Преміум-ліга: визначився склад учасників у дивізіоні 1

0
1372

Повним ходом продовжується підготовка до старту нового сезону у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Як вже повідомлялося раніше, до 20-ого жовтня включно команди дивізіону 1 повинні були у письмовій формі підтвердити свою участь у змаганнях, і саме відштовхуючись від цього організатори формували склад елітного дивізіону.

Далі наводимо Вашій увазі склад дивізіону 1 Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 рр:

 1. Сокіл-3
 2. Феміда-Старлайф
 3. Динамо-ГУНП
 4. Кардіфф
 5. Тетра
 6. Газовик
 7. Хмельницькі делікатеси
 8. Епіцентр К – FOREX CLUB
 9. Арсенал-Ротор
 10. Красилів
 11. Вентс
 12. Бамбук
 13. Лада
 14. Евеліна

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря у Дивізіоні 1 відбудеться 21-ого жовтня о 14:30, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що новий сезон у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу стартує вже 29-ого жовтня. Не пропусти свій шанс прийняти участь у змаганнях. Деталі за телефоном: 097-102-44-72.

Остаточні положення про проведення змагань будуть прописані у Регламенті, який буде викладений на офіційному сайті sokil.km.ua у найближчі дні.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області