Преміум-ліга: календар чергових матчів

0
1258

Надаємо Вашій розклад чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце проведення Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
В Ротор – Евеліна (кубок Виклику) 1 тур 20.02 УМВС 16.00  
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Тетра – Конфермат-Епіцентр К (2 гра) 20.02 УМВС 17.15  
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Університет-Молокія – Арсенал (2 гра) 20.02 УМВС 18.30  
14 Плей-офф 14 фіналу Газовик – Кардіфф (1 гра) 20.02 УМВС 19.45  
14 Плей-офф 14 фіналу Динамо-УМВС – Хмельницькі делікатеси (1 гра) 21.02 УМВС 12.00  
В Спортлідер-2 – Ковчег-Воля (втішний кубок) 21.02 УМВС 13.15  
14 Плей-офф 14 фіналу Феміда – Старлайф переможець пари Університет-Молокія –Арсенал (1 гра) 21.02 УМВС 14.30  
14 Плей-офф 14 фіналу Спортлідер-3 – переможець пари Тетра – Конфермат-Епіцентр К (1 гра) 21.02 УМВС 15.45  
ДИВІЗІОН 2
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Бамбук – Новатор (1 гра) 17.02 ХНУ 18.00 5:3
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Філтекс-Аваль – Товтри (1 гра) 17.02 ХНУ 19.00 2:1
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Бамбук – Новатор (2 гра) 20.02 ХНУ 13.00  
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Філтекс-Аваль – Товтри (2 гра) 20.02 ХНУ 14.00  
В Прикордонник – Спортовари.сом (втішний кубок) 21.02 ХНУ 13.00  
В Фаворит – Полонія (втішний кубок) 21.02 ХНУ 14.00  
В Менс – Мустанг-Автолідер (кубок Виклику 1 тур) 21.02 ХНУ 15.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Лада – Патріот ( 1 гра) 21.02 ХНУ 16.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Вентс – Олімп ( 1 гра) 21.02 ХНУ 17.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Красилів-Ортопед – переможець пари Філтекс-Аваль – Товтри (1 гра) 21.02 ХНУ 18.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Олімпік  – переможець пари  Бамбук – Новатор (1 гра) 21.02 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
С Стиковий матч за право грати в плей-офф ФК «Литвина» – Дантист (1 гра) 18.02 Конфермат 20.00 3:5
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Атлетик-Ферозіт – ФК «ЛП-Добряк» (1 гра) 18.02 Конфермат 21.00 6:3
С Стиковий матч за право грати в плей-офф Атлетик-Ферозіт – ФК «ЛП-Добряк» (2 гра) 20.02 Конфермат 14.00  
С Стиковий матч за право грати в плей-офф ФК «Литвина» – Дантист (2 гра) 20.02 Конфермат 15.00  
В Екоальт-Адрія – Прикордонник-2 (кубок Виклику 1 тур) 21.02 Конфермат 11.00  
14 Плей-офф 14 фіналу AVIVA – переможець пари ФК «Литвина» – Дантист (1 гра) 21.02 Конфермат 15.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Родові помістя-Адвокат – KKФА-VIVASAN (1 гра) 21.02 Конфермат 17.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Ветеран – переможець пари Атлетик-Ферозіт – ФК «ЛП-Добряк» (1 гра) 21.02 Конфермат 18.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Карат-Олешин – Екоальт  (1 гра) 21.02 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
В ДЮЦ «ІСКРА» – Фортуна (5-8 місце) 20.02 Конфермат 13.00
В Нейрон – ДЮСШ Спортлідер+ (5-8 місце) 20.02 Конфермат 16.00
В Армада – Стандарт (втішний кубок) 20.02 Конфермат 17.00
В Раково-сіті – Тепловик (5-8 місце) 20.02 Конфермат 18.00
В Мобіфренд – Політ (5-8 місце) 20.02 Конфермат 19.00
12 Фахівець – МФК ЕХО (2 гра) 21.02 Конфермат 12.00  
12 Ракета – АУДІ (2 гра) 21.02 Конфермат 13.00  
3 м Плей-офф за 3 місце Інтерпродсервіс – Тролейбусник (1 гра) 21.02 Конфермат 14.00  
Ф Плей-офф – фінал Агробізнес – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» (1 гра) 21.02 Конфермат 16.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ