Преміум-ліга: завершення групового етапу у дивізіоні 2 обіцяє бути неймовірно цікавим

0
1977

Огляд матчів 8-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Поступово наближається до завершення груповий етап у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 15-го та 16-го липня, тут були зіграні поєдинки 8-ого туру, результати яких до максимуму загострили інтригу на усіх полюсах турнірної таблиці напередодні заключних матчів «регулярки». Також визначився і перший учасник плей-офф у дивізіоні 2. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Закріпився на першій сходинці «Менс», який у неймовірно видовищному поєдинку здолав «ЕкоАльт». З перших хвилин суперники розпочали діяти, що називається «без захисту», а на майданчику можна було спостерігати справжні «гойдалки», у яких шальки терезів змінювалися то в один, то в інший бік. Вирішальною стала реалізація, яка виявилася кращою у «червоних», які колективними зусиллями провели шість голів у ворота Величка. «ЕкоАльт» ж зумів відповісти п’ятьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 6:5 на користь «Менса», який продовжує лідирувати у дивізіоні 2 та за три тури до завершення групового етапу здобуває путівку у плей-офф.

Одинадцять забитих м’ячів також побачили глядачі у зустрічі між «Ауді» та «Лунтіком». Розпочали активніше гру «салатові», які вже до 9-ої хвилини провели три «сухі» голи  у ворота свого опонента, однак «автомобілісти», яких повів за собою Ковбасюк, зуміли зібратися силами і потроху розпочали відігравати відставання у рахунку. Надалі суперники обмінювалися забитими м’ячами на будь-який смак вибагливої публіки, а перевага «Лунтіка» танула, наче сніг навесні, і під завісу зустрічі взагалі стала мінімальною, однак на більше у «Ауді» не вистачило ні сил, ні можливостей – непроста перемога «Лунтіка» з рахунком 6:5, яка дозволяє дебютанту дивізіону 2 піднятися на високе четверте місце у турнірній таблиці, а ось «Ауді» залишається на останній позиції, і аби уникнути прямого вильоту в останніх трьох турах підопічним Володимира Студенця потрібно розраховувати не лише на власні сили, а й на осічки конкурентів у боротьбі за виживання.

Центральним ж у 8-ому турі виглядало протистояння між «Патріотом-Vігором» та «ЕкоАльтом-Адрією», які після не дуже вдалого старту зуміли нарешті знайти свою гру, і наразі заслужено займають місця у верхній частині «турнірки». Щодо подій на майданчику, то ніхто з суперників особливо не волів ризикувати, головну увагу приділяючи захисту власних воріт, а нулі на табло трималися до середини другого тайму. Як кажуть, гра йшла «до гола», і забити його пощастило «патріотівцям», коли Чайковський холоднокровно реалізував пенальті, призначений у ворота «зелених». Усі питання про переможця зняв влучний удар Палійчука – 2:0 на користь «Патріот-Vігора», який завдяки цьому успіху виходить на третю позицію, і в останніх турах цілком може покращити власний результат, оскільки на підопічних Ігоря Вислободського очікують зустрічі із дуетом лідерів – «Менсом» та «ККФА-Vivasan».

Здобув три очки і «ККФА-Vivasan», який в 8-ому турі у напруженому поєдинку здолав опір «Інтерпродсервіса», який після вдалого старту зазнав двох поразок поспіль і опустився за межі першої трійки. Здавалося, що «сині» перервуть свою невдалу серію у цій зустрічі, на що натякав гол Самолиги всередині першого тайму, однак розвинути свій успіх підопічним Сергія Малукалова не судилося. Ще до перерви Гуменний та Бігус перевернули у матчі все на користь «вівасанівців», а гол Кордаса на останніх секундах остаточно зняв усі питання щодо переможця – вольова перемога «ККФА-Vivasan з рахунком 3:1, яка дозволяє йому закріпитися на другій позиції.

Осічками «ЕкоАльт-Адрії» та «Інтерпродсервіса» цілком міг скористатися «Атлетик-Ферозіт», однак не зумів здолати опір «Філтекса». Багатий на моменти поєдинок завершився результативною нічиєю, а кращими по такій грі були голкіпери обох команд, які не раз були змушені вступати у гру. Отже – нічия з рахунком 2:2, якою навряд чи можуть бути задоволені обидва суперники, і яка впритул наближає «Філтекс» до зони плей-офф, а «атлетикам» дозволяє наздогнати вище згадані «ЕкоАльт-Адрію» та «Інтерпродсервіс», у яких також по 12 залікових балів за підсумками 8 турів, однак за рахунок перемог у особистих зустрічах над конкурентами в цьому міні-турнірі вищу позицію у табелі про ранги наразі займають підопічні Олега Рогульського.

У нижній частині турнірної таблиці ключовим був поєдинок між «Соколом-2» та «Політехніком». Так звана «гра за 6 очок», у якій обидвом суперникам була потрібна лише перемога, сповна потішила численних глядачів зливою забитих м’ячів та інтригою до останніх секунд. Спочатку, впевненіше виглядали «соколята», які пішли на перерву із відчутною перевагою у два забиті м’ячі, однак у другій 25-ти хвилинці «Політех», продемонструвавши характер, зумів не лише відігратися, а й вийти вперед у рахунку, проте останнє слово в цій зустрічі було за «Соколом-2», а саме за Артемом Барабашем, гол якого встановив в підсумку на табло нічийний рахунок – «мирова» з рахунком 5:5, яка залишає обидва колективи в нижній частині табелі про ранги.

Підсумовуючи 8-ий тур зазначимо, що його результати дали поки що більше питань, ніж відповідей, і враховуючи неймовірну щільність на всіх ділянках «турнірки» (5-е місце від 10-го відділяє лише 4 очки – прим. автора), можна стверджувати, що боротьба в останніх турах як і за вихід у плей-офф, так і за збереження прописки у дивізіоні 2 обіцяє бути неймовірно цікавим.

У наступному, 9-ому турі (матчі 22-23 липня) зустрінуться наступні пари команд: «ЕкоАльт» – «Лунтік», «Менс» – «Інтерпродсервіс», «Ауді» – «Політехнік», «ККФА-Vivasan» – «Атлетик-Ферозіт», «Сокіл-2» – «ЕкоАльт-Адрія», «Філтекс» – «Патріот-Vігор».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 8-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Патріот-Vігор» – «ЕкоАльт-Адрія» – 2:0 (0:0)

Арбітри: Данилюк, Фертюк

Голи: Чайковський (39, пен.), Палійчук (42)

«Патріот-Vігор»: Ковальчук, Вислободський, Глушок, Чайковський, Чеботарьов, Палійчук, Марущак, Атласюк, Шадрін

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Трофанюк, Гончар, Миронюк, Яворський, Лис, Музика, Годованюк, В. Рогульський

Попередження: Шадрін (44)

«ККФА-Vivasan» – «Інтерпродсервіс» – 3:1 (2:1)

Арбітри: Гончарук, П. Сас

Голи: Гуменний (21), Бігус (24), Кордас (50) – Самолига (18)

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, О. Понятовський, Токовенко, Шуляк, Сушицький, Забавський, Феринський, Пелехатий, Чабан, Кордас, Король, Ковальчук, Гуменний, Бігус

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Самолига, Є. Первєєв, Віхренко, Ліщук, Гончар, Волошин, Троян

Попередження: Ковальчук (43) – Первєєв (11), Ліщук (34), Троян (48)

«Ауді» – «Лунтік» – 5:6 (2:4)

Арбітри: П. Сас, Гончарук

Голи: Ковбасюк (15, 32, 45), Алексєєв (20), Кореганов (38) – Подвисоцький (1, 5), Радюк (9, 22), Рижук (28), Петреченко (38)

«Ауді»: Бондарчук, Алексєєв, Кучер, Ковбасюк, Студенець, Загребельний, Шатілов, Галкін, Головань, Кореганов, В. Понятовський, Гулега, Боденчук

«Лунтік»: Казановський, Шевчук, Подвисоцький, Галак, Р. Чекирда, Рижук, Заболотний, Пушкар, Петреченко, П. Чекирда, Олянюк, Радюк

Попередження: Алексєєв (12), Бондарчук (36) – П. Чекирда (38), Радюк (49)

«Сокіл-2» – «Політехнік» – 5:5 (3:1)

Арбітри: Логвіненко, А. Сас

Голи: Барабаш (13, 41), Омарі (15, 33), Хмиз (22) – Клапченко (18), Вільчинський (21), Майданюк (22), Жилович (29), Гриньков (38)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Хмиз, Корнєєв, Барабаш, Тихонець, Стасішин, Сохорук, Гаврилюк

«Політехнік»: Пекнич, А. Салабай, Забродський, Жилович, Клапченко, Майданюк, Вільчинський, Гриньков, Крулік

Попередження: Омарі (9) – Забродський (23)

«Менс» – «ЕкоАльт» – 6:5 (2:1)

Голи: Самонов (5, 30), Козубович (18), Дуда (28, 47), Левчук (39) – Михайлов (21, 34, 47), Рибчинський (37), Мокрота (43)

«Менс»: Левчук, Дуда, Скальський, Козбович, Є. Павлюк, Самонов, Лісоводський, Шперчук

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Мокрота, Булка, Михайлов, Потюк, Рибчинський, Луцюк, Камінський

Попередження: Мокрота (41)

«Філтекс» – «Атлетик-Ферозіт» – 2:2 (0:0)

Арбітри: Данилюк, Сохорук

Голи: Ярославський (34), Ковальчук (37) – Босак (33), Загребельний (34)

«Філтекс»: Шляховий, Васильчук, Якубовський, Дацишин, Юнчик, Ярославський, Юрко, Загуровський, Ковальчук, Щербатюк, Ходаковський

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Сорока, Волошин, Божик, Розізнаний, Умаров, Босак, Романов, Басараб, Місюра

Попередження: Щербатюк (23), Васильчук (48)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області