Преміум-ліга: «ЕкоАльт» здобуває першу перемогу у сезоні

0
1204

У перенесеному матчі 4-ого туру у дивізіоні 2 «ЕкоАльт» виявився сильнішим за «ККФА-Vivasan»

Головний спортивний проект року – «FESTIVAL OF FOOTBALL 3X3»

«ЕкоАльт» – «ККФА-Vivasan» – 3:1 (1:0)

Арбітри: Божко, Сохорук

Голи: Камінський (12), Луцюк (37), Потюк (42) – Кукурудза (47)

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Михайлов, Булка, Камінський, Вівсянко, Дунець, Волощук, Потюк, Луцюк

«ККФА-Vivasan»: Оборонков, Кукурудза, Розуман, Качур, Жовтобрюх, Сушицький, Забавський, Матковський, Лисий, Савченко, Феринський, Чабан, Куцак, Кордас

Попередження: Тихонюк (24) – Лисий (38), Кукурудза (47)

У середу, 6-ого липня, у парку Франка відбувся перенесений через сильну зливу матч 4-ого туру у дивізіоні 2 між «ЕкоАльтом» та «ККФА-Vivasan».

Розпочався матч з атак номінальних гостей, які з перших секунд взяли ігрову ініціативу під свій контроль, однак здолати злагоджені оборонні редути «ЕкоАльта» підопічним Олександра Свідерського все ніяк не вдавалося. Номінальні ж господарі терпляче чекали свого шансу, який їм випав на 12-ій хвилині. Диво-гол вдався Руслану Камінському, який шаленим ударом майже від центральної лінії поцілив точнісінько у правий верхній кут, зірвавши гучну овацію вболівальницької торсиди – 1:0!!! Надалі ж малюнок гри зовсім не змінився – «ККФА-Vivasan» продовжував діяти першим номером, «ЕкоАльт» ж – другим, роблячи акцент на швидкі та разючі контратаки. У цій тактичній битві більш пощастило номінальним господарям, які подвоїли власну перевагу у рахунку на 37-ій хвилині. Луцюк, чудово змістившись з флангу у центр, холоднокровно пробив з розвороту точнісінько у кут без шансів для голкіпера – 2:0. «ККФА-Vivasan» відразу пішов на ризик, змінивши голкіпера на п’ятого польового, однак цей тактичний хід жодних приємних дивідендів гравцям у жовтій формі спочатку не приніс. Скоріше, навпаки – Потюк, результативно використавши помилку суперника при розіграші «зайвого», зняв усі питання щодо переможця – 3:0. «ККФА-Vivasan» ж і надалі продовжував діяти із п’ятим польовим, і на останніх хвилинах завдяки влучному удару Євгена Кукурудзи зумів дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 3:1 на користь «ЕкоАльта», який здобуває першу перемогу у сезоні і завдяки цьому успіху залишає небезпечну зону вильоту.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області