Преміум-ліга: календар 8-ого туру та чергових матчів розіграшу Кубку

0
1284

Надаємо Вашій увазі розклад чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце проведення Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
8 Феміда-Старлайф – Евеліна 09.01 УМВС 13.30  
8 Хмельницькі делікатеси – Динамо-УМВС 09.01 УМВС 14.45  
8 Кардіфф – Арсенал 09.01 УМВС 16.00  
8 Газовик – Університет 09.01 УМВС 17.15  
Прибирання залу 18.30  
8 Ковчег-Воля – Тетра 09.01 УМВС 18.45  
8 Спортлідер-2 – Ротор 09.01 УМВС 20.00  
8 Спортлідер-3 – Конфермат-Епіцентр К 09.01 УМВС 21.15  
КУБОК 14 ФІНАЛУ
К Красилів-Ортопед – Феміда-Старлайф (2 гра) 10.01 УМВС 12.00  
К Товтри – Кардіфф (2 гра) 10.01 УМВС 13.15  
К Спортлідер-2 – Конфермат-Епіцентр К (2 гра) 10.01 УМВС 14.30  
К Тетра – Спортлідер-3 (2 гра) 10.01 УМВС 15.45  
ДИВІЗІОН 2
8 Патріот – Красилів-Ортопед 09.01 ХНУ 13.00  
8 Олімпік – Менс 09.01 ХНУ 14.00  
8 Бамбук – Товтри 09.01 ХНУ 15.00  
8 Мустанг-Автолідер – Філтекс-Аваль 09.01 ХНУ 16.00  
8 Олімп – Прикордонник 09.01 ХНУ 17.00  
8 Вентс – Новатор 09.01 ХНУ 18.00  
8 Фаворит – Лада 09.01 ХНУ 19.00  
КУБОК МАЛИЙ 12 ФІНАЛУ
КМ Газовик – Лада 10.01 ХНУ 14.00  
КМ Динамо-УМВС – Прикордонник 10.01 ХНУ 15.00  
ДИВІЗІОН 3
8 Атлетик-Ферозіт – AVIVA 10.01 Конфермат 13.00  
8 Родові помістя-Адвокат – Екоальт-Адрія 10.01 Конфермат 14.00  
8 Дантист – Спорттовари.сом 10.01 Конфермат 15.00  
8 Полонія – Карат-Олешин 10.01 Конфермат 16.00  
8 ФК «ЛП-Добряк» – ФК «Литвина» 10.01 Конфермат 17.00  
8 KKФА-VIVASAN – Екоальт 10.01 Конфермат 18.00  
8 Ветеран – Прикордонник-2 10.01 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
7 Нейрон – ДЮСШ Спортлідер+ 09.01 Конфермат 11.00  
7 Політ – МФК «ЕХО» 09.01 Конфермат 12.00  
7 Інтерпродсервіс – Смайл 09.01 Конфермат 13.00  
7 ФК «Зеніт» – ДЮФК «Фортуна» 09.01 Конфермат 14.00  
7 Ракета – МобіФренд 09.01 Конфермат 15.00  
7 Раково-сіті – Фахівець 09.01 Конфермат 16.00  
7 Фортуна – Тролейбусник 09.01 Конфермат 17.00  
7 Стандарт – Тепловик 09.01 Конфермат 18.00  
7 АУДІ – Армада 09.01 Конфермат 19.00  
7 Агробізнес – ДЮЦ «ІСКРА» 10.01 Конфермат 12.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ