Преміум-ліга: відеоогляди матчів ігрового вік-енду

0
2858

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Дивізіон 1. Заключні матчі 5-ого туру

“Динамо-ГУНП” – “Епіцентр К-Forex Club” – 3:1

“Сокіл-3” – “Кардіфф” – 6:8

“Феміда-Старлайф” – “Бамбук” – 3:4

Дивізіон 1. 6-ий тур

“Газовик” – “Лада” – 15:6

“Вентс” – “Хмельницькі делікатеси” – 4:5

“Арсенал-Ротор” – “Евеліна” – 7:3

“АВІСТ-Красилів” – “Динамо-ГУНП” – 5:3

“Тетра-Барви” – “Кардіфф” – 2:7

“Епіцентр К-Forex Club” – “Феміда-Старлайф” – 2:5

“Бамбук” – “Сокіл-3” – 1:3

Дивізіон 2. 4-ий тур

“Патріот” – “Олімпік” – 5:1

“Атлетик-Ферозіт” – “Новатор” – 6:3

“Ковчег-Десятка” – “Мустанг-Червона Зірка” – 6:1

“Адвокат-Starlife” – “Ротор-2” – 1:2

“Карат-Олешин” – “Олімп” – 5:4

“Філтекс” – “Сокіл-2” – 3:4

“Товтри” – “AVIVA” – 7:2

Дивізіон 2. 5-ий тур

“Сокіл-2” – “Патріот” – 3:4

“Олімпік” – “Ковчег-Десятка” – 5:5

“AVIVA” – “Адвокат-Starlife” – 1:0

“Новатор” – “Карат-Олешин” – 4:7

“Мустанг-Червона Зірка” – “Атлетик-Ферозіт” – 4:4

“Олімп” – “Товтри” – 4:4

“Ротор-2” – “Філтекс” – 3:4

Дивізіон 3. 4-ий тур

МФК “Ехо” – “ЕкоАльт-Адрія” – 1:2

“Ветеран” – “Ракета” – 8:6

“Менс” – ФК “Литвина” – 7:8

ФК “ЛП” – “Ауді” – 4:5

“Прикордонник” – “Фахівець” – 7:6

“ККФА-Vivasan” – “Дантист” – 3:1

“Спорттовари.com” – “ЕкоАльт” – 5:6

Дивізіон 3. 5-ий тур

“Дантист” – МФК “Ехо” – 5:3

ФК “Литвина” – “Ветеран” – 6:5

“ЕкоАльт” – “Менс” – 5:7

“Ауді” – “Прикордонник” – 2:7

“Ракета” – “ККФА-Vivasan” – 3:5

“ЕкоАльт-Адрія” – ФК “ЛП” – 7:4

“Фахівець” – “Спорттовари.com” – 8:5

Дивізіон 4. 4-ий тур

ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – “DIEZEL” – 13:2

“Раково-сіті” – “UBC” – 2:5

“М’ясник” – “Агробізнес” – 0:8

“Алея Взуття” – ДЮЦ “Іскра” – 4:13

“Crispus” – “Фортуна” – 6:2

“Інтерпродсервіс” – “Думка” – 6:4

“МобіФренд” – “Тепловик” – 2:2

Дивізіон 4. 5-ий тур

“Тепловик” – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – 1:8

“UBC” – “М’ясник” – 8:6

“Фортуна” – “Алея Взуття” – 3:2

ДЮЦ “Іскра” – “Інтерпродсервіс” – 4:4

“DIEZEL” – “Crispus” – 6:8

“Агробізнес” – “МобіФренд” – 6:2

“Думка” – “Раково-сіті” – 2:10

Дивізіон 5. 3-ий тур

“Вікторія” – ФК “Міць” – 3:7

“Лунтік” – “Землемір” – 10:2

“УПП” – “Меблі-Лідер” – 2:1

“Lifecell” – “Зооветпром-Поділля” – 4:6

“ДЮСШ №1 Україна” – “Аваль” – 3:3

“Регбі-Evolution” – “Смайл” – 1:3

“БРАЗЕР” – “Стимул” – 6:2

FC “FNB” – “ЖЖУК-ZALIV” – 10:8

“Інкогніто” – ДЮФК “Проскурів-Фортуна” – 3:3

“ДЮСШ №1 2000” – ФК “Розсоша” – 9:3

“Сокіл” – “Максимум” – 1:4

“Легіон” – “Енергетик” – 7:0

Кубок. Попередній етап

“Стимул” – “Максимум” – 6:9

“Смайл” – FC “FNB” – 5:0 (тех.)

“Інкогніто” – “ЖЖУК-ZALIV” – 3:9

“Регбі-Evolution” – “ДЮСШ №1 2000” – 2:20

“Lifecell” – “ДЮСШ №1 Україна” – 1:5

“УПП” – “Меблі-Лідер” – 2:1

“Легіон” – “Сокіл” – 5:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ