Преміум-ліга: злива голів та непрості перемоги лідерів

0
2038

Огляд матчів 5-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Неймовірно цікавим видався 5-ий тур у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, матчі якого відбулися минулого вік-енду, 1-ого та 2-ого липня. Хоч і всі фаворити здобули чергові перемоги, однак далися вони їм дуже і дуже непросто. Про все це далі у нашому огляді.

Закріпив лідерство у дивізіоні 2 «ККФА-Vivasan», який в 5-ому турі переграв «Філтекс». Для «вівасанівців» цей матч був сотим офіційним у їх історії, і бажання вдало провести ювілейний поєдинок вдалося взнаки у першому таймі, коли у ворота «помаранчевих» залетіло три «сухих» м’ячі. Віддамо належне «Філтексу», який зумів зібратися, і продемонструвавши характер у другій 25-ти хвилинці героїчно відігратися, після чого влучними ударами обмінялися Гуменний та Чижов. Все вирішив гол Матковського наприкінці поєдинку, а ось знову відігратися «філтексівці» вже не зуміли – 5:4 на користь «ККФА-Vivasan», який із стовідсотковим показником продовжує лідирувати у дивізіоні 2.

Дихає йому в спину «Інтерпродсервіс», який в напруженому поєдинку переграв «Політехнік». Матч двох «граючих» команд став справжнім подарунком для численних вболівальників, а щодо подій на майданчику, то вже на 10-ій хвилині «сині» володіли розгромною перевагою у рахунку, однак «Політехнік» ще до перерви зумів нівелювати дане відставання, і далі рівна гра справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Євген Пєрвєєв, гол якого під завісу зустрічі приніс номінальним гостям непросту перемогу з рахунком 5:4.

Замикає чільну трійку «Атлетик-Ферозіт», що в 5-ому турі переграв у надрезультативному поєдинку «Лунтік». Обидві команди діяли, що називається «без захисту», і за таких умов влучнішими виявились «атлетики», які на шість пропущених голів у власні ворота зуміли відповісти дев’ятьма забитими – 9:6 на користь «Атлетика-Ферозіта». В схожому стилі пройшов і поєдинок між «ЕкоАльтом» та «Соколом-2». У цій зустрічі глядачі побачили відразу чотирнадцять забитих м’ячів, більшість яких влетіла у ворота «ЕкоАльта», а справжнім злим генієм «зелених» став Ідріс Омарі, відзначившись шістьма точними ударами. В підсумку – результативна перемога «Сокола-2» з рахунком 8:6, яка піднімає наймолодшу команду Ліги на шостий рядок у табелі про ранги.

Четверту сходинку обіймає «Менс», який в 5-ому турі впевнено розібрався із «ЕкоАльтом-Адрією». «Червоні» в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку провівши у його ворота по три м’ячі в кожному з таймів, на що підопічні Олега Рогульського зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого став Панасюк – 6:1 на користь «Менса». Набирає форму після не дуже вдалого старту «Патріот-Vігор», здобувши вже другу перемогу поспіль. В 5-ому турі «патріотівці» переграли поки що головного аутсайдера турніру, «Ауді», однак ця перемога далася підопічним Ігоря Вислободського не дуже і просто. Довгий час на табло зберігався нічийний рахунок, однак номінальні господарі завдяки голам Вараниці та Атласюка зуміли схилити шальки терезів на свою користь – перемога «Патріот-Vігора» з рахунком 5:3, яка піднімає «білих» на 5-е місце у дивізіоні 2.

Наступного вік-енду команди дивізіону 2 проведуть відразу два тури, матчі яких обіцяють бути дуже і дуже цікавими. Надаємо далі Вашій увазі їх розклад:

У 6-ому турі (матчі 8 липня) зустрінуться наступні пари команд: «ККФА-Vivasan» – «ЕкоАльт», «Сокіл-2» – «Ауді», «Філтекс» – «Менс», «Патріот-Vігор» – «Лунтік», «ЕкоАльт-Адрія» – «Інтерпродсервіс», «Атлетик-Ферозіт» – «Політехнік».

У 7-ому турі (матчі 9 липня) зустрінуться наступні пари команд: «ЕкоАльт» – «Ауді», «ККФА-Vivasan» – «Менс», «Сокіл-2» – «Лунтік», «Філтекс» – «Інтерпродсервіс», «Патріот-Vігор» – «Політехнік», «ЕкоАльт-Адрія» – «Атлетик-Ферозіт».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 5-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«ЕкоАльт» – «Сокіл-2» – 6:8 (3:3)

Арбітри: Жмурко, Бондар

Голи: Хмиз (2, аг.), Михайлов (10, 23), Булка (40), Волощук (42, 46) – Омарі (2, 22, 30, 34, 41, 49), Барабаш (5), Гринь (46)

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Булка, Камінський, Волощук, Потюк, Щіпановський, Михайлов

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Мазур, В. Первєєв, Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Сохорук, Гаврилюк, Стасішин, Тихонець

 

«Філтекс» – «ККФА-Vivasan» – 4:5 (0:3)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Чижов (28, 47), Ярославський (34), Подольський (36) – Матковський (3, 48), Федорко (13), Гуменний (25, 39)

«Філтекс»: Щербатюк, Подольський, Дацишин, Вакух, Посмітюха, Ярославський, Юрко, Хдейр, Ковальчук, Чижов

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Федорко, Розуман, Качур, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Феринський, Чабан, Кордас, Король, Ковальчук, Гуменний

Попередження: Ярославський (27), Чижов (40) – Гуменний (16), Розуман (27)

 

«ЕкоАльт-Адрія» – «Менс» – 1:6 (0:3)

Арбітри: Фертюк, Бойко

Голи: Панасюк (39) – Козубович (2, 17), Є. Павлюк (12), Левчук (27), Дуда (36), Киданчук (40)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Яворський, Трофанюк, Годованюк, Гончар, Панасюк, Лис, Шнира, Миронюк, Франков, В. Рогульський

«Менс»: Попов, Лісоводський, Гілюк, Є. Павлюк, Козубович, Левчук, Дуда, Самонов, Киданчук, В. Павлюк

Попередження: Коник (8) – Козубович (45)

 

«Політехнік» – «Інтерпродсервіс» – 4:5 (3:3)

Арбітри: А. Сас, Фертюк

Голи: Садовнік (11), Дзюбак (12, 21, 38) – Гончар (7, 11), Панькевич (9, 35), Є. Первєєв (49)

«Політехнік»: Пекнич, Садовнік, Дзюбак, Н. Салабай, Гриньков, Забродський, А. Салабай, Крулік, Гаєвський

«Інтерпродсервіс»: І. Малукалов, Даньков, Панькевич, Самолига, Шевчук, Гончар, Є. Первєєв, Паштепа, Іщук

 

«Атлетик-Ферозіт» – «Лунтік» – 9:6 (4:3)

Арбітри: Ю. Папірович, Логвіненко

Голи: Яюс (1, 30), Волошин (18, 28, 35), Сорока (23), Рудковський (23), Басараб (35), Романов (49) – Босак (7, аг.), Рижук (15, 35), Петреченко (17, 33, 46)

«Атлетик-Ферозіт»: Денисюк, Яюс, Сорока, Волошин, Босак, Рудковський, Розізнаний, Басараб, Місюра, Дехтяренко, Романов

«Лунтік»: Пилипчук, Рижук, Заболотний, Чекирда, Петреченко, Подвисоцький, Шуляк, Олянюк, Гавришко, Гладкий

Попередження: Романов (17) – Подвисоцький (48)

 

«Патріот-Vігор» – «Ауді» – 5:3 (2:2)

Арбітри: Логвіненко, Данилюк

Голи: Палійчук (20), Чайковський (24, 31), Вараниця (39), Атласюк (50) – Алексєєв (5), Замогильний (16), Ковбасюк (38)

«Патріот-Vігор»: Насідач, Атласюк, Коротун, Вараниця, Чайковський, Вольський, Палійчук, Вислободський, Шадрін, Чеботарьов

«Ауді»: Алексєєв, Студенець, Галкін, Кучер, Замогильний, Ковбасюк, Дударєв, Баценко, Гулега, Сердунич

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ