Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після матчів 8-ого туру

0
1131

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Статистика туру Показник Статистика чемпіонату
5 Ігор 40
40 (8) Голи (в сер.) 404 (10,1)
2 (40%) Перемоги господарів 24 (60%)
0 (0%) Нічиї 0 (0%)
3 (60%) Перемоги гостей 16 (40%)
0 Пенальті призначено 3
0 Пенальті реалізовано 3 (100%)
14 (2,8) Попередження (в сер.) 99 (2,48)
0 (0) Вилучення (в сер.) 5 (0,12)
4 Крупні перемоги 23
1 Вольові перемоги 11
8 Дублі 57
3 Хет-трики 36

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 33
Семенюк Федір Фахівець 19
Хлопонін Андрій Фахівець 15
Вакух Дмитро МобіФренд 13
Крулік Артур Політ 12
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 12
Антончик Вадим Ракета 12 (2)
Кіданчук Сергій Тепловик 10
Атласюк Олександр Фахівець 9
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 9
Шатілов Денис Тепловик 9
Віколаш Максим МФК “Ехо” 8
Гавага Павло Фахівець 8
Гриньков Вадим Ауді 8
Алексеєв Микола Ауді 7
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 7
Максименко Віталій Армада 7
Рубцов Віталій Раково-сіті 7
Сальо Юрій Раково-сіті 7
Скринський Віктор Ракета 7
Стрілець Володимир Ракета 7
Шевчук Роман Фахівець 7
Демчук Андрій Армада 6
Полупан Олександр Стандарт 6
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 6
Базовський Геннадій Раково-сіті 5
Баценко Іван Ауді 5
Бурковський Вадим МФК “Ехо” 5
Дзюбинський Назар Політ 5
Муравський Віталій Ракета 5
Султанов Ахмат МобіФренд 5
Юрчук Андрій Армада 5
Герасимчук Вадим МобіФренд 4
Дідишен Владислав Стандарт 4
Козар Олександр Ауді 4
Нечипор Олександр Ракета 4
Побережний Денис Армада 4
Барановський Богдан Ауді 3
Бондар Віктор Політ 3
Верескун Роман Армада 3
Горбієвський Максим Ракета 3
Дудар Сергій Ракета 3
Квасниця Максим Армада 3
Лапенюк Антон Раково-сіті 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Степко Валерій Тепловик 3
Чернилевський Ростислав Стандарт 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Баула Олександр Політ 2
Бобцов Олексій Раково-сіті 2
Веприк Андрій Раково-сіті 2
Гаврилюк Віталій Стандарт 2
Голоднюк Олексій Фахівець 2
Жеребний Віктор Армада 2
Кисіль Михайло Тепловик 2
Клімов Роман Ауді 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Лисий Павло Тепловик 2
Максименко Максим Армада 2
Мельничук Валентин Політ 2
Полюк Андрій Політ 2
Слободян Віталій Ракета 2
Смоляр Роман Раково-сіті 2
Шевчук Артем Армада 2
Ялтуховський Олександр Ауді 2
Баськов Сергій Ракета 1
Виноград Роман Стандарт 1
Жук Андрій Раково-сіті 1
Касімов Дмитро Стандарт 1
Квасниця Богдан Тепловик 1
Князь Андрій Політ 1
Коваль Максим Політ 1
Ковальчук Олег Армада 1
Козовик Володимир Ракета 1
Кочетков Володимир Раково-сіті 1
Курманський Олексій Армада 1
Лоборчук Богдан МФК “Ехо” 1
Майданюк Ярослав Політ 1
Малий Максим Тепловик 1
Михайленко Олександр Раково-сіті 1
Почупрін В’ячеслав Раково-сіті 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Садовець Роман Ракета 1
Садовий Дмитро Раково-сіті 1
Симчак Олександр Ауді 1
Федорук Андрій Раково-сіті 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Ястремський Руслан МФК “Ехо” 1
Матусов Дмитро Ракета 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Симчак Олександр Ауді 1 4 9
Семенюк Федір Фахівець 1 3 8
Алексеєв Микола Ауді 1 1 6
Дідишен Владислав Стандарт 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 0 5
Гавага Павло Фахівець 0 5 5
Горбієвський Максим Ракета 0 4 4
Коваль Максим Політ 0 4 4
Ладунець Роман МобіФренд 0 4 4
Хлопонін Андрій Фахівець 0 4 4
Єременко Олександр МобіФренд 0 3 3
Крулік Артур Політ 0 3 3
Муравський Віталій Ракета 0 3 3
Шевчук Артем Армада 0 3 3
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондар Віктор Політ 0 2 2
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Максименко Віталій Армада 0 2 2
Матусов Дмитро Ракета 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Шкарбун Вадим Раково-сіті 0 2 2
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 2 2
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Величко Андрій Армада 0 1 1
Верескун Роман Армада 0 1 1
Гаврилюк Віталій Стандарт 0 1 1
Гаркун Андрій Стандарт 0 1 1
Голоднюк Олексій Фахівець 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Дік Ілля МобіФренд 0 1 1
Дичаківський Олег МФК “Ехо” 0 1 1
Дудар Сергій Ракета 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Касімов Дмитро Стандарт 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кулаковський Сергій Раково-сіті 0 1 1
Левковицький Олександр Армада 0 1 1
Мазур Андрій МобіФренд 0 1 1
Майданюк Ярослав Політ 0 1 1
Малий Максим Тепловик 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Пекнич Вадим Політ 0 1 1
Побережний Денис Армада 0 1 1
Полупан Олександр Стандарт 0 1 1
Полюк Андрій Політ 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Рев’якін Валентин Стандарт 0 1 1
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Султанов Ахмат МобіФренд 0 1 1
Тарадай Павло Тепловик 0 1 1
Юрчук Андрій Армада 0 1 1
Ялтуховський Олександр Ауді 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Симчак Олександр (“Ауді”)

Горбієвський Максим (“Ракета”)

Коваль Максим (“Політ”)

Хлопонін Андрій (“Фахівець”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 8-ого туру змагань у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 65 Ауді
Найменше забитих м’ячів 17 Стандарт
Найбільше пропущених м’ячів 77 Стандарт
Найменше пропущених м’ячів 18 Ракета
Видовищна 94 Стандарт
«Нудна» 65 Ракета
Недисциплінована 2 + 12 Ауді
Коректна 0 + 7 МФК «Ехо», Тепловик
Команда, яка б’є пенальті 3 Ракета
Команда, якій б’ють пенальті 1 Раково-сіті, Фахівець, Політ
Проти кого порушують правила 3 + 12 Тепловик
Проти кого не порушують правила 0 + 4 Раково-сіті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ