Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
1155

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 42
Семенюк Федір Фахівець 34
Хлопонін Андрій Фахівець 21
Вакух Дмитро МобіФренд 18
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 17
Крулік Артур Політ 15
Шатілов Юрій Тепловик 14
Антончик Вадим Ракета 14 (2)
Віколаш Максим МФК “Ехо” 13
Рубцов Віталій Раково-сіті 12
Гриньков Вадим Ауді 11
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 11
Атласюк Олександр Фахівець 10
Кіданчук Сергій Тепловик 10
Стрілець Володимир Ракета 10
Алексеєв Микола Ауді 9
Нечипор Олександр Ракета 9
Юрчук Андрій Армада 9
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 9
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 8
Гавага Павло Фахівець 8
Максименко Віталій Армада 8
Скринський Віктор Ракета 8
Султанов Ахмат МобіФренд 8
Демчук Андрій Армада 7
Полупан Олександр Стандарт 7
Сальо Юрій Раково-сіті 7
Шевчук Роман Фахівець 7
Бурковський Вадим МФК “Ехо” 6
Герасимчук Вадим МобіФренд 6
Дідишен Владислав Стандарт 6
Дашкевич Андрій Раково-сіті 6
Нігловський Андрій МобіФренд 6
Базовський Геннадій Раково-сіті 5
Баценко Іван Ауді 5
Дзюбинський Назар Політ 5
Козар Олександр Ауді 5
Лисий Павло Тепловик 5
Муравський Віталій Ракета 5
Побережний Денис Армада 5
Сонник Владислав Раково-сіті 5
Стець Дмитро Тепловик 5
Горбієвський Максим Ракета 4
Касімов Дмитро Стандарт 4
Чернилевський Ростислав Стандарт 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4
Єременко Олександр МобіФренд 3
Барановський Богдан Ауді 3
Баула Олександр Політ 3
Бобцов Олексій Раково-сіті 3
Бондар Віктор Політ 3
Верескун Роман Армада 3
Гаврилюк Віталій Стандарт 3
Дудар Сергій Ракета 3
Жеребний Віктор Армада 3
Квасниця Максим Армада 3
Кисіль Михайло Тепловик 3
Ковбасюк Олексій Ауді 3
Курманський Олексій Армада 3
Лапенюк Антон Раково-сіті 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Слободян Віталій Ракета 3
Сорока Дмитро Раково-сіті 3
Степко Валерій Тепловик 3
Ялтуховський Олександр Ауді 3
Бобік Андрій Фахівець 2
Веприк Андрій Раково-сіті 2
Войтович Олександр Ауді 2
Голоднюк Олексій Фахівець 2
Клімов Роман Ауді 2
Кочетков Володимир Раково-сіті 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Максименко Максим Армада 2
Мельничук Валентин Політ 2
Михайленко Олександр Раково-сіті 2
Полюк Андрій Політ 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Смоляр Роман Раково-сіті 2
Тарадай Павло Тепловик 2
Шевчук Артем Армада 2
Шуляк Мирослав Політ 2
Матусов Дмитро Ракета 2 (1)
Баськов Сергій Ракета 1
Виноград Роман Стандарт 1
Жук Андрій Раково-сіті 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Квасниця Богдан Тепловик 1
Клімцов Денис Фахівець 1
Князь Андрій Політ 1
Коваль Максим Політ 1
Ковальчук Олег Армада 1
Козовик Володимир Ракета 1
Лоборчук Богдан МФК “Ехо” 1
Майданюк Ярослав Політ 1
Малий Максим Тепловик 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 1
Почупрін В’ячеслав Раково-сіті 1
Романов Владислав Раково-сіті 1
Садовець Роман Ракета 1
Садовий Дмитро Раково-сіті 1
Симчак Олександр Ауді 1
Степко Олег Тепловик 1
Федорук Андрій Раково-сіті 1
Ястремський Руслан МФК “Ехо” 1
Пекнич Вадим Політ 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Симчак Олександр Ауді 1 5 10
Горбієвський Максим Ракета 1 4 9
Семенюк Федір Фахівець 1 3 8
Алексеєв Микола Ауді 1 2 7
Дідишен Владислав Стандарт 1 2 7
Максименко Віталій Армада 1 2 7
Гурман Сергій Раково-сіті 1 0 5
Гавага Павло Фахівець 0 5 5
Ладунець Роман МобіФренд 0 5 5
Коваль Максим Політ 0 4 4
Хлопонін Андрій Фахівець 0 4 4
Єременко Олександр МобіФренд 0 3 3
Крулік Артур Політ 0 3 3
Матусов Дмитро Ракета 0 3 3
Муравський Віталій Ракета 0 3 3
Пекнич Вадим Політ 0 3 3
Шевчук Артем Армада 0 3 3
Шкарбун Вадим Раково-сіті 0 3 3
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондар Віктор Політ 0 2 2
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 0 2 2
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Верескун Роман Армада 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Загребельний Олександр Ауді 0 2 2
Касімов Дмитро Стандарт 0 2 2
Побережний Денис Армада 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Султанов Ахмат МобіФренд 0 2 2
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 2 2
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Антончик Вадим Ракета 0 1 1
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Баула Олександр Політ 0 1 1
Величко Андрій Армада 0 1 1
Гаврилюк Віталій Стандарт 0 1 1
Гаркун Андрій Стандарт 0 1 1
Голоднюк Олексій Фахівець 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Дік Ілля МобіФренд 0 1 1
Демчук Андрій Армада 0 1 1
Дичаківський Олег МФК “Ехо” 0 1 1
Дудар Сергій Ракета 0 1 1
Жеребний Віктор Армада 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Князь Андрій Політ 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кулаковський Сергій Раково-сіті 0 1 1
Левковицький Олександр Армада 0 1 1
Мазур Андрій МобіФренд 0 1 1
Майданюк Ярослав Політ 0 1 1
Малий Максим Тепловик 0 1 1
Михайленко Олександр Раково-сіті 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Полупан Олександр Стандарт 0 1 1
Полюк Андрій Політ 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Рев’якін Валентин Стандарт 0 1 1
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Тарадай Павло Тепловик 0 1 1
Чернилевський Ростислав Стандарт 0 1 1
Юрчук Андрій Армада 0 1 1
Ялтуховський Олександр Ауді 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Горбієвський Максим (“Ракета”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ