Преміум-ліга: календар 11-ого туру та чергових матчів розіграшу Кубку

0
1360

Надаємо Вашій розклад чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце проведення Час початку Рах.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ ПЕРША ЛІГА
Спортлідер-2 (Хмельницький) – СумДУ (Суми) 29.01.2015 р. початок о 12.30
ДИВІЗІОН 1
11 Ротор – Феміда-Старлайф 30.01 УМВС 14.00  
11 Університет-Молокія – Евеліна 30.01 УМВС 15.15  
11 Тетра – Спортлідер-2 30.01 УМВС 16.30  
11 Спортлідер-3 – Кардіфф 30.01 УМВС 17.45  
11 Арсенал – Хмельницькі делікатеси 30.01 УМВС 19.00  
11 Динамо-УМВС – Ковчег-Воля 31.01 УМВС 13.15  
11 Конфермат-Епіцентр К – Газовик 31.01 УМВС 14.30  
КУБОК ФІНАЛ
К Кардіфф – Спортлідер-3 (1 гра) 31.01 УМВС 15.45  
ДИВІЗІОН 2
11 Прикордонник – Вентс 31.01 ХНУ 13.00  
11 Філтекс-Аваль – Менс 31.01 ХНУ 14.00  
11 Патріот – Бамбук 31.01 ХНУ 15.00  
11 Олімпік – Лада 31.01 ХНУ 16.00  
11 Товтри – Олімп 31.01 ХНУ 17.00  
11 Красилів-Ортопед – Мустанг-Автолідер 31.01 ХНУ 18.00  
11 Новатор – Фаворит 31.01 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
11 ЕкоАльт – ФК «ЛП-Добряк» 31.01 Конфермат 13.00  
11 AVIVA – Родові помістя-Адвокат 31.01 Конфермат 14.00  
11 ФК «Литвина» – Прикордонник-2 31.01 Конфермат 15.00  
11 Спорттовари.com – Полонія 31.01 Конфермат 16.00  
11 ККФА-Vivasan – Дантист 31.01 Конфермат 17.00  
11 ЕкоАльт-Адрія – Ветеран 31.01 Конфермат 18.00  
11 Карат-Олешин – Атлетик-Ферозіт 31.01 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
ДЮФК Проскурів-Фортуна – Смайл (Втішний Кубок) 30.01 Конфермат 11.00  
1/4 Інтерпродсервіс – ДЮСШ Спортлідер+ 30.01 Конфермат 12.00  
1/4 МФК «Ехо» – МобіФренд (1 гра) 30.01 Конфермат 13.00  
С Армада – Раково-сіті (2 гра) 30.01 Конфермат 14.00  
1/4 ФК «Зеніт» – Фортуна 30.01 Конфермат 15.00  
1/4 Агробізнес – ДЮЦ Іскра 30.01 Конфермат 16.00  
1/4 Тролейбусник – Нейрон 30.01 Конфермат 17.00  
С Тепловик – Стандарт (2 гра) 30.01 Конфермат 18.00  
1/4 Ауді – Політ (1 гра) 30.01 Конфермат 19.00  
1/4 Ракета – переможець пари Тепловик-Стандарт (1 гра) 31.01 Конфермат 11.00  
1/4 Фахівець – переможець пари Армада – Раково-сіті (1 гра) 31.01 Конфермат 12.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ