Преміум-ліга: календар 10-ого туру та чергових матчів розіграшу Кубку

0
1237

Надаємо Вашій увазі розклад чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце проведення Час початку Рах.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ ПЕРША ЛІГА
Спортлідер-2 (Хмельницький) – Рятувальник (Ромни) 23.01.2016 р. початок о 13.00
ДИВІЗІОН 1
10 Евеліна – Динамо-УМВС 23.01 УМВС 16.30  
10 Хмельницькі делікатеси – Ротор 23.01 УМВС 17.45  
10 Кардіфф – Тетра 23.01 УМВС 19.00  
10 Феміда-Старлайф – Університет 23.01 УМВС 20.15  
10 Газовик – Арсенал 24.01 УМВС 12.00  
10 Спортлідер-2 – Конфермат-Епіцентр К 24.01 УМВС 13.15  
10 Ковчег-Воля – Спортлідер-3 24.01 УМВС 15.45  
КУБОК 12 ФІНАЛУ
К Феміда-Старлайф – Кардіфф (2 гра) 24.01 УМВС 14.30  
К Спортлідер-2 – Спортлідер-3 (2 гра) 20.01 УМВС 16.45  
ДИВІЗІОН 2
10 Вентс – Патріот 24.01 ХНУ 13.00  
10 Олімпік – Філтекс-Аваль 24.01 ХНУ 14.00  
10 Фаворит – Красилів-Ортопед 24.01 ХНУ 15.00  
10 Бамбук – Новатор 24.01 ХНУ 16.00  
10 Олімп – Лада 24.01 ХНУ 17.00  
10 Менс – Прикордонник 24.01 ХНУ 18.00  
10 Мустанг-Автолідер – Товтри 24.01 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
10 Дантист – AVIVA 24.01 Конфермат 14.00  
10 Прикордонник-2 – Карат-Олешин 24.01 Конфермат 15.00  
10 Ветеран – ФК «Литвина» 24.01 Конфермат 16.00  
10 Атлетик-Ферозіт – KKФА-VIVASAN 24.01 Конфермат 17.00  
10 Полонія – Екоальт-Адрія 24.01 Конфермат 18.00  
10 Родові помістя-Адвокат – Екоальт 24.01 Конфермат 19.00  
10 ФК «ЛП-Добряк» – Спорттовари.сом 24.01 Конфермат 20.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
9 МФК «ЕХО» – Тепловик 23.01 Конфермат 11.00  
9 Інтерпродсервіс – Нейрон 23.01 Конфермат 12.00  
9 Тролейбусник – ДЮФК «Фортуна» 23.01 Конфермат 13.00  
9 Фортуна – Смайл 23.01 Конфермат 14.00  
9 Стандарт – Мобіфренд 23.01 Конфермат 15.00  
9 Політ – Фахівець 23.01 Конфермат 16.00  
9 ФК «Зеніт» – ДЮЦ Іскра 23.01 Конфермат 17.00  
9 Ракета – Армада 23.01 Конфермат 18.00  
9 Раково-сіті – АУДІ 23.01 Конфермат 19.00  
9 Агробізнес – ДЮСШ Спортлідер+ 24.01 Конфермат 11.00  
С Стиковий матч команд Дивізіону 4, які посіли 7-10 місце (1 гра) 24.01 Конфермат 12.00  
С Стиковий матч команд Дивізіону 4, які посіли 8-9 місце (1 гра) 24.01 Конфермат 13.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ