Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після стартових матчів вирішальних серій плей-офф

0
1151

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 58
Семенюк Федір Фахівець 42
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 27
Хлопонін Андрій Фахівець 25
Антончик Вадим Ракета 20 (2)
Вакух Дмитро МобіФренд 18
Атласюк Олександр Фахівець 15
Віколаш Максим МФК “Ехо” 15
Крулік Артур Політ 15
Алексеєв Микола Ауді 14
Гриньков Вадим Ауді 14
Шатілов Юрій Тепловик 14
Рубцов Віталій Раково-сіті 12
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 12
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 12
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 10
Кіданчук Сергій Тепловик 10
Нечипор Олександр Ракета 10
Стрілець Володимир Ракета 10
Скринський Віктор Ракета 9
Шевчук Роман Фахівець 9
Юрчук Андрій Армада 9
Гавага Павло Фахівець 9 (1)
Максименко Віталій Армада 8
Муравський Віталій Ракета 8
Султанов Ахмат МобіФренд 8
Бурковський Вадим МФК “Ехо” 7
Демчук Андрій Армада 7
Полупан Олександр Стандарт 7
Сальо Юрій Раково-сіті 7
Герасимчук Вадим МобіФренд 6
Дідишен Владислав Стандарт 6
Дашкевич Андрій Раково-сіті 6
Нігловський Андрій МобіФренд 6
Базовський Геннадій Раково-сіті 5
Баценко Іван Ауді 5
Дзюбинський Назар Політ 5
Козар Олександр Ауді 5
Лисий Павло Тепловик 5
Побережний Денис Армада 5
Сонник Владислав Раково-сіті 5
Стець Дмитро Тепловик 5
Горбієвський Максим Ракета 4
Дудар Сергій Ракета 4
Касімов Дмитро Стандарт 4
Ковбасюк Олексій Ауді 4
Чернилевський Ростислав Стандарт 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4
Єременко Олександр МобіФренд 3
Барановський Богдан Ауді 3
Баськов Сергій Ракета 3
Баула Олександр Політ 3
Бобцов Олексій Раково-сіті 3
Бондар Віктор Політ 3
Верескун Роман Армада 3
Гаврилюк Віталій Стандарт 3
Жеребний Віктор Армада 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Квасниця Максим Армада 3
Кисіль Михайло Тепловик 3
Курманський Олексій Армада 3
Лапенюк Антон Раково-сіті 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Слободян Віталій Ракета 3
Сорока Дмитро Раково-сіті 3
Степко Валерій Тепловик 3
Ялтуховський Олександр Ауді 3
Бобік Андрій Фахівець 2
Веприк Андрій Раково-сіті 2
Войтович Олександр Ауді 2
Голоднюк Олексій Фахівець 2
Клімов Роман Ауді 2
Кочетков Володимир Раково-сіті 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Максименко Максим Армада 2
Мельничук Валентин Політ 2
Михайленко Олександр Раково-сіті 2
Полюк Андрій Політ 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Садовець Роман Ракета 2
Смоляр Роман Раково-сіті 2
Тарадай Павло Тепловик 2
Шевчук Артем Армада 2
Шуляк Мирослав Політ 2
Матусов Дмитро Ракета 2 (1)
Виноград Роман Стандарт 1
Жук Андрій Раково-сіті 1
Квасниця Богдан Тепловик 1
Клімцов Денис Фахівець 1
Князь Андрій Політ 1
Коваль Максим Політ 1
Ковальчук Олег Армада 1
Козовик Володимир Ракета 1
Лоборчук Богдан МФК “Ехо” 1
Майданюк Ярослав Політ 1
Малий Максим Тепловик 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 1
Почупрін В’ячеслав Раково-сіті 1
Романов Владислав Раково-сіті 1
Садовий Дмитро Раково-сіті 1
Симчак Олександр Ауді 1
Степко Олег Тепловик 1
Федорук Андрій Раково-сіті 1
Ястремський Руслан МФК “Ехо” 1
Пекнич Вадим Політ 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Симчак Олександр Ауді 2 5 15
Горбієвський Максим Ракета 1 4 9
Муравський Віталій Ракета 1 4 9
Семенюк Федір Фахівець 1 4 9
Алексеєв Микола Ауді 1 3 8
Вакух Дмитро МобіФренд 1 3 8
Гурман Сергій Раково-сіті 1 3 8
Дідишен Владислав Стандарт 1 2 7
Максименко Віталій Армада 1 2 7
Стрілець Володимир Ракета 1 1 6
Ялтуховський Олександр Ауді 1 1 6
Гавага Павло Фахівець 0 6 6
Хлопонін Андрій Фахівець 0 6 6
Коваль Максим Політ 0 5 5
Ладунець Роман МобіФренд 0 5 5
Матусов Дмитро Ракета 0 5 5
Єременко Олександр МобіФренд 0 4 4
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 0 3 3
Крулік Артур Політ 0 3 3
Пекнич Вадим Політ 0 3 3
Шевчук Артем Армада 0 3 3
Шкарбун Вадим Раково-сіті 0 3 3
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондар Віктор Політ 0 2 2
Бурковський Вадим МФК “Ехо” 0 2 2
Верескун Роман Армада 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Дудар Сергій Ракета 0 2 2
Загребельний Олександр Ауді 0 2 2
Касімов Дмитро Стандарт 0 2 2
Нечипор Олександр Ракета 0 2 2
Побережний Денис Армада 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Рев’якін Валентин Стандарт 0 2 2
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 2 2
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 2 2
Скринський Віктор Ракета 0 2 2
Султанов Ахмат МобіФренд 0 2 2
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Баула Олександр Політ 0 1 1
Величко Андрій Армада 0 1 1
Гаврилюк Віталій Стандарт 0 1 1
Гаркун Андрій Стандарт 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Голоднюк Олексій Фахівець 0 1 1
Гриньков Вадим Ауді 0 1 1
Гудима Андрій Тепловик 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Дік Ілля МобіФренд 0 1 1
Демчук Андрій Армада 0 1 1
Дичаківський Олег МФК “Ехо” 0 1 1
Жеребний Віктор Армада 0 1 1
Квасниця Богдан Тепловик 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Князь Андрій Політ 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кулаковський Сергій Раково-сіті 0 1 1
Левковицький Олександр Армада 0 1 1
Мазур Андрій МобіФренд 0 1 1
Майданюк Ярослав Політ 0 1 1
Малий Максим Тепловик 0 1 1
Михайленко Олександр Раково-сіті 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Полупан Олександр Стандарт 0 1 1
Полюк Андрій Політ 0 1 1
Процанюк Максим Ауді 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Слободян Віталій Ракета 0 1 1
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 0 1 1
Сорока Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стець Дмитро Тепловик 0 1 1
Тарадай Павло Тепловик 0 1 1
Чернилевський Ростислав Стандарт 0 1 1
Юрчук Андрій Армада 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Симчак Олександр (“Ауді”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ