Преміум-ліга: злива голів, рекорд Шкрябця та феєричний «Ротор»

0
2030

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Триває пора вирішальних матчів у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У найсильнішому його дивізіоні, дивізіоні 1, минулого вік-енду добігла до свого завершення чвертьфінальна стадія плей-офф, стартували матчі півфінальних серій, а також розпочалася боротьба у Кубку Поділля та Кубку Виклику. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Розпочнемо з чвертьфінальних серій плей-офф, де доля путівок до півфіналу синхронно вирішилася за підсумками двох матчів. Найбільш емоційним видався другий матч серії між «Ротором» та «Прикордонником». «Роторці», окрилені вольовою перемогою у першій зустрічі, впевненіше виглядали на старті і другого протистояння, втіливши свою перевагу у забитий м’яч зусиллями Ращика всередині першого тайму. Цей гол довгий час залишався єдиним у зустрічі, а все вирішив відрізок з 37-ої по 39-у хвилину, коли «салатові» зусиллями Стасюка та Шпакова використали провали в обороні суперника, таким чином довівши рахунок на табло до розгромного. Влучний удар Малишевського подарував промінець надії «прикордонникам», однак останнє слово в цій зустрічі залишилося за номінальними господарями, а саме за Ращиком, який, до слова, був кращим в цей день у складі обох команд – 4:1 на користь «Ротора», який здобуваючи другу перемогу крокує до півфіналу плей-офф.

На цій стадії «Ротор» зіграє із «Динамо-ГУНП», яке і в другій грі переграло «Ротор-2». «Динамівці» надпереконливо провели кінцівку першого тайму, коли завдяки вдалим діям Грицика та Розгона, що протягом хвилини колективними зусиллями тричі змусили капітулювати Данилюка, зробили більш ніж переконливу заявку на підсумковий успіх. Після цього «білі» перейшли на вже звичну гру в п’ять польових, вирішивши вочевидь, зіграти на утримання виграшного рахунку, але ця тактика майже не увінчалася крахом для номінальних гостей. Логвіненко та Камінський, по черзі покаравши «поліцейських» за неприпустимі помилки при розіграші «зайвого», повернули у матчі інтригу, і далі впевненіше виглядав «Ротор-2». Однак реалізація вперто підводила «салатових», а ось їх суперник подібним марнотратством не страждав, а гол Сохорука на останніх хвилинах остаточно зняв усі питання щодо переможця – 4:2 на користь «Динамо-ГУНП».

Впевнено подолав стадію 1/4 фіналу плей-офф і переможець регулярного чемпіонату – «Хмельницькі делікатеси», які і в другому її матчі здолали «Сокіл-3». На відносно швидкий гол Ніка «соколята» зуміли відповісти своєчасним влучним ударом Луцюка, але на перерву команди пішли за мінімальної переваги «делікатесних», коли Морочківський у падінні самовіддано переправив шкіряний снаряд у ціль після прострілу з флангу. Після перерви «Сокіл-3» активно намагався переламати хід подій на майданчику, однак блискуче діяв Самчук, не раз рятуючи свою команду, а коли він і був безсилим, гравців у жовтій формі підводила реалізація створених моментів. Натомість підопічні Віктора Вербового подібних проблем не мали, і вдало зігравши на помилках суперника довели справу до розгрому. Гол Ситника після швидкого розіграшу «стандарту» фактично зняв усі питання щодо переможця, а закріпили успіх номінальних гостей Морочківський та Кащук – 5:1 на користь «Хмельницьких делікатесів».

Перший матч серії між «АВІСТ-Cook Drive» та «Beerlogoю» наштовхував на думку, що боротьба у ній буде дуже і дуже цікавою, однак на ділі все вийшло зовсім по-іншому. Все вирішилося вже у другій грі, коли «авістівці» наче катком переїхали свого суперника, відвантаживши у ворота «Beerlogи» відразу 18 (!) забитих м’ячів. Найбільше «феєрив» у стадії завершення атак номінальних господарів Шкрябець, який відзначився у звітній грі відразу 10 (!) разів, ставши таким чином першим гравцем в історії Преміум-ліги, кому підкорилося подібне досягнення в одному матчі, і завдяки цьому вийшов у лідери рейтингу бомбардирів дивізіону 1. «Beerloga» ж зуміла відповісти лише голом престижу – більш ніж переконлива перемога «АВІСТ-Cook Drive» з рахунком 18:1.

Як виявилося пізніше, вона стала для «АВІСТа» пірровою, оскільки наступного дня чинний чемпіон дивізіону 1 не зібрався на перший матч 1/2 фіналу проти «Хмельницьких делікатесів». Ця неявка стала для «АВІСТ-Cook Drive» вже другою у сезоні, і тепер вочевидь на нього згідно регламенту очікуватиме зняття із турніру, а «делікатесні» таким чином вийдуть без бою до фіналу.

Іншу перепустку до фінальної серії розпочали розігрувати «Динамо-ГУНП» та «Ротор», перший поєдинок між якими видався доволі динамічним. В першому таймі забитими м’ячами обмінялися Ращик та Соколюк, а ось після перерви вирішальними стали краща фізична готовність «салатових» та геній Рудого. Кіпер «Ротора» парирував моментами просто неймовірні м’ячі, вселяючи цим самим впевненість у дії партнерів по команді, які спіймавши кураж колективними зусиллями чотири рази у другій 25-ти хвилинці вразили ворота чинного срібного призера турніру. «Динамо-ГУНП» ж спромоглося відповісти лише голом активного Соколюка та дещо підсолодити гіркоту власного фіаско, а справжніми героями зустрічі стали Сергеєв та Ращик, оформивши по дублю. Отже, 5:2 на користь «Ротора», який таким чином виходить вперед у півфінальній серії до двох перемог.

У Кубку Виклику за підсумками першого туру лідирує «Forex Club», який розпочав боротьбу у турнірі з розгромної перемоги над «Червоною Зіркою» – 13:3. З перемоги стартував тут і «Вентс», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за «Тетру» – 7:4.

Стартували баталії і у Кубку Поділля, де команди, які вибули з боротьби на стадії чвертьфіналу плей-офф, по коловій системі розіграють підсумкові місця з 5-ого по 8-е. За підсумками першого туру тут лідирує «Ротор-2», який впевнено розібрався із «Прикордонником» – 6:2. Три очки також має у власному активі і «Сокіл-3», який в напруженій боротьбі мінімально переграв «Beerlogу». У рівній грі все вирішив гол Луцюка, забитий на останніх хвилинах зустрічі – 3:2 на користь «Сокола-3».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ У ДИВІЗІОНІ 1

«АВІСТ-Cook Drive» – «Beerloga» – 18:1 (4:1)

Рахунок у серії: 2:0

Арбітри: Щепанський, Подворний

Голи: Шульган (4, 42, 45), Шкрябець (8, 25, 35, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 50), Мельник (16, 34, 39), Підручний (29, аг.), Алексєєв (31) – Папірович (14)

«АВІСТ-Cook Drive»: Слободянюк, Шкрябець, Мельник, Черкезов, Шульган, Семенчук, Алексєєв, Косяк, Олексюк

«Beerloga»: Гарбар, Кучерук, Зощук, Папірович, Підручний, Стеценко, Антонов

Попередження: Кучерук (19)

«Ротор-2» – «Динамо-ГУНП» – 2:4 (2:3)

Рахунок у серії: 0:2

Арбітри: Подворний, Щепанський

Голи: Логвіненко (20), Камінський (21) – Грицик (16, 17), Розгон (18), Сохорук (49)

«Ротор-2»: Данилюк, Олексійчук, Дудар, Паляниця, Штолько, Крутяков, Камінський, Гайдашевський, Логвіненко, Федоченко

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соколюк, Березовський, Наскальний, Розгон, Бойчук, Грицик

Попередження: Штолько (43) – Соколюк (45), Розгон (49)

«Ротор» – «Прикордонник» – 4:1 (1:0)

Арбітри: Божко, Щепанський

Голи: Ращик (11, 50), Стасюк (37), Шпаков (39) – Малишевський (40)

«Ротор»: Рудий, Стасюк, Шпаков, Красножон, Шлапак, Ращик, Кострицький

«Прикордонник»: Тимощук, В. Мельников, Рефель, Малишевський, Сологуб, Маркович, Петрів, Собко, Пантелєєв

Попередження: Шпаков (50)

«Сокіл-3» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:5 (1:2)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Луцюк (18) – Нік (7), Морочківський (20, 38), Ситник (36), Кащук (40)

«Сокіл-3»: Гончар, Глас, Розпаченюк, Алексейчук, Цилепа, Першин, Луцюк, Трочинський, Чемерис, Замогильний

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Рябоконь, Романюк, Ситник, Нік, Морочківський, Богдан, Кащук, Дячук

Попередження: Замогильний (33) – Морочківський (42)

«Вентс» – «Тетра» – 7:4 (2:4)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Бондар (13, 27, 38), Побережник (25, 46), Дикий (29), Нік (47) – Антончик (8, аг.), Гуринович (11, 18), Нагорічний (12)

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Дикий, Діброва, Антончик, Монастирський, Нік, Бондар, Стець

«Тетра»: Грабенчук, Р. Кузьмін, Терлецький, Гуринович, Нагорічний, Задерейко, Скалій, Шушвар

Попередження: Діброва (18), Бондар (40), Монастирський (50) – Скалій (48)

«Forex Club» – «Червона Зірка» – 13:3 (8:0)

Голи: Олянчук (3, 8, 10, 46), Шутяк (9, 21, 22, 24, 40, 47), Сяньков (19), Сандулов (39), Власов (43) – Голець (37, 47), Р. Огороднічук (42)

«Forex Club»: Сандулов, Власов, Сяньков, Шутяк, Олянчук, Успенський

«Червона Зірка»: Януш, Голець, Мевша, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Савчук, Сироватко, Будченко, Петрук, Третьяков

Попередження: Шутяк (12) – Д. Огороднічук (35)

«АВІСТ-Cook Drive» – «Хмельницькі делікатеси» – -:+

Арбітри: Жмурко, Подворний

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Кащук, Рябоконь, Ситник, Богдан, Нік, Дячук

«Динамо-ГУНП» – «Ротор» – 2:5 (1:1)

Рахунок  у серії: 0:1

Арбітри: Подворний, Жмурко

Голи: Соколюк (17, 45) – Ращик (6, 31), Сергеєв (43, 49), Красножон (44)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Наскальний, Бойчук, Соколюк, Розгон, Бабій, Сохорук, Березовський, Соботюк, Заєць, Колесников

«Ротор»: Ращик, Шлапак, Красножон, Сергеєв, Туз, Стасюк, Шпаков, Рудий

Попередження: Березовський (40)

«Сокіл-3» – «Beerloga» – 3:2 (2:2)

Арбітри: Божко, Данилюк

Голи: Замогильний (1, 8), Луцюк (49) – Підручний (6), Плосконос (19)

«Сокіл-3»: Гончар, Алексейчук, Трочинський, Розпаченюк, Першин, Замогильний, Глас, Цилепа, Луцюк, Чемерис

«Beerloga»: Гарбар, Підручний, Бабій, Кравецький, Стеценко, Плосконос

Попередження: Гончар (19) – Плосконос (21)

«Ротор-2» – «Прикордонник» – 6:2 (4:1)

Арбітри: Жмурко, Вислободський

Голи: Логвіненко (16), Крутяков (19, 25, 29), Штолько (23), Олексійчук (48) – Сологуб (17), Малишевський (47)

«Ротор-2»: Паляниця, Олексійчук, Штолько, Дудар, Крутяков, Камінський, Гайдашевський, Орошкевич, Логвіненко, Федоченко

«Прикордонник»: Тимощук, В. Мельников, Малишевський, Сологуб, Рефель, Собко, Маркович, Петрів, Пантелєєв

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області