Преміум-ліга: Загострення інтриги на фінішній прямій та перша поразка “Фахівця”.

0
2307

Огляд матчів 6-ого туру у Дивізіоні 3.

 

«Моноліт» – «МобіФренд» – 5: 4 (3:2)

Голи: Романенко (7), Печуляк (10,20), Слобода (32,40) – Сас (14), Герасимчук (21), Мустафа Алі (33), Вакух (34)

«Моноліт»: А. Росінський, Слобода, Янов, Печуляк, Лисий, Романенко, Лущик, Шевчук, Вельський

«МобіФренд»: Вакух, Герасимчук, Сюнмез Емін, П. Сас, Мазур, Шаварський, Мустафа Алі

Продовжує свою невдалу серію «МобіФренд», який програв амбітному і швидкому «Моноліту», дозволивши команді Андрія Печуляка впритул наблизитися до себе в турнірній таблиці. Черговий блискучий матч провів лідер «монолітівців» – Сергій Слобода, який оформив дубль і віддав дві гольові передачі. Можливо, останні, не зовсім переконливі матчі команди Дмитра Вакуха, пов’язані безпосередньо з перебудовою командної гри, причиною  якої являється прихід нового тренера – Павла Саса. Забиває команда, як і раніше, багато і якісно, а ось  справи в захисті йдуть просто катастрофічно. Більше «червоних» пропустила тільки одна команда в групі – «Booster», стільки ж –«Інкогніто» і «Торнадо». Але три ці команди йдуть на останніх місцях, а «МобіФренд» все ще знаходиться у першій трійці. І якщо в останніх матчах оборонні справи у колективу не налагодяться, то бронзовий призер минулорічного літнього чемпіонату ризикує не потрапити навіть в зону плей-офф. Тим більше, що заключні поєдинки у них, на відміну від того ж «Моноліту», надзвичайно важкі – лідери дивізіону «Фахівець» і «Lifecell», а також впертий і кусючий «УПП».

 

УПП – «Фахівець»   6:4 (3:1)

Голи: Чернилевський (4), Одаренко (16), Гуралечко (18), Тихий (30), Кутузов (47), Межлум’ян (49) – Гавага (3, 47), Кирилюк (43), Шевчук (49)

«УПП»: Одаренко, Кутузов, Грабар, Гуралечко, Гранатюк, Ящук, Чернилевський, Тихий, Гуцал, Чемеч, Межлум’ян

«Фахівець»: Ващук, Хлопонін, Гавага, Овчиніков, Шевчук, Присяжнюк, Кирилюк, Краєвський, Гудзь, Бобік

Попередження: Гранатюк (17)

Головна сенсація туру у Дивізіоні 3. Після прикрого, і в чомусь не логічному за грою розгрому від  «Lifecell» в попередньому турі, «сині» зібралися і зігнали спортивну злість на лідері групи. І не можна сказати, що результат не по грі. Так, «Фахівець», за старою звичкою, не реалізував безліч своїх моментів, але це ніскільки не принижує заслуженості перемоги їх суперника. Дисципліна, відмінна командна гра (всі голи забивали шість різних гравців), пильність в обороні, повна самовіддача, впевнена гра воротаря і три найважливіших очки капнули в скарбничку «УПП», що дозволило їм підтягнутися до групи команд, які претендують на зону плей-офф. Для команди ж Андрія Хлопоніна, який, до речі, не брав участі в грі, нічого страшного по суті не сталося. Навпаки, подібний щиглик по носі напередодні вирішальних матчів може послужити хорошу службу в плані настрою на майбутні фінальні поєдинки «регулярки». А календар у «Фахівця» аж ніяк не подарунок,  попереду зустрічі з прямими конкурентами за першу позицію – «МобіФрендом» і «Lifecell-ом».

 

«Інкогніто» – «Торнадо» – 8:5 (3:3)

 

Голи: Сінькевич (8), М.Століта (9,49), Циц (22), Олексійчук (27,29), Зеленський (27), С. Століта (30) – Матвієнко (4,45), Дм.Власюк (6), Бантус (20), Беляк (38)

«Інкогніто»: Гуторов, Вельц, Зеленський, Телюх, М. Століта, С. Століта, Афанасьєв, Доценко, Сінькевич, Циц, Хребтатий, Бойчук, Олексійчук

«Торнадо»: Дем’янюк, Дм. Власюк, Ден. Власюк, Матвієнко, Бантус, Лук’янов, Моцний, Овчарук, Бєляк

Попередження: С.Століта (23), Олексійчук (38)

 Свої «розбірки» відбувалися і на дні турнірної таблиці групи Б. Обидва колективи в особистому протистоянні вирішували кому погрузнути на дні «турнірки» , а кому поліпшити своє  становище сходженням наверх, ближче до середняків. Більш вдалими виявилися «інкогнітівці», які зуміли в надрезультативному матчі перестріляти свого конкурента за виживання. Вирішальним для «Інкогніто» став початок другого тайму, в якому «червоні» зуміли чотири рази поспіль вразити ворота суперника і практично вирішити результат поєдинку. До честі «торнадівців» вони продовжували шукати підходи до воріт суперника, але короткочасна розконцентрація виявилася для них визначальною.

 

«Booster» – «Меблі-Лідер» – 3:8 (1:4)

 

Голи: А.Дячок (13), Жуковський (30), О.Дячок (32) – Машталер (10,29), Ващук (12,23), О. Суєцький (16,38), Бухер (27), Литвинюк (50)

«Booster»: А. Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук, О. Дячок, В. Дячок, Орехівський, Копицяк

«Меблі-Лідер»: Антощук, Мельничук, Ващук, О. Суєцький, І. Суєцький, Шилов, Машталер, Сівак, Ананін, Вороністий, Кузьменко, Литвинюк, Мазурок, Козак

Попередження: В.Дячок (28) – Мельничук (30)

Три залікових бали забрали в свою скарбничку і «Меблі-Лідер». Учасник майже всіх турнірів під егідою АМФФХО без видимих проблем обіграв новачка турніру – команду «Booster». Відзначаємо черговий гол Машталера зі штрафного, який в даному компоненті наразі є одним з кращих виконавцем стандартів в Дивізіоні 3. Дві вікторії поспіль із загальним рахунком 16: 5 дозволяють підопічним Дмитра Бухера зберігати надію на потрапляння в плей-офф, в той час як «Booster-у» також не варто впадати у відчай, а продовжувати награвати свій оригінальний стиль, в якому навіть знаходиться місце атакуючому воротареві Андрію Дячку, що не соромиться бігати в атаку і систематично засмучувати своїх колег по амплуа, що він і зробив у черговий раз у звітному поєдинку.

 

«Зооветпром-Поділля» – «Lifecell» – 3:5 (3:1)

 

Голи: Кубряков (13), Тимощук (16), Іщук (24,автогол) – Слободенюк (4), Остафійчук (19), Павлік (37), Кузнєцов (40), Янчук (50)

«Зооветпром-Поділля»: Пилипчук, Мартинюк, Скібінський, Кордіяка, Кубряков, Босак, Косецький, Тимощук, Секліцький, Швед, Бабійчук

«Lifecell»: Барабаш, Власов, Дронг, Іщук, Ковальчук, Кондратюк, Кузнєцов, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Павлік, Слободенюк, Янчук

Попередження: Слободенюк (25)

Вкрай прикрої поразки зазнали в 7 турі «зооветпромівці». Довівши до логічної перемоги перший тайм, у другому «фармацевти» не впоралися із впертим і більш організованим «Lifecell-ом» і в підсумку дозволили підтягнутися до себе конкурентам –«УПП» і «Моноліт-у». Таким чином,  переможна серія «лайфселовців»  налічує вже 5 матчів , а  особливо хочеться відзначити захисну лінію клубу, яка і дозволяє даному колективу здобувати перемогу за перемогою. Не можна не відмітити і перший гол Ангеліни Павлик в сезоні, який вніс вирішальний перелом в ігрову динаміку матчу. Не дивлячись на те, що завдання потрапляння в першу четвірку командою вже практично вирішене, тим цікавіше буде подивитися на неї в матчах проти головних фаворитів групи – «Фахівця» і «МобіФренда».

 

«Тепловик» – «UBC-Лезнево» – 2:6 (1:4)

Голи: Сулима (6), Мишко (43) – Сокирко (5,46), Тадля (14, 37), Ягринець (22,35)

«Тепловик»: Жиловський, Стець, Мишко, Поліщук, Лисий, Стеценко, Сулима

«UBC-Лезнево»: Дащук, Ягринець, Гоцуляк, Микитюк, Сокирко, Ісхаков, Сьомін, Тадля, Дрижа

Матч команд із протилежних полюсів турнірної таблиці не приніс несподіванок. Фаворит поєдинку на папері і на ділі показав різницю в класі між суперниками. У властивій для себе манері – спокійно, розмірено, неспішно –  ЮБС розтягував оборону суперника, вміло користуючись виникаючими при цьому вільними зонами, витрачаючи на це рівно стільки зусиль, скільки було потрібно. Дублі Тадлі і Ягринеця принесли підопічним Олександра Дрижі чергову впевнену перемогу (6-ту поспіль). У «тепловиків» ж, в черговий раз, хочеться відзначити Богдана Сулиму, який помітно виділяється на полі своєю активністю і юнацькою енергією. В активі молодого обдарування «ДЮСШ» – гол і гольова передача. Дійсно якісне  підписання «Тепловика», яке  вже приносить результат на майданчику.

 

«ДЮЦ Іскра» – «Легіон» – 2:0 (0:0)

Голи: Ноль (37), Гурняк (45)

ДЮЦ «Іскра»: Жовтобрюх, Музиченко, Борис, Макар, Божко, Гурняк, Ноль, Шумський, Решетник, Васильчук,

«Легіон»: Мілаш, Маляренко, Попик, Козубець, Бардієр, Кравчук, Кулик, Голова, Підручний

Попередження: Підручний (46)

Активно почала збирати «свої» очки і «Іскра». «Червоні» підійшли до даного поєдинку з усією серйозністю і, старанно «засушивши» атаки суперника в першому таймі, після перерви самі двічі вжалили «Легіон» та впритул підібралися до першої четвірки. Чи заслуговують в ній бути юні дарування Дениса Божка доведеться їм доводити особисто вже найближчим часом. В останніх двох турах в очних зустрічах зі «Смайлом» і «Максимумом». «Легіону» ж поки доводиться відмовитися від надій на плей-офф, але, думаю, подібне завдання перед командою і не стояло, а свою головну мету – показати, що воїни АТО вміють і хочуть грати в міні-футбол, вони вже продемонстрували, попивши крові у кожного з клубів групи Б.

 

«Раково-сіті» – «Аванті» – 7:2 (4:0)

Голи: Кубряк (6), Левченко (13,15), Ковальов (16,27), Гурман (34), Сікора (41) – Савчук (27), Шабатура (30)

«Раково-сіті»: Гурман, Левченко, Сікора, Ковальов, Сонник, Головко, Рубцов, Ніколайчук, Рогатюк, Кубряк

«Аванті»: Савчук, Біда, Панчук, Артемчук, Шабатура, Камінський, Тріфонов, Крутилко, Медведчук, Семенюк

Попередження: Ковальов (8) – Тріфонов (24), Савчук (30), Камінський (43)

Дозволила собі покуражитись і молодь з «Раково-сіті». 4: 0 до перерви, 7: 2 – за підсумками зустрічі, голи на будь-який смак, від дальнього удару в «дев’ятку» від Левченка  до витонченої перекидки воротаря від Ковальова, не забитий 10-метровий і перевірка декількох нових юних гравців у складі «синіх ». Чергова втрата лідерів команди знову змушує Віталія Рубцова підшукувати їм рівноцінну заміну, поступово готуючи команду до зимового чемпіонату. Що ж стосується «Аванті», то команді не варто опускати руки і потрібно продовжувати радіти кожному, нехай навіть хвилинному успіху. Залікові бали і перемоги обов’язково прийдуть, а поки, абсолютний дебютант Преміум-ліги продовжує старанно працювати над помилками і над побудовою власної командної гри.

 

«Смайл» – «Алея Взуття» – 4:12 (2:7)

Голи: Юрченко (10), М.Лисий (16), Скотинянський (28), О.Лисий (29) – Гребенюк (2,19), Бойко (11,35), Данілов (14), Д.Ціпко (17,автогол), Скотинянський (20,автогол), (Котенков (24), Душкін (32,43), Караім (43), Ткачук (47)

«Смайл»: Побута, Д. Ціпко, Міхно, Юрченко, М.Лисий, О. Лисий, Тарасов, Квока, Скотинянський, Дзюбрицький

«Алея Взуття»: Щепанський, Данілов, Гребенюк, Бойко, Гончарук, Душкін, Котенков, Ткачук, Кондратенко, Караім, Цвігун

Попередження: Побута (49) – Щепанський (31)

Катком по суперниках. Саме такою фразою можна коротко охарактеризувати виступ «Алеї Взуття» у нинішньому сезоні. Сподіваємось, що вперше переконавши гравців «Феміди» виступати на штучних полях літньої Преміум-ліги, Сергій Радзвіл розраховує, як мінімум, на перемогу в чемпіонаті, а не тільки на розгроми рядових учасників третього дивізіону. Першу перевірку більш-менш серйозним суперником «червоні» не пройшли, вилетівши з розіграшу кубка від перебуваючого в зоні вильоту «Політехніка», а тому доводити свої амбіції команді доведеться вже тільки в чемпіонаті. У зв’язку з цим, всі з нетерпінням чекають останнього туру і центрального матчу, напевно, всього групового етапу – «Алея-Взуття» – «UBC-Лезнево», який і визначить переможця групи. «Смайл» ж ніяк не може віднайти ту гру, яка дозволяла їй громити суперників в стартових турах. Можливо, причиною цього стала травма «мотора» команди – Ціпка Костянтина, до того ж команді явно не вистачає удачі (чого тільки коштує не забитий на останніх секундах дабл-пенальті в найважливішому матчі проти «Максимума»). Кінцівка чемпіонату ж у братів Лисих і компанії така, що не побажаєш і ворогові: не знаючі поки що втрат очків «UBC-Лезнево», а також швидкі і голодні до перемог «Іскра» і «Раково-сіті». Але шанси на бажану четвірку все ще залишаються, тому, думається, «смайлики» ще «попиляють» і попсують нерви опонентам.

 

«Максимум» – «Носорог» – 2:3 (1:2)

Голи: Кравчук (16), Кравецький (38) – Куцак (16), Туменко (19), К.Флерко (39)

«Максимум»: Ткачук, Подуфалий, Королишин, Нестенюк, Андрушкевич, Клімішен, Сліпачук, Кравецький, Казва, Клубніцький, Амелін, А.Кравчук, Резніченко, Кирик

«Носорог»: Балабанов, К. Флерко, Різник, Туменко, Молодих, С.Кравчук, Кузюткін, Куцак, Бевза, Васильков

Попередження: Кравецький (23)

Центральний матч 6-го туру в групі Б і найважливіша битва за 3 очки закінчилася мінімальною перемогою «Носорога», що дозволило останнім обійти опонента і тимчасово зайняти третє місце в групі. Матч підтвердив усі очікування, в ньому було все : від емоцій, які часом били через край, до запеклої боротьби на кожній ділянці поля, чудові  по виконанню  голи, не забиті 10-метрові удари, порятунки команд воротарями та  інтрига до фінального свистка. Вольова перемога підняла «Носорог» відразу на дві позиції в турнірній таблиці, а «Максимум» тепер чекає неприємне і складне закінчення  регулярного чемпіонату: дуелі проти лідерів «Алеї Взуття», «UBC-Лезнево» і, напевно, ключовий поєдинок за четвірку проти «Іскри». Останній тур у цій групі взагалі очікується вкрай спекотним, що ще більше підтверджує абсолютну непередбачуваність результатів і неприйняття будь-яких авторитетів в  Дивізіоні 3.

 

А ми запрошуємо всіх вас стежити разом з нами за подіями у вирішальних матчах регулярної частини чемпіонату на футбольних майданчиках або ж за результатами на  нашому сайті і у групах у соцмережах.

 №  Підгрупа А І В Н П Мз Мп О
1 Фахівець 6 5 0 1 40 22 15
2 Lifecell 5 5 0 0 24 10 15
3 МобіФренд 6 3 2 1 33 29 11
4 Зооветпром-Поділля 6 3 0 3 28 25 9
5 Моноліт 6 3 0 3 19 21 9
6 УПП 6 3 0 3 17 19 9
7 Меблі-Лідер 6 2 1 3 28 26 7
8 Інкогніто 6 2 0 4 24 29 6
9 Торнадо 5 1 1 3 19 29 4
10 Booster 6 0 0 6 16 38 0

 

 

 №  Підгрупа В І В Н П Мз Мп О
1 Алея Взуття 6 6 0 0 52 9 18
2 UBC-Лезнево 6 6 0 0 33 13 18
3 Носорог 6 4 1 1 15 10 13
4 Максимум 6 3 1 2 25 12 10
5 Смайл 6 3 1 2 27 20 10
6 ДЮЦ Іскра 6 3 0 3 19 24 9
7 Раково-сіті 6 2 0 4 22 28 6
8 Тепловик 6 1 0 5 8 33 3
9 Легіон 6 0 1 5 9 23 1
10 Аванті 6 0 0 6 7 45 0

 

Бевза Микола, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ