Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших матчів вирішальних серій плей-офф

0
1176

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 42
Самолига Олег Тролейбусник 30
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 27
Побережний Євген Тролейбусник 23
Дудко Віталій ФК “Нейрон” 19
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 19
Кошовський Володимир Агробізнес 18
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 16
Гоцуляк Олександр Агробізнес 15
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 14
Нік Омар Інтерпродсервіс 14
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 13
Цимбалюк Валерій Агробізнес 13
Цимбалюк Олександр Агробізнес 12
Коваль Вадим Фортуна 11
Вознюк Руслан ФК “Нейрон” 10
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 10
Калинюк Дмитро Агробізнес 10
Молодих Сергій Фортуна 10
Моспан В’ячеслав ФК “Нейрон” 10
Глуховатий Вадим Агробізнес 9
Драпак Микола ФК “Нейрон” 9
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 9
Стрембіцький Олег Тролейбусник 9
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 9
Гіджеліцький Ігор Тролейбусник 8
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 8
Наталюк Назар Агробізнес 8
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 8
Флерко Костянтин Фортуна 7
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 7
Мельник Артем Фортуна 6
Мировіцький Олексій ДЮЦ-Іскра 6
Ноль Артем ДЮЦ-Іскра 6
Суховерко Сергій Агробізнес 6
Шумський Владислав ДЮЦ-Іскра 6
Волинець Ігор Тролейбусник 5
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 5
Кушнір Роман ФК “Нейрон” 5
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 5
Мамонтов Олег Тролейбусник 4
Ніцак Роман Інтерпродсервіс 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 4
Туменко Олександр Фортуна 4
Вербовий Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Гурняк Артем ДЮЦ-Іскра 3
Кузько Артем Смайл 3
Рауфі Раім Інтерпродсервіс 3
Фурсеєв Євген Фортуна 3
Афанасьєв Олексій Тролейбусник 2
Бойчук Ігор ДЮСШ Спортлідер+ 2
Волошин Дмитро Інтерпродсервіс 2
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Кравчук Сергій Фортуна 2
Кучеревич Владислав ДЮЦ-Іскра 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 2
Муляр Вадим Агробізнес 2
Павловський Михайло Смайл 2
Пазюк Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Романов Михайло Фортуна 2
Стецюк Вадим ДЮЦ-Іскра 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Шперчук Дмитро ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Варвус Ігор ДЮЦ-Іскра 1
Гарнець Андрій Агробізнес 1
Костишин Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Куцак Максим Фортуна 1
Новіцький Вадим Агробізнес 1
Пендичук Олександр ДЮЦ-Іскра 1
Побута Валерій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Пушкар Олексій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 1
Сидорчук Дмитро ДЮСШ Спортлідер+ 1
Фамілярський Вадим Смайл 1
Флерко Юрій Фортуна 1
Хохлюк Артур ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Черновський Іван ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Швець Євген Смайл 1
Шупер Віталій Тролейбусник 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Калинюк Дмитро Агробізнес 1 1 6
Коваль Вадим Фортуна 1 1 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Нік Омар Інтерпродсервіс 1 0 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 4 4
Кушнір Роман ФК “Нейрон” 0 4 4
Ніцак Роман Інтерпродсервіс 0 4 4
Шумський Владислав ДЮЦ-Іскра 0 4 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Ноль Артем ДЮЦ-Іскра 0 3 3
Бабійчук Олександр Агробізнес 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 0 2 2
Кошевко Олег Тролейбусник 0 2 2
Кравчук Сергій Фортуна 0 2 2
Кучерявий Іван ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 2 2
Мамонтов Олег Тролейбусник 0 2 2
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 0 2 2
Мировіцький Олексій ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Новіцький Вадим Агробізнес 0 2 2
Павловський Михайло Смайл 0 2 2
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 2 2
Стецюк Вадим ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Туменко Олександр Фортуна 0 2 2
Фамілярський Вадим Смайл 0 2 2
Цимбалюк Валерій Агробізнес 0 2 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 2 2
Божко Денис ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Бойчук Ігор ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Вознюк Руслан ФК “Нейрон” 0 1 1
Гіджеліцький Ігор Тролейбусник 0 1 1
Гарнець Андрій Агробізнес 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Глуховатий Вадим Агробізнес 0 1 1
Джерелюк Ілля Смайл 0 1 1
Драпак Микола ФК “Нейрон” 0 1 1
Дубінін Ігор Тролейбусник 0 1 1
Дудко Віталій ФК “Нейрон” 0 1 1
Заобурний Юрій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Коваленко Михайло ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кучеревич Владислав ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Лисий Олександр Смайл 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Мельник Олександр ФК “Нейрон” 0 1 1
Муляр Вадим Агробізнес 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Побережний Євген Тролейбусник 0 1 1
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Райтаровський Олександр ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Самолига Олег Тролейбусник 0 1 1
Сметана Олег ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сопілко Олексій ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Фурко Юрій Смайл 0 1 1
Фурман Денис Смайл 0 1 1
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Швець Євген Смайл 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ніцак Роман (“Інтерпродсервіс”)

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ