Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 9-ого туру

0
1125

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Статистика туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 47
72 (10,29) Голи (в сер.) 476 (10,13)
2 (28,57%) Перемоги господарів 26 (55,32%)
2 (28,57%) Нічиї 2 (4,26%)
3 (42,86%) Перемоги гостей 19 (40,43%)
0 Пенальті призначено 3
0 Пенальті реалізовано 3 (100%)
6 (0,86) Попередження (в сер.) 105 (2,23)
1 (0,14) Вилучення (в сер.) 6 (0,13)
4 Крупні перемоги 27
3 Вольові перемоги 14
12 Дублі 69
4 Хет-трики 40

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 38
Семенюк Федір Фахівець 27
Вакух Дмитро МобіФренд 17
Хлопонін Андрій Фахівець 15
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 14
Крулік Артур Політ 13
Антончик Вадим Ракета 12 (2)
Шатілов Юрій Тепловик 11
Кіданчук Сергій Тепловик 10
Рубцов Віталій Раково-сіті 10
Атласюк Олександр Фахівець 9
Віколаш Максим МФК “Ехо” 9
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 9
Стрілець Володимир Ракета 9
Гавага Павло Фахівець 8
Гриньков Вадим Ауді 8
Максименко Віталій Армада 8
Скринський Віктор Ракета 8
Юрчук Андрій Армада 8
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 8
Алексеєв Микола Ауді 7
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 7
Демчук Андрій Армада 7
Нечипор Олександр Ракета 7
Полупан Олександр Стандарт 7
Сальо Юрій Раково-сіті 7
Султанов Ахмат МобіФренд 7
Шевчук Роман Фахівець 7
Герасимчук Вадим МобіФренд 6
Дідишен Владислав Стандарт 6
Базовський Геннадій Раково-сіті 5
Баценко Іван Ауді 5
Бурковський Вадим МФК “Ехо” 5
Дзюбинський Назар Політ 5
Муравський Віталій Ракета 5
Побережний Денис Армада 5
Касімов Дмитро Стандарт 4
Козар Олександр Ауді 4
Чернилевський Ростислав Стандарт 4
Єременко Олександр МобіФренд 3
Барановський Богдан Ауді 3
Бобцов Олексій Раково-сіті 3
Бондар Віктор Політ 3
Верескун Роман Армада 3
Горбієвський Максим Ракета 3
Дашкевич Андрій Раково-сіті 3
Дудар Сергій Ракета 3
Квасниця Максим Армада 3
Лапенюк Антон Раково-сіті 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Степко Валерій Тепловик 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Ялтуховський Олександр Ауді 3
Баула Олександр Політ 2
Веприк Андрій Раково-сіті 2
Гаврилюк Віталій Стандарт 2
Голоднюк Олексій Фахівець 2
Жеребний Віктор Армада 2
Кисіль Михайло Тепловик 2
Клімов Роман Ауді 2
Курманський Олексій Армада 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Лисий Павло Тепловик 2
Максименко Максим Армада 2
Мельничук Валентин Політ 2
Полюк Андрій Політ 2
Слободян Віталій Ракета 2
Смоляр Роман Раково-сіті 2
Сонник Владислав Раково-сіті 2
Стець Дмитро Тепловик 2
Шевчук Артем Армада 2
Баськов Сергій Ракета 1
Виноград Роман Стандарт 1
Жук Андрій Раково-сіті 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Квасниця Богдан Тепловик 1
Князь Андрій Політ 1
Коваль Максим Політ 1
Ковальчук Олег Армада 1
Ковбасюк Олексій Ауді 1
Козовик Володимир Ракета 1
Кочетков Володимир Раково-сіті 1
Лоборчук Богдан МФК “Ехо” 1
Майданюк Ярослав Політ 1
Малий Максим Тепловик 1
Михайленко Олександр Раково-сіті 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 1
Почупрін В’ячеслав Раково-сіті 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Романов Владислав Раково-сіті 1
Садовець Роман Ракета 1
Садовий Дмитро Раково-сіті 1
Симчак Олександр Ауді 1
Сорока Дмитро Раково-сіті 1
Степко Олег Тепловик 1
Федорук Андрій Раково-сіті 1
Шуляк Мирослав Політ 1
Ястремський Руслан МФК “Ехо” 1
Матусов Дмитро Ракета 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Симчак Олександр Ауді 1 4 9
Семенюк Федір Фахівець 1 3 8
Максименко Віталій Армада 1 2 7
Алексеєв Микола Ауді 1 1 6
Дідишен Владислав Стандарт 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 0 5
Гавага Павло Фахівець 0 5 5
Горбієвський Максим Ракета 0 4 4
Коваль Максим Політ 0 4 4
Ладунець Роман МобіФренд 0 4 4
Хлопонін Андрій Фахівець 0 4 4
Єременко Олександр МобіФренд 0 3 3
Крулік Артур Політ 0 3 3
Муравський Віталій Ракета 0 3 3
Шевчук Артем Армада 0 3 3
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондар Віктор Політ 0 2 2
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 0 2 2
Верескун Роман Армада 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Касімов Дмитро Стандарт 0 2 2
Матусов Дмитро Ракета 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Султанов Ахмат МобіФренд 0 2 2
Шкарбун Вадим Раково-сіті 0 2 2
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 2 2
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Антончик Вадим Ракета 0 1 1
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Баула Олександр Політ 0 1 1
Величко Андрій Армада 0 1 1
Гаврилюк Віталій Стандарт 0 1 1
Гаркун Андрій Стандарт 0 1 1
Голоднюк Олексій Фахівець 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Дік Ілля МобіФренд 0 1 1
Дичаківський Олег МФК “Ехо” 0 1 1
Дудар Сергій Ракета 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кулаковський Сергій Раково-сіті 0 1 1
Левковицький Олександр Армада 0 1 1
Мазур Андрій МобіФренд 0 1 1
Майданюк Ярослав Політ 0 1 1
Малий Максим Тепловик 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Пекнич Вадим Політ 0 1 1
Побережний Денис Армада 0 1 1
Полупан Олександр Стандарт 0 1 1
Полюк Андрій Політ 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Рев’якін Валентин Стандарт 0 1 1
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Тарадай Павло Тепловик 0 1 1
Чернилевський Ростислав Стандарт 0 1 1
Юрчук Андрій Армада 0 1 1
Ялтуховський Олександр Ауді 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Максименко Віталій (“Армада”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 9-ого туру перших стикових матчів за вихід у плей-офф змагань у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 73 Ауді
Найменше забитих м’ячів 24 Стандарт
Найбільше пропущених м’ячів 91 Стандарт
Найменше пропущених м’ячів 20 Ракета
Видовищна 115 Стандарт
«Нудна» 73 Ракета
Недисциплінована 2 + 12 Ауді
Коректна 0 + 7 МФК «Ехо», Тепловик
Команда, яка б’є пенальті 3 Ракета
Команда, якій б’ють пенальті 1 Раково-сіті, Фахівець, Політ
Проти кого порушують правила 3 + 12 Тепловик
Проти кого не порушують правила 0 + 8 Армада

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ