Преміум-ліга: календар чергових матчів плей-офф

0
1159

Надаємо Вашій розклад чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
В Газовик – Хмельницькі делікатеси (кубок Поділля 5-8 місце) 12.03 УМВС 17.30  
Плей-офф за третє місце Динамо-УМВС – Кардіфф (1 гра) 12.03 УМВС 18.45  
Ф Плей-офф Фінал Спортлідер-3 – Феміда-Старлайф (1 гра) 12.03 УМВС 20.00  
В Тетра – Університет-Молокія (кубок Поділля 5-8 місце) 12.03 УМВС 21.15  
В Спортлідер-2 – Прикордонник (втішний кубок) 13.03 УМВС 12.00 попередньо  
В Арсенал – Конфермат-Епіцентр К (кубок Виклику 9-12 місце) 13.03 УМВС 13.15 попередньо  
Плей-офф за третє місце Динамо-УМВС – Кардіфф (2 гра) 13.03 УМВС 14.30  
Ф Плей-офф Фінал Спортлідер-3 – Феміда-Старлайф (1 гра) 13.03 УМВС 15.45  
ДИВІЗІОН 2
Ф Плей-офф Фінал Красилів-Ортопед – Вентс (1 гра) 12.03 ХНУ 18.00 попередньо  
Плей-офф за третє місце Лада  – Бамбук (1 гра) 12.03 ХНУ 19.00

попередньо

 
Ф Плей-офф Фінал Красилів-Ортопед – Вентс (2 гра) 13.03 ХНУ 13.00  
Плей-офф за третє місце Лада  – Бамбук (2 гра) 13.03 ХНУ 14.00  
В Ковчег-Воля – Полонія (втішний кубок) 13.03 ХНУ 15.00  
В Олімпік – Філтекс-Аваль (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 ХНУ 16.00  
В Патріот – Олімп (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 ХНУ 17.00  
В Фаворит – Спортовари.сом (втішний кубок) 13.03 ХНУ 18.00  
В Новатор – Товтри (кубок Виклику 9-12 місця) 13.03 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
12 Плей-офф 14 фіналу Родові помістя-Адвокат – AVIVA (3 гра) 10.03 Конфермат 21.00  
Ф Плей-офф Фінал – Атлетик-Ферозіт – переможець пари Родові помістя-Адвокат – AVIVA (1 гра) 12.03 Конфермат 17.00  
Плей-офф за третє місце Карат-Олешин – програвший пари Родові помістя-Адвокат – AVIVA (1 гра) 12.03 Конфермат 18.00  
Ф Плей-офф Фінал – Атлетик-Ферозіт – переможець пари Родові помістя-Адвокат – AVIVA (2 гра) 13.03 Конфермат 15.00  
Плей-офф за третє місце Карат-Олешин – програвший пари Родові помістя-Адвокат – AVIVA (2 гра) 13.03 Конфермат 16.00  
В Дантист – ККФА-VIVASAN (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 Конфермат 17.00  
В Ветеран-Екоальт (кубок Поділля 5-8 місце) 13.03 Конфермат 18.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
3 м Плей-офф за 3 місце АУДІ – МФК ЕХО (3 гра) 10.03 Конфермат 20.00
Стикові матчі
С Стикові ігри Екоальт-Адрія – програвший у парі АУДІ – МФК ЕХО (1 гра) 12.03 Конфермат 15.00
С Стикові ігри Прикордонник-2 – переможець пари АУДІ – МФК ЕХО (1 гра) 12.03 Конфермат 16.00
С Стикові ігри Екоальт-Адрія – програвший у парі АУДІ – МФК ЕХО (2 гра) 13.03 Конфермат 13.00
С Стикові ігри Прикордонник-2 – переможець пари АУДІ – МФК ЕХО (2 гра) 13.03 Конфермат 14.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ