Преміум-ліга: визначились усі учасники плей-офф у дивізіоні 5

0
1693

Огляд заключних матчів групового етапу у дивізіоні 5

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Ось і добіг до свого завершення груповий етап у найбільш чисельному дивізіоні Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, дивізіоні 5, де минулого вік-енду відбулися завершальні поєдинки. В порівнянні з іншими дивізіонами, інтрига у боротьбі за путівки до плей-офф тут жила до останнього. Про все це далі у нашому огляді.

У підгрупі «А» переможцем став «Аваль», який в заключному турі «регулярки» здобув вольову перемогу над «Регбі-Evolution» – 3:1. Посунути «банкірів» з першого місця могла «ДЮСШ №1 Україна», але вона поступилася у матчі за «6 очок» «Лунтіку». Цей матч став справжньою окрасою ігрового дня, а все вирішилося на останніх секундах, коли Пушкар дублем у власному виконанні приніс «лунтікам» вольову перемогу з рахунку 7:6. Перемоги у своїх матчах також святкували ФК «Міць» та «Зооветпром-Поділля», і на фініші групового етапу відразу чотири команди, які претендували на останні вакантні три путівки до плей-офф, набрали однакову кількість очок – по 22, і аби визначити «зайвого», довелося застосовувати додаткові показники, саме кількість набраних балів у матчах між собою. Найгіршим ж він виявився у «Зооветпром-Поділля», який зайняв таким чином підсумкове п’яте місце у підгрупі, «Лунтіку» ж дісталася друга сходинка, «ДЮСШ №1 Україні» – третя, а замкнула чільний квартет ФК «Міць».

У підгрупі «В», як і минулого тижня, було зіграно відразу два тури, і вже за результатами матчів суботи тут визначились імена усіх учасників плей-офф. «Електротранс» та «Максимум», які напередодні заключних матчів ще зберігали теоретичні шанси на вихід у наступну стадію, зазнали поразок у матчах з прямими конкурентами – FC «FNB» та «ЖЖУК-ZALIV» відповідно. Отож, розподіл місць у першій четвірці визначався у останній ігровий день. Доля першого місця визначалася у очній зустрічі FC «FNB» та «Сокола», і у «грі без захисту», яку подарували глядачам дві без перебільшення класні команди, влучнішою виявилася команда з Соколівки – 15:7, якій ця перемога дозволила вийти у стадію плей-офф, а ось команда з Кам’янця-Подільського, яка довгий час лідирувала у підгрупі «В», фінішувала тут на підсумковому другому місці. Третім до фінішу прийшов «ЖЖУК-ZALIV», який у випадку перемоги над «БРАЗЕР» ставав би тут першим, але Шнирі та компанії, яка волею календаря проводила відразу три офіційних матчі впродовж чотирьох днів, довелося поділити очки із міцним середняком – бойова нічия з рахунком 3:3. Остання путівка до плей-офф у підгрупі «В» дісталася «ДЮСШ №1 2000», яка груповий етап завершила двома непростими перемогами над тим ж «БРАЗЕР» та «Стимулом».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ЗАКЛЮЧНИХ МАТЧІВ ГРУПОВОГО ЕТАПУ У ДИВІЗІОНІ 5

«ЖЖУК-ZALIV» – «Максимум» – 3:2 (1:1)

Арбітри: П. Сас, Фертюк

Голи: Юдов (9), Шнира (29), Михайлов (37) – Резніченко (10), Логвінов (37)

«ЖЖУК-ZALIV»: Шеремета, Юдов, Шнира, Царук, Михайлов, Демедес, Буга, Заморока, Залевський, Кулешов, Чемич

«Максимум»: Ткачук, Логвінов, Резніченко, Рабченюк, Клубніцький, Кирик, Кравчук, Клімішин, Сліпачук, Подуфалий

Попередження: Царук (30)

 

«ДЮСШ №1 Україна» – «Lifecell» – 3:0 (1:0)

Арбітри: Секліцький, Щепанський

Голи: Гонтківський (6, 34, 40)

«ДЮСШ №1 Україна»: Боднар, Кравчук, Фасуляк, Гонтківський, Ліщинський, Положай, Басістий, Замогильний, Чемерис, Лебідь, Алексіїв

«Lifecell»: Удовіка, Янчук, Лошатецький, Іщук, Павлік, Слободенюк, Кондратюк, Танасійчук, Дронг

Попередження: Лебідь (15) – Янчук (26), Дронг (29)

Вилучення: Лебідь (15, друге попередження)

 

«Смайл» – ФК «Міць» – 1:4 (1:3)

Арбітри: Щепанський, Логвіненко

Голи: Квока (20) – Войцехівський (11), Крижанівський (20), Я. Лянскорунський (20), Кушлак (33)

«Смайл»: Гаїна, Ціпко, Медведчук, Квока, Кравчук, Дишльовський, Тарасов, Рижук, Міхно

ФК «Міць»: І. Лянскорунський, Гіджеліцький, Крижанівський, Я. Лянскорунський, Анцут, С. Лянскорунський, Б. Московчук, Я. Московчук, Войцехівський

Попередження: Рижук (31)

 

«Зооветпром-Поділля» – «Вікторія» – 5:2 (2:1)

Арбітри: Попик, Логвіненко

Голи: Дудка (6), Мартинюк (10), Босак (33), Кушнір (39), Кубряков (40) – Шевчук (11, 38)

«Зооветпром-Поділля»: Прудников, Мартинюк, Кушнір, Бабійчук, Кубряков, Босак, Дудка, Наконечний, Секліцький, Марущак, Кордіяка, Драпак

«Вікторія»: Демчук, Ноздрачов, Щербаков, Шевчук, Король

 

«Аваль» – «Регбі-Evolution» – 3:1 (3:1)

Арбітри: Муляр, Попик

Голи: Балянда (5), Шляховий (5, 9) – Валюс (3)

«Аваль»: Незборецький, Шляховий, Юнчик, Ходаковський, Сабадаш, Гончарук, Балянда, Міноцький, Сіньковський, Шендера, Дорожанський, Кіналь

«Регбі-Evolution»: Гордійчук, Дячук, Кошелюк, Шуляк, А. Лещенко, О. Лещенко, Орін, Вавринчук, Мігунов, Квасниця, Валюс

Попередження: Гончарук (15), Сабадаш (29) – Шуляк (28), А. Лещенко (35)

 

«Землемір» – «УПП» – 0:4 (0:2)

Арбітри: Попик, Муляр

Голи: Чернилевський (11, 18, 26, 35)

«Землемір»: Кришталь, Теліщак, Дембіцький, Данильчук, Кудринецький, Баландюк, Костенко, Бондар, Пономарьов, Данилюк, Лісогор

«УПП»: Тихий, Побута, Чернилевський, Горобець, Ящук, Кутузов, Чемеч, Гуцал

 

«Максимум» – ФК «Розсоша» – 6:5 (3:1)

Арбітри: А. Сас, Данилюк

Голи: Білецький (13, 29), Білоус (18, аг.), Рабченюк (20), Логвінов (30, 35) – Д. Басараба (18, 39), К. Сабадаш (23, 34), Тимошенко (25)

«Максимум»: Ткачук, Резніченко, Клімішен, Кравчук, Рабченюк, Логвінов, Білецький, Подуфалий, Кирик, Леськов

ФК «Розсоша»: Мандрик, Макс. Смолій, К. Сабадаш, Д. Басараба, М. Сабадаш, Коносюк, Білоус, Тимошенко

Попередження: М. Сабадаш (16)

 

«ДЮСШ №1 2000» – «БРАЗЕР» – 8:3 (3:1)

Арбітри: Данилюк, А. Сас

Голи: Нужда (11), Білоус (15), Дмитрук (20, аг.), Суліма (22, 29, 30, 40), Макаров (37) – Знайдюк (5, 25), Дмитрук (34)

«ДЮСШ №1 2000»: Піцан, Шиманський, Шаманський, Стахов, Макаров, Нужда, Суліма, Слива, Чумак, Білоус

«БРАЗЕР»: Титула, Батура, Знайдюк, Дмитрук, Анохін, Кравчук, Левчук

Попередження: Білоус (20), Слива (39)

 

«Сокіл» – ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – 12:1 (6:0)

Арбітри: А. Сас, Данилюк

Голи: Бурковський (4, 26), Д. Сметана (5, 6, 13), Б. Лоборчук (9, 27, 34, 35, 37), Абрамов (20), Хоптяр (39) – Крохан (33)

«Сокіл»: М. Вармінський, Абрамов, В. Вармінський, Д. Сметана, Бурковський, Б. Лоборчук, Хоптяр, В. Сметана, Павлік

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Попов, Ремушевський, Ільчишин, Крохан, Побута, Гневанов, Козак, Таранціца, Гончар, Шмаль, Крищук, Дядюк, І. Кучерявий

Попередження: Побута (25), Крищук (31)

Вилучення: М. Вармінський (33, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

 

«ЖЖУК-ZALIV» – «Інкогніто» – 5:2 (4:2)

Арбітри: П. Сас, Вислободський

Голи: Михайлов (12), Шнира (13, 14, 23), Юдов (18) – Кузьмов (10), Бойчук (16)

«ЖЖУК-ZALIV»: Демедес, Буга, Шнира, Царук, Шеремета, Михайлов, Кулешов, Залевський, Заморока, Чемич, Юдов, Щербаков

«Інкогніто»: Гуторов, Вельц, Зеленський, Циц, С. Янчук, Кузьмов, Островський, Бойчук, О. Янчук

Попередження: Кулешов (35)

 

«Легіон» – «Стимул» – 12:4 (6:1)

Арбітри: Вислободський, П. Сас

Голи: Голова (2, 3, 30, 40, 40), Попик (10, 18, 19), Романенко (17, 27), Росінський (26), Голеніщев (26) – Гуральник (18, 29), Гула (31, 35)

«Легіон»: М. Мілаш, Дранчук, Голеніщев, Голова, Бардієр, Романенко, Смульський, Росінський, Попик, Горбачов

«Стимул»: Косінов, Б. Білик, Гуральник, Гула, Рогальський, Сакала, Король, Паламарчук, Яцьков, Васільєв, Нашілов, Кириченко

 

«Електротранс» – FC «FNB» – 3:7 (1:3)

Арбітри: Щербатюк (13, 22), Красногір (40) – Нечай (12), Присяжний (13), Марчук (17, 37), Стецик (31, 38), Буртовий (40)

«Електротранс»: Черниш, Ярмощук, Королевський, Лантвойт, Щербатюк, Красногір, Вознюк, Касперський, Комарівський, Бесіда

FC «FNB»: Марчук, Образцов, Присяжний, Нечай, Буртовий, Стецик

Вилучення: Образцов (29, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

 

«Lifecell» – «Лідер» – 1:4 (0:1)

Арбітри: П. Сас, Вигоняйло

Голи: Слободенюк (39) – Слободенюк (1, аг.), Сівак (34), Козак (35), Литвинюк (38)

«Lifecell»: Удовіка, Янчук, Лошатецький, Іщук, Павлік, Слободенюк, Андрущенко, Кондратюк, Танасійчук, Дронг

«Лідер»: Гула, Сівак, Вороністий, Антощук, Ващук, Литвинюк, Ананін, А. Машталер, Козак

Попередження: Удовіка (15, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

 

«ДЮСШ №1 Україна» – «Лунтік» – 6:7 (4:2)

Арбітри: Маніло, Фарина

Голи: Гонтківський (5, 24, 39), Басістий (9), Чемерис (12), Фасуляк (20) – Шуляк (4, 30), Подвисоцький (6, 36), І. Радюк (29), Пушкар (40, 40)

«ДЮСШ №1 Україна»: Боднар, Кравчук, Куречко, Фасуляк, Гонтківський, Положай, Басістий, Чемерис, Ліщинський, Замогильний

«Лунтік»: Шевчук, Подвисоцький, Заболотний, Шуляк, Пушкар, Петреченко, Мисик, І. Радюк

Попередження: Фасуляк (20) – І. Радюк (17)

 

«Енергетик» – «Максимум» – 2:5 (1:1)

Арбітри: А. Сас, Вигоняйло

Голи: Олександр Залевський (4), Р. Залевський (35) – Рабченюк (5, 28), Клімішен (22), Білецький (39, 40)

«Енергетик»: Амелін, Мальчик, Швець, Олійник, Цибулько, Олексій Залевський, Олександр Залевський, Р. Залевський, Пастух, Дехтяр, Карп’як, Чуловський

«Максимум»: Ткачук, Резніченко, Клімішен, Кравчук. Рабченюк, Кирик, Логвінов, Подуфалий, Сліпачук, Леськов, Білецький

Попередження: Р. Залевський (29)

 

«Стимул» – «ДЮСШ №1 2000» – 5:6 (3:4)

Арбітри: Куцак, Логвіненко

Голи: Гуральник (8, 19), Косінов (11, 2, 25) – Білоус (3), Шаманський (4, 19, 24), Суліма (14), Нужда (31)

«Стимул»: Косінов, Гула, Нашілов, Яцьков, Гуральник, Паламарчук, Б. Білик, Сакала, Рогальський, Король, Васільєв, Кириченко

«ДЮСШ №1 2000»: Піцан, Шиманський, Шаманський, Стахов, Макаров, Нужда, Суліма, Слива, Чумак, Білоус

Попередження: Паламарчук (23), Яцьков (27), Косінов (38), Кириченко (40) – Шиманський (13), Слива (16)

 

«БРАЗЕР» – «ЖЖУК-ZALIV» – 3:3 (2:2)

Арбітри: Логвіненко, Куцак

Голи: Анохін (12, 17), Знайдюк (24) – Юдов (9, 20, 40)

«БРАЗЕР»: Левчук, Батура, Знайдюк, Анохін, Дмитрук, Кравчук

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Чемич, Шеремета, Шнира, Царук, Юдов, Михайлов, Демедес, Заморока

Попередження: Батура (25) – Михайлов (31), Буга (40)

 

FC «FNB» – «Сокіл» – 7:15 (2:9)

Арбітри: Куцак, Юдін

Голи: Присяжний (11, 16), Б. Лоборчук (26, аг.), Марчук (31, 39, 39, пен.), Стецик (40) – Б. Лоборчук (1, 3, 5, 10, 15, 23), Павлік (2, 25), Кар. Меліцян (4), Д. Сметана (18, 23, 32, 36), Бурковський (20)

FC «FNB»: Нечай, Марчук, Присяжний, Стецик, Буртовий, С. Матковський

«Сокіл»: Бурковський, Кар. Меліцян, Д, Сметана, В. Вармінський, Абрамов, Б. Лоборчук, Хоптяр, Павлік, В. Сметана

Попередження: Присяжний (6) – Д. Сметана (29), Б. Лоборчук (32), В. Вармінський (33), Павлік (39)

 

ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – «Легіон» – 2:6 (0:3)

Арбітри: Юдін, Попик

Голи: Дядюк (35), Ремушевський (39) – Д. Мілаш (1), Голова (14, 22), Бардієр (19, 33), Попик (26)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Попов, Ремушевський, Побута, Таранціца, Дядюк, О. Кучерявий, І. Кучерявий, Шмаль, Крищук, Ільчишин, Козак, Ковальчук

«Легіон»: М. Мілаш, Дранчук, Ліщук, Савенко, Росінський, Романенко, Попик, Смульський, Горбачов, М. Мілаш, Голеніщев, Голова, Кулик, Бардієр

Попередження: О. Кучерявий (13) – Д. Мілаш (34)

Вилучення: О. Кучерявий (25, друге попередження)

 

ФК «Розсоша» – «Електротранс» – 2:3 (1:1)

Арбітри: Попик, Юдін

Голи: Мих. Смолій (19, 39) – Щербатюк (18), Комарівський (24), Сардак (27)

ФК «Розсоша»: Мих. Смолій, Макс. Смолій, К. Сабадаш, М. Сабадаш, Литвинюк, Обузінський, Д. Басараба, Тимошенко, Дзядик, Коносюк

«Електротранс»: Черниш, Лантвойт, Щербатюк, Ярмощук, Красногір, Комарівський, Королевський, Вознюк, Сардак

Попередження: К. Сабадаш (26) – Красногір (14)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ