Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 10-ого туру

0
1206

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Статистика туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 70
54 (7,71) Голи (в сер.) 497 (7,1)
3 (42,86%) Перемоги господарів 29 (41,43%)
1 (14,29%) Нічиї 13 (18,57%)
3 (42,86%) Перемоги гостей 28 (40%)
0 Пенальті призначено 7
0 Пенальті реалізовано 5 (71,43%)
21 (3) Попередження (в сер.) 209 (2,99)
3 (0,43) Вилучення (в сер.) 13 (0,19)
3 Крупні перемоги 27
1 Вольові перемоги 15
8 Дублі 70
3 Хет-трики 24

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Бабій Ігор Динамо-УМВС 10
Колесников Олексій Динамо-УМВС 10
Малишевський Юрій Спортлідер-3 10
Нємий Артур Газовик 10
Полупан Сергій Тетра 10
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 10
Шляховий Анатолій Спортлідер-3 10
Лемішевський Андрій Кардіфф 9
Мельник Максим Евеліна 9
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 9
Шляховий Костянтин Спортлідер-3 9
Донець Андрій Кардіфф 9 (1)
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 8
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 8
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 8
Яремчук Андрій Кардіфф 8
Музичук Олександр Тетра 7
Сакович Віталій Університет-Молокія 7
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 7
Яровий Сергій Університет-Молокія 7
Глас Артем Спортлідер-3 7 (1)
Богославський Андрій Університет-Молокія 6
Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К 6
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 6
Сергеєв Лев Арсенал 6
Слободян Андрій Арсенал 6
Юхимович Дмитро Спортлідер-3 6
Ахмедов Іван Тетра 6 (1)
Кучерявий Олег Евеліна 6 (1)
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 5
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 5
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 5
Романюк Артем Газовик 5
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 5
Аврам Олег Спортлідер-2 4
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 4
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 4
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 4
Гайдашевський Костянтин Ротор 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 4
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 4
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 4
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 4
Леонов Олександр Ковчег-Воля 4
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 4
Остапишен Сергій Газовик 4
Ошовський Артем Евеліна 4
Паюк Максим Газовик 4
Ребекевша Максим Кардіфф 4
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 4
Роговський Максим Спортлідер-3 4
Ситнік Олег Газовик 4
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 4
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 4
Шлапак Віталій Арсенал 4
Алексеєв Роман Спортлідер-2 4 (1)
Березовський Тарас Динамо-УМВС 3
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 3
Думанюк Артур Ротор 3
Загуровський Олександр Кардіфф 3
Камінський Олександр Ротор 3
Ковалишин Олег Спортлідер-2 3
Красножон Дмитро Арсенал 3
Крутяков Олександр Ротор 3
Кузьмін Ростислав Тетра 3
Мороз Віталій Університет-Молокія 3
Муляр Андрій Тетра 3
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 3
Соколюк Андрій Спортлідер-2 3
Стасюк Ігор Арсенал 3
Темнюк Микола Кардіфф 3
Ткачук Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 3
Філь Сергій Спортлідер-3 3
Федорко Артем Університет-Молокія 3
Чайковський Сергій Університет-Молокія 3
Черкезов Фархат Кардіфф 3
Штолько Максим Ковчег-Воля 3
Ячмінь Дмитро Університет-Молокія 3
Ісхаков Ігор Ротор 2
Глаз Вадим Газовик 2
Диняк Тимофій Тетра 2
Дуда Володимир Ковчег-Воля 2
Зарицький Ігор Конфермат-Епіцентр К 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Куречко Вадим Ковчег-Воля 2
Люблінський Артем Спортлідер-2 2
Мейко Владислав Конфермат-Епіцентр К 2
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 2
Паюк Михайло Газовик 2
Рефель Вадим Газовик 2
Сохорук Микола Динамо-УМВС 2
Щербань Владислав Спортлідер-2 2
Янчук Денис Арсенал 2
Ярмош Валерій Спортлідер-2 2
Антонюк Володимир Університет-Молокія 1
Бармак Андрій Газовик 1
Белінський Микола Евеліна 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 1
Глушок Ігор Динамо-УМВС 1
Грабенчук Артем Тетра 1
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 1
Кручек Богдан Спортлідер-2 1
Левченко Максим Ротор 1
Лисенко Денис Газовик 1
Логвіненко Іван Ротор 1
Лук’янов Сергій Кардіфф 1
Манільчук Ігор Кардіфф 1
Михальчук Дмитро Газовик 1
Московчук Ярослав Евеліна 1
Нік Акбар Ковчег-Воля 1
Овчинніков Павло Університет-Молокія 1
Опольський Вадим Газовик 1
Орошкевич Михайло Університет-Молокія 1
Підлісний Максим Феміда-Старлайф 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 1
Розгон Сергій Динамо-УМВС 1
Розпаченюк Віталій Спортлідер-3 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Семенчук Віталій Тетра 1
Стець Андрій Ковчег-Воля 1
Сторожук Іван Динамо-УМВС 1
Сяньков Сергій Університет-Молокія 1
Терлецький Павло Тетра 1
Ткачук Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Туз Сергій Ротор 1
Тургеля Богдан Тетра 1
Хамдамов Андрій Спортлідер-2 1
Ціпко Костянтин Хмельницькі делікатеси 1
Шитенков Артур Ковчег-Воля 1
Шум Сергій Кардіфф 1
Юрко Петро Кардіфф 1
Яліков Олександр Спортлідер-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шлапак Віталій Арсенал 1 4 9
Ковалишин Олег Спортлідер-2 1 3 8
Федорко Артем Університет-Молокія 1 2 7
Яремчук Андрій Кардіфф 1 2 7
Баландюк Олександр Газовик 1 1 6
Лемішевський Андрій Кардіфф 1 1 6
Рефель Вадим Газовик 1 1 6
Сяньков Сергій Університет-Молокія 1 1 6
Федоров Руслан Евеліна 1 1 6
Антонюк Володимир Університет-Молокія 1 0 5
Думанюк Артур Ротор 1 0 5
Ковальчук В’ячеслав Динамо-УМВС 1 0 5
Смоляренко Артем Тетра 1 0 5
Муляр Андрій Тетра 0 5 5
Ошовський Артем Евеліна 0 5 5
Черкезов Фархат Кардіфф 0 5 5
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 0 4 4
Бармак Андрій Газовик 0 4 4
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 4 4
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 0 4 4
Семенчук Віталій Тетра 0 4 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 0 4 4
Тургеля Богдан Тетра 0 4 4
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Диняк Тимофій Тетра 0 3 3
Кучерявий Олег Евеліна 0 3 3
Леонов Олександр Ковчег-Воля 0 3 3
Роговський Максим Спортлідер-3 0 3 3
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 0 3 3
Скалій Олександр Тетра 0 3 3
Соколюк Андрій Спортлідер-2 0 3 3
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 0 3 3
Ісхаков Ігор Ротор 0 2 2
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 2 2
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 2 2
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Колесников Олексій Динамо-УМВС 0 2 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Крутяков Олександр Ротор 0 2 2
Куречко Вадим Ковчег-Воля 0 2 2
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 0 2 2
Лисенко Денис Газовик 0 2 2
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 0 2 2
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 0 2 2
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Піхотко Олег Евеліна 0 2 2
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Романюк Артем Газовик 0 2 2
Рудий Борис Евеліна 0 2 2
Сергеєв Лев Арсенал 0 2 2
Стасюк Ігор Арсенал 0 2 2
Темнюк Микола Кардіфф 0 2 2
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 0 2 2
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег-Воля 0 2 2
Шляховий Костянтин Спортлідер-3 0 2 2
Янчик Сергій Феміда-Старлайф 0 2 2
Янчук Денис Арсенал 0 2 2
Ярмош Валерій Спортлідер-2 0 2 2
Яровий Сергій Університет-Молокія 0 2 2
Алексеєв Роман Спортлідер-2 0 1 1
Алексейчук Сергій Спортлідер-3 0 1 1
Ахмедов Іван Тетра 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-УМВС 0 1 1
Белінський Микола Евеліна 0 1 1
Богай Святослав Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Глушок Ігор Динамо-УМВС 0 1 1
Голов Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Грабенчук Артем Тетра 0 1 1
Грищук Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Давидний Дмитро Феміда-Старлайф 0 1 1
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-УМВС 0 1 1
Ковальчук Олександр Кардіфф 0 1 1
Когут Андрій Евеліна 0 1 1
Костишин Віталій Ротор 0 1 1
Кручек Богдан Спортлідер-2 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тетра 0 1 1
Левченко Ростислав Ковчег-Воля 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор 0 1 1
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 1 1
Малишевський Юрій Спортлідер-3 0 1 1
Мельник Максим Евеліна 0 1 1
Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Мороз Віталій Університет-Молокія 0 1 1
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Нємий Артур Газовик 0 1 1
Остапишен Сергій Газовик 0 1 1
Пампурак Микола Кардіфф 0 1 1
Папроцький Іван Динамо-УМВС 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 0 1 1
Розгон Сергій Динамо-УМВС 0 1 1
Русс Дмитро Тетра 0 1 1
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 0 1 1
Сікора Ігор Тетра 0 1 1
Сакович Віталій Університет-Молокія 0 1 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слободян Андрій Арсенал 0 1 1
Стець Андрій Ковчег-Воля 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Філь Сергій Спортлідер-3 0 1 1
Черевко Юрій Спортлідер-2 0 1 1
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Щепанський Едуард Арсенал 0 1 1
Щербань Владислав Спортлідер-2 0 1 1
Юрко Петро Кардіфф 0 1 1
Яліков Олександр Спортлідер-2 0 1 1
Яцків Михайло Арсенал 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Федоров Руслан (“Евеліна”)

Думанюк Артур (“Ротор”)

Яремчук Андрій (“Кардіфф”)

Шлапак Віталій (“Арсенал”)

Бакалярик Олексій (“Феміда-Старлайф”)

Маковійчук Олександр (“Феміда-Старлайф”)

Семенчук Віталій (“Тетра”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 10-ого туру змагань у дивізіоні 1:

Найбільше забитих м’ячів 52 Спортлідер-3
Найменше забитих м’ячів 18 Ротор
Найбільше пропущених м’ячів 55 Арсенал
Найменше пропущених м’ячів 19 Газовик
Видовищна 82 Кардіфф
«Нудна» 48 Ротор
Недисциплінована 1 + 23 Тетра
Коректна 0 + 8 Спортлідер-3
Команда, яка б’є пенальті 2 Ковчег-Воля
Команда, якій б’ють пенальті 2 Евеліна, Університет-Молокія
Проти кого порушують правила 3 + 15 Спортлідер-3
Проти кого не порушують правила 0 + 10 Ротор

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ