Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1091

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 38
Самолига Олег Тролейбусник 27
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 25
Дудко Віталій ФК “Нейрон” 19
Побережний Євген Тролейбусник 19
Кошовський Володимир Агробізнес 18
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 16
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 14
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 13
Гоцуляк Олександр Агробізнес 13
Нік Омар Інтерпродсервіс 13
Цимбалюк Валерій Агробізнес 12
Коваль Вадим Фортуна 11
Вознюк Руслан ФК “Нейрон” 10
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 10
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 10
Калинюк Дмитро Агробізнес 10
Молодих Сергій Фортуна 10
Моспан В’ячеслав ФК “Нейрон” 10
Цимбалюк Олександр Агробізнес 10
Драпак Микола ФК “Нейрон” 9
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 9
Стрембіцький Олег Тролейбусник 9
Гіджеліцький Ігор Тролейбусник 8
Глуховатий Вадим Агробізнес 8
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 8
Наталюк Назар Агробізнес 8
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 8
Флерко Костянтин Фортуна 7
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 7
Мельник Артем Фортуна 6
Мировіцький Олексій ДЮЦ-Іскра 6
Ноль Артем ДЮЦ-Іскра 6
Суховерко Сергій Агробізнес 6
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 6
Шумський Владислав ДЮЦ-Іскра 6
Волинець Ігор Тролейбусник 5
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 5
Кушнір Роман ФК “Нейрон” 5
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 5
Мамонтов Олег Тролейбусник 4
Ніцак Роман Інтерпродсервіс 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 4
Туменко Олександр Фортуна 4
Вербовий Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Гурняк Артем ДЮЦ-Іскра 3
Кузько Артем Смайл 3
Рауфі Раім Інтерпродсервіс 3
Фурсеєв Євген Фортуна 3
Афанасьєв Олексій Тролейбусник 2
Бойчук Ігор ДЮСШ Спортлідер+ 2
Волошин Дмитро Інтерпродсервіс 2
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Кравчук Сергій Фортуна 2
Кучеревич Владислав ДЮЦ-Іскра 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 2
Муляр Вадим Агробізнес 2
Павловський Михайло Смайл 2
Пазюк Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Романов Михайло Фортуна 2
Стецюк Вадим ДЮЦ-Іскра 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Шперчук Дмитро ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Варвус Ігор ДЮЦ-Іскра 1
Гарнець Андрій Агробізнес 1
Костишин Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Куцак Максим Фортуна 1
Новіцький Вадим Агробізнес 1
Пендичук Олександр ДЮЦ-Іскра 1
Побута Валерій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Пушкар Олексій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 1
Сидорчук Дмитро ДЮСШ Спортлідер+ 1
Фамілярський Вадим Смайл 1
Флерко Юрій Фортуна 1
Хохлюк Артур ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Черновський Іван ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Швець Євген Смайл 1
Шупер Віталій Тролейбусник 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Коваль Вадим Фортуна 1 1 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Нік Омар Інтерпродсервіс 1 0 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 4 4
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 3 3
Кушнір Роман ФК “Нейрон” 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Ноль Артем ДЮЦ-Іскра 0 3 3
Шумський Владислав ДЮЦ-Іскра 0 3 3
Бабійчук Олександр Агробізнес 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 0 2 2
Кравчук Сергій Фортуна 0 2 2
Кучерявий Іван ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 2 2
Мамонтов Олег Тролейбусник 0 2 2
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 0 2 2
Мировіцький Олексій ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Ніцак Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Стецюк Вадим ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Туменко Олександр Фортуна 0 2 2
Фамілярський Вадим Смайл 0 2 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 2 2
Вознюк Руслан ФК “Нейрон” 0 1 1
Гіджеліцький Ігор Тролейбусник 0 1 1
Гарнець Андрій Агробізнес 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Глуховатий Вадим Агробізнес 0 1 1
Джерелюк Ілля Смайл 0 1 1
Драпак Микола ФК “Нейрон” 0 1 1
Дубінін Ігор Тролейбусник 0 1 1
Дудко Віталій ФК “Нейрон” 0 1 1
Заобурний Юрій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Калинюк Дмитро Агробізнес 0 1 1
Кошевко Олег Тролейбусник 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кучеревич Владислав ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Лисий Олександр Смайл 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Мельник Олександр ФК “Нейрон” 0 1 1
Муляр Вадим Агробізнес 0 1 1
Новіцький Вадим Агробізнес 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Павловський Михайло Смайл 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Самолига Олег Тролейбусник 0 1 1
Сметана Олег ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сопілко Олексій ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Фурко Юрій Смайл 0 1 1
Фурман Денис Смайл 0 1 1
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Цимбалюк Валерій Агробізнес 0 1 1
Швець Євген Смайл 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ