІСТ-Красилів” – 2:9

“Патріот” – “Епіцентр К-Forex Club” – 1:5

“Кардіфф” – “Бамбук” – 1:0

“Сокіл-3” – “Газовик” – 3:2

“Лада” – “Ауді” – 11:1

“AVIVA” – “ЖЖУК-ZALIV” – 3:2

“Сокіл-2” – “ККФА-Vivasan” – 5:0

“Філтекс” – “Олімпік” – 1:2

“Карат-Олешин” – “Новатор” – 3:3 пен. 5:6

“Олімп” – “Атлетик-Ферозіт” – 3:6

“Агробізнес” – “Ракета” – 9:8

“Менс” – “Прикордонник” – 3:2

“ДЮСШ №1 Україна” – “Максимум” – 2:6

Кубок. 1/8 фіналу

“Хмельницькі делікатеси” – “AVIVA” – 7:3

“Атлетик-Ферозіт” – “Епіцентр К-Forex Club” – 2:7

“Кардіфф” – “Сокіл-2” – 7:0

“Максимум” – “Феміда-Старлайф” – 0:10

“Сокіл-3” – “Лада” – 5:2

“Новатор” – “Агробізнес” – 4:4 пен. 3:4

“АВІСТ-Красилів” – “Менс” – 7:2

“Вентс” – “Олімпік” – 5:2

Малий Кубок. 1/16 фіналу

“МобіФренд” – “Адвокат-Starlife” – 5:5 пен. 7:8

“Ротор-2” – “Товтри” – 2:2 пен. 4:2

“Фахівець” – “Тетра-Барви” – 3:6

“Мустанг-Червона Зірка” – “Енергетик” – 13:3

ФК “Литвина” – “Раково-сіті” – 5:3

“UBC” – “Ветеран” – +:-

ФК “ЛП” – “ДЮСШ №1 2000” – 8:5

“Дантист” – ФК “Розсоша” – 9:2

“Спорттовари.com” – “Думка” – 9:4

ФК “Міць” – “Зооветпром-Поділля” – 8:0

“Легіон” – “Crispus” – 3:5

“ЕкоАльт-Адрія” – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – 2:9

“Динамо-ГУНП” – “Електротранс” – 7:3

“УПП” – “Лунтік” – 4:5

“Смайл” – “Тепловик” – 1:1 пен. 3:4

ДЮЦ “Іскра” – “Ковчег-Десятка” – 3:4

Малий Кубок. Стартові матчі 1/8 фіналу

“Ковчег-Десятка” – “Динамо-ГУНП” – 0:10

“Адвокат-Starlife” – ФК “Литвина” – 5:0

“Crispus” – “Ротор-2” – 0:5

“UBC” – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – 1:5

Дивізіон 5. 6-ий тур

“Смайл” – “ДЮСШ №1 Україна” – 3:5

“УПП” – “Лунтік” – 3:9

ФК “Міць” – “Lifecell” – 7:5

“Вікторія” – “Регбі-Evolution” – 4:9

“Меблі-Лідер” – “Зооветпром-Поділля” – 4:2

“Землемір” – “Аваль” – 3:6

“Енергетик” – “Інкогніто” – 5:2

“Сокіл” – “Легіон” – 5:5

“Електротранс” – “ДЮСШ №1 2000” – 6:13

FC “FNB” – “Стимул” – 13:2

ФК “Розсоша” – “БРАЗЕР” – 11:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ